مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی نوشابه

Coca-Cola Tet 2014

بسته بندی نوشابه برای ایجاد یک سری از قوطی های کوکاکولا که میلیون ها آرزوی Tết را در سراسر کشور گسترش می دهد. ما از نماد Tat Coca-cola (پرنده پرستو) به عنوان وسیله ای برای شکل دادن به این خواسته ها استفاده کردیم. برای هر قوطی ، صدها پرستوی دست کشیده شده ساخته شده و با دقت در اطراف یک اسکریپت سفارشی ترتیب داده شده بودند ، که در کنار هم یک سری از آرزوهای معنی دار ویتنامی را تشکیل می دهند. "آن" ، به معنای صلح است. "Tài" به معنی موفقیت است ، "Lộc" به معنای سعادت است. این کلمات در طول تعطیلات بطور گسترده رد و بدل می شود و به طور سنتی تزئینات Tết را آراسته می کنند.

نام پروژه : Coca-Cola Tet 2014, نام طراحان : Rice Creative, نام مشتری : Rice Creative.

Coca-Cola Tet 2014 بسته بندی نوشابه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.