مجله طراحی
مجله طراحی
غرفه نمایشگر تعاملی رومیزی

Ubiquitous Stand

غرفه نمایشگر تعاملی رومیزی این پایه رومیزی همه کاره برای تعامل با افراد در رویاهای روز طراحی شده است. سوراخها با گلها ، شلوارها یا موضوعاتی که از جهت گیریهای مختلف به الگوی آن جذب می شوند ، چیده شده و افزودنی می شوند. سطح کروم در موضوعات نمایش داده شده بازتاب یافته و تغییر می کند و افراد با آن در تعامل هستند.

ماسک

Billy Julie

ماسک این طرح از میکرو بیان الهام گرفته شده است. طراح بیلی و جولی را برای دو نوع شخصیت چندگانه انتخاب می کند. عناصر پیچیده با تنظیم پارامتری جهت گیری های هندسه نردبان مانند ، بر اساس یک منحنی درهم تنیده با پارتیشن ها ایجاد می شوند. این ماسک به عنوان واسط و مترجم ، این امکان را ایجاد می کند که افراد وجدان شخصی خود را بررسی کنند.

دستیار آرایش

Eyelash Stand

دستیار آرایش در این طرح استعاره مژه مورد بررسی قرار گرفته است. این طراح معتقد است که مژه زدن تعقیب یک انتظار شخصی است. او یک پایه مژه را به عنوان نمادی از زندگی یا یک مرحله کوچک از عملکرد ایجاد می کند. این پایه با تنظیم موها به طور موقت قبل یا بعد از استفاده ، نماد تعهد یادآور در صبح یا قبل از خواب است. پایه مژه روشی برای به خاطر سپردن آنچه چیزهای بی اهمیت در ماجراجویی روزانه شخصی بوده است.

نصب موضوع

Dancing Cubes

نصب موضوع این طرح با موضوع نمایش داده شده توسط ماژولها در تعامل است. این پایه موضوعی با مکانیزم خود بسط یافته برای اتصال شش یا بیشتر مکعب به یک واحد بزرگ مقیاس در سه جهت عمود طراحی شده است. پیکربندی فرم رایگان با شکاف باعث می شود ارتباط مشابه افراد رقصنده در هم تنیده باشد. چیدمان سوراخ های کوچک ساختاری را برای موضوع با قطعات خطی ایجاد می کند.

نور جدول

Moon

نور جدول این نور نقش مهمی در همراهی مردم در یک فضای کاری از صبح تا شب دارد. این برنامه با استفاده از محیط کار در ذهن افراد طراحی شده است. سیم را می توان به رایانه لپ تاپ یا پاوربانک متصل کرد. شکل ماه از سه چهارم دایره به عنوان یک نماد طلوع از یک تصویر زمین ساخته شده از قاب ضد زنگ ساخته شده است. الگوی سطح ماه راهنمای یک فرود را در یک پروژه فضایی یادآوری می کند. تنظیمات مانند مجسمه ای در نور روز و وسیله ای سبک است که باعث افزایش تنش کار در شب می شود.

نور

Louvre

نور نور لوور یک چراغ میز تعاملی است که از نور تابستان خورشید یونان الهام گرفته شده و به راحتی از کرکره های بسته از طریق لوور عبور می کند. از 20 حلقه ، 6 چوب پنبه و 14 عدد از پلکسی گلاس تشکیل شده است که ترتیب را با روشی بازیگوش تغییر می دهند تا بتوانند انتشار ، حجم و زیبایی شناسی نهایی نور را با توجه به ترجیحات و نیازهای کاربران تغییر دهند. نور از داخل ماده عبور می کند و باعث انتشار می شود ، بنابراین هیچ سایه ای روی خود و بر روی سطوح اطراف آن ظاهر نمی شود. حلقه ها با ارتفاعات مختلف ، امکان ترکیب بی پایان ، شخصی سازی ایمن و کنترل کامل نور را فراهم می آورد.