مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

Tei

خانه مسکونی این واقعیت که یک زندگی راحت بعد از بازنشستگی که بیشترین استفاده را از محل های تپه کوهستانی می کند ، با یک طراحی ثابت و به روش معمول تحقق می یابد ، بسیار مورد استقبال قرار گرفت. برای جذب یک محیط غنی. اما این بار معماری ویلا نیست بلکه مسکن شخصی است. سپس در مرحله اول شروع به ساختن ساختار كردیم كه می تواند زندگی معمول را بدون آسایش و بی دلیل در كل برنامه بگذراند.

حلقه

Arch

حلقه طراح الهام از شکل سازه های قوس و رنگین کمان دریافت می کند. دو نقوش - یک شکل قوس و شکل قطره ، برای ایجاد یک فرم 3 بعدی منفرد ترکیب شده اند. با ترکیب حداقل خط و فرم و استفاده از نقوش ساده و معمولی ، نتیجه یک حلقه ساده و زیبا است که با فراهم کردن فضایی برای گردش انرژی و ریتم جسورانه و بازیگوش ساخته می شود. از زاویه های مختلف شکل حلقه تغییر می کند - شکل قطره از زاویه جلوی آن مشاهده می شود ، شکل قوس از زاویه جانبی مشاهده می شود ، و یک صلیب از زاویه بالا مشاهده می شود. این تحریک را برای فرد پوشنده فراهم می کند.

حلقه

Touch

حلقه با یک حرکت ساده ، یک عمل لمسی احساسات غنی را منتقل می کند. از طریق حلقه تاچ ، طراح قصد دارد این احساس گرم و بی شکل را با فلز سرد و جامد منتقل کند. برای ایجاد حلقه 2 منحنی به هم متصل می شوند که نشان می دهد 2 نفر دست در دست دارند. حلقه هنگام چرخش موقعیت بر روی انگشت و از زوایای مختلف ، جنبه خود را تغییر می دهد. هنگامی که قسمت های متصل بین انگشتان شما قرار دارند ، حلقه به رنگ زرد یا سفید ظاهر می شود. وقتی قسمت های متصل بر روی انگشت قرار گرفت ، می توانید از هر دو رنگ زرد و سفید با هم لذت ببرید.

مناطق مشترک داخلی

Highpark Suites

مناطق مشترک داخلی مناطق مشترک Highpark Suites ادغام یکپارچه سبک زندگی شهری Gen-Y با زندگی سبز ، تجارت ، اوقات فراغت و اجتماع را کشف می کند. از لابی های Wow-فاکتور گرفته تا حیاط های مجسمه سازی آسمان ، سالن های عملکرد و اتاق های ملاقات جالب که این مکان های تفریحی برای ساکنان طراحی شده است تا بتوانند از آنها به عنوان یک خانه استفاده کنند. با الهام از زندگی بدون درز در فضای باز در فضای باز ، انعطاف پذیری ، لحظات تعاملی و یک پالت از رنگ ها و بافت های شهری ، MIL Design مرزها را به وجود آورد تا بتواند یک جامعه منحصر به فرد ، پایدار و جامع را ایجاد کند که در آن هر فضایی ساکنان و محیط گرمسیری را در ذهن داشته باشد.

کتابفروشی ، مرکز خرید

Jiuwu Culture City , Shenyang

کتابفروشی ، مرکز خرید وظیفه Jato Design بود که یک کتابفروشی سنتی را به یک فضای پویا و چند منظوره تبدیل کند - نه تنها یک مرکز خرید بلکه یک مرکز فرهنگی برای رویدادهای الهام بخش از کتاب و موارد دیگر باشد. سانترپیس فضای "قهرمان" است که بازدید کنندگان به محیطی با سبک تر از چوب با طرح های دراماتیک منتقل می شوند. پیله های مانند فانوس از سقف آویزان می شوند در حالی که راه پله ها به عنوان فضاهای عمومی استفاده می کنند که بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا در هنگام نشستن روی پله ها طولانی بمانند و بخوانند.

پوستر

CELLS

پوستر در 19 ژوئیه 2017 ، PIY یک ساختمان کوچک در ملبورن استرالیا ساخت. این قلعه کوچکی است که از 761 جزء مونتاژ شده و آنها را آنرا "سلول" و "نام" گذاشتند. گره ها به صورت تونون نخ دستی و تونون مستقیم طراحی شده اند که خلاصه شده است & quot؛ شرق تنون & آمپر؛ West Mortise & quot ؛. محصولات آنها از جمله قفسه های متغیر ، قفسه های مطالعه و کفش و غیره را پیدا خواهید کرد که همه آنها شکسته شده و مجدداً در یک ارگانیسم قرار گرفته اند. و سپس ، شما میل آنها را برای رشد آزاد احساس خواهید کرد.