مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان لوکس

Pet Home Collection

مبلمان لوکس مجموعه Pet Home یک مبلمان خانگی است که پس از مشاهده دقیق رفتار دوستان چهار پا در محیط خانه ایجاد شده است. مفهوم طراحی ارگونومی و زیبایی است که در آن رفاه به معنای تعادلی است که حیوان در فضای خود در محیط خانه پیدا می کند و طراحی به عنوان فرهنگ زندگی در جمع حیوانات خانگی در نظر گرفته شده است. انتخاب دقیق مواد بر شکل ها و ویژگی های هر قطعه مبلمان تأکید دارد. این اشیاء با داشتن استقلال زیبایی و عملکرد غرایز حیوان خانگی و نیازهای زیبایی شناسی محیط خانه را برآورده می کنند.

حامل حیوان خانگی

Pawspal

حامل حیوان خانگی حامل حیوان خانگی Pawspal در انرژی صرفه جویی می کند و به صاحب حیوان کمک می کند تا سریع تحویل دهد. برای مفهوم طراحی، حامل حیوان خانگی Pawspal با الهام از شاتل فضایی که آنها می توانند حیوانات خانگی دوست داشتنی خود را به هر جایی که می خواهند ببرند. و اگر آنها یک حیوان خانگی دیگر داشته باشند، می توانند یکی دیگر را در بالا قرار دهند و چرخ ها را در پایین به هم متصل کنند تا حامل ها را بکشند. علاوه بر این Pawspal با فن تهویه داخلی برای راحتی حیوانات خانگی و شارژ آسان آن با USB C طراحی کرده است.

دستگاه بزرگ کردن لب طبیعی فوری

Xtreme Lip-Shaper® System

دستگاه بزرگ کردن لب طبیعی فوری Xtreme Lip-Shaper® System اولین دستگاه بالینی ایمن شده برای استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی خانگی جهت بزرگ کردن لب است. این روش از یک روش "حجامت" 3500 ساله چینی - به عبارت دیگر ساکشن - همراه با فناوری پیشرفته لب استفاده می کند تا لب ها را محکم و بزرگتر کند. طراحی ایجاد شده مانند لب آنالینا جولی ، لب پایین و دو لنگه نفس گیر را ایجاد می کند. کاربران می توانند لب بالا یا پایین را به طور جداگانه تقویت کنند. این طرح همچنین برای بلند کردن قوسهای کمانی کوپید ساخته شده است ، چاله های لب را برای بلند کردن گوشه های دهان پیری پر می کند. مناسب برای هر دو جنس.

نیشکر

Two spoons of sugar

نیشکر نوشیدن چای یا نوشیدن قهوه فقط برای رفع یکبار عطش نیست. این مراسم ادای احترام و اشتراک است. افزودن شکر به قهوه یا چای شما می تواند به آسانی باشد که به یاد داشته باشید شماره های رومی را به خاطر می آورید! خواه به یک قاشق واحد قند یا دو یا سه مورد نیاز داشته باشید ، کافی است یکی از سه عدد ساخته شده از شکر را انتخاب کنید و آن را در نوشیدنی گرم / سرد خود پاپ کنید. یک عمل واحد و هدف شما حل می شود. بدون قاشق ، اندازه گیری ، ساده می شود.

توالت سگها

PoLoo

توالت سگها PoLoo یک توالت اتوماتیک برای کمک به سگ ها در آرامش است ، حتی اگر هوا در خارج از حد طوفان باشد. در تابستان سال 2008 ، در طی تعطیلات قایقرانی با 3 سگ خانوادگی الیانا رجیگوری ، ملوان واجد شرایط ، پوولو را ابداع کرد. به همراه دوستش عدنان آل ماله چیزی را طراحی کرده است که نه تنها به کیفیت زندگی سگها کمک می کند بلکه به افرادی که سالمند یا معلول هستند و قادر به بیرون آمدن از خانه در دوره زمستان نیستند نیز کمک خواهد کرد. این اتوماتیک ، اجتناب از بو و استفاده آسان ، حمل ، تمیز کردن و ایده آل برای کسانی که در آپارتمان ها زندگی می کنند ، برای موتور خانه و صاحبان قایق ، هتل و استراحتگاه ها است.

خانه پرنده

Domik Ptashki

خانه پرنده با توجه به سبک زندگی یکنواخت و عدم تعامل پایدار با طبیعت ، فرد در شرایطی از هم پاشیده و نارضایتی داخلی زندگی می کند که به او اجازه نمی دهد تا از زندگی لذت ببرد. این امر می تواند با گسترش مرزهای ادراک و به دست آوردن تجربه جدید تعامل انسان و طبیعت برطرف شود. چرا پرندگان؟ آواز آنها بر سلامت روان انسان تأثیر می گذارد ، همچنین پرندگان محیط را از آفات حشرات محافظت می کنند. پروژه Domik Ptashki فرصتی است برای ایجاد یک محله مفید و تلاش با نقش و نگارشناس و مراقبت از پرندگان.