مجله طراحی
مجله طراحی
واحدهای مسکن

The Square

واحدهای مسکن ایده طراحی مطالعه روابط معماری بین اشکال مختلفی است که برای ایجاد واحدهای متحرک در کنار هم قرار گرفته اند. این پروژه شامل 6 واحد است که هر یک از آنها 2 کانتینر حمل و نقل بر روی یکدیگر تشکیل شده است که یک توده L شکل را تشکیل می دهد این واحدهای L شکل در موقعیت های با هم تداخل دارند و Voids و Solid را ایجاد می کنند تا احساس حرکت و ایجاد حرکت روزانه و تأمین نور روز کافی و تهویه مناسب را داشته باشند. محیط. هدف اصلی طراحی ایجاد خانه ای کوچک برای کسانی بود که شب را در خیابان ها می گذرانند بدون خانه و سرپناهی.

پادکست

News app

پادکست اخبار یک برنامه مصاحبه برای اطلاعات صوتی است. این الهام گرفته از طراحی تخت اپل IOS با تصاویر برای نشان دادن بلوک های اطلاعات است. از نظر بصری ، پس زمینه از رنگ آبی برقی به عنوان مأموریتی برای برجسته کردن بلوک ها برخوردار است. عناصر گرافیکی بسیار کمی وجود دارد ، هدف ، که بدون استفاده از حواس کاربر یا گم شدن آن ، کاربرد آن را آسان می کند.

کنترل دسترسی 3D تشخیص چهره

Ezalor

کنترل دسترسی 3D تشخیص چهره Ezalor با سنسور چندگانه و سیستم کنترل دسترسی دوربین دیدار کنید. الگوریتم ها و محاسبات محلی برای حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند. فناوری ضد پوسیدگی سطح مالی مانع از ماسک های پوستی می شود. نورپردازی بازتابی نرم باعث راحتی می شود. در چشم چشم ، کاربران می توانند با سهولت به جایی که دوستشان دارند دسترسی پیدا کنند. احراز هویت بدون لمس آن ، بهداشت را تضمین می کند.

رستوران چینی

Ben Ran

رستوران چینی بن ران رستوران چینی با هنرمندی هماهنگ است که در یک هتل لوکس ، وانگوه Eminent ، مالزی واقع شده است. طراح از درون گرا و مختصر بودن تکنیک های سبک شرقی برای ایجاد یک سلیقه واقعی ، فرهنگ و روح رستوران استفاده می کند. این سمبل شفافیت ذهنی است ، سعادتمندان را رها کنید و به بازگشت طبیعی و ساده به ذهن اصلی دست پیدا کنید. فضای داخلی طبیعی و ناخوشایند است. با استفاده از مفهوم باستانی همچنین همزمان با نام رستوران بن ران ، به معنی اصلی و طبیعت است. رستوران تقریباً 4088 فوت مربع است.

بسته بندی مواد غذایی کره ای

Darin

بسته بندی مواد غذایی کره ای دارین به منظور رهایی مردم مدرن از عدم تمایل به محصولات غذایی سنتی غذایی کره در جامعه خستگی طراحی شده است ، و از وضوح ساده و گرافیکی در تحویل بسته ها به حساسیت افراد مدرن برخلاف تصاویر نامشخص که توسط فروشگاه های مواد غذایی سنتی کره استفاده شده است. . تمام طرح ها از نقوش گردش خون ساخته شده اند و هدف از تأمین نشاط و سلامتی برای افراد 20 و 30 خسته را نشان می دهند.

مجموعه لباس زنانه

Utopia

مجموعه لباس زنانه در این مجموعه ، یینا هوانگ عمدتا با الهام از اشکال متقارن و نامتقارن با لمس فرهنگ موسیقی زیرزمینی ساخته شده است. او این مجموعه را بر اساس لحظه محوری خود در آغوش گرفتن انتخاب کرد تا مجموعه ای از لباس ها و لوازم جانبی کارآمد اما در عین حال انتزاعی را ایجاد کند تا داستان تجربیات خود را به تصویر بکشد. هر چاپ و پارچه در این پروژه اصلی است و او به طور عمده از پایه چرم PU ، Satin ، Power Mash و Spandex استفاده می کند.