مجله طراحی
مجله طراحی
پارچه لمسی

Textile Braille

پارچه لمسی نساجی جهانی ژاکارد صنعتی به عنوان مترجم برای افراد نابینا فکر می کند. این پارچه را افرادی با دید خوب می توانند بخوانند و برای آنها در نظر گرفته شده است تا به نابینایانی که شروع به از بین رفتن یا مشکلات بینایی می کنند ، کمک کند. به منظور یادگیری سیستم بریل با یک ماده دوستانه و مشترک: پارچه. این شامل الفبای ، اعداد و علائم نگارشی است. هیچ رنگی اضافه نشده است. این محصول در مقیاس خاکستری به عنوان یک اصل بدون درک نور است. این پروژه با معنای اجتماعی است و فراتر از منسوجات تجاری است.

شیرآلات

Electra

شیرآلات Electra که به عنوان نماینده استفاده دیجیتال در بخش آرماتور شناخته می شود ، ترکیبی از این فناوری با طراحی است تا بتواند بر طراحی عصر دیجیتال تأکید کند. شیروانی هایی که دارای دسته جداگانه نیستند به دلیل ظرافت و زیبایی ظاهری همه را به خود جلب می کنند و ظاهر هوشمند تعیین کننده است که در منطقه مرطوب بی نظیر است. دکمه های صفحه نمایش لمسی Electra راه حل ارگونومیک بیشتری را به کاربران ارائه می دهد. "Eco Mind" از آبشارها حداکثر بهره وری را در صرفه جویی در اختیار کاربر قرار می دهد. این ویژگی به ویژه به نسل های آینده ارزش افزوده می دهد

فضای اداری

C&C Design Creative Headquarters

فضای اداری دفتر مرکزی خلاقیت C&C Design در یک کارگاه آموزشی پس از صنعت واقع شده است. ساختمان آن در دهه 1960 از یک کارخانه آجر قرمز تغییر یافته است. با توجه به محافظت از وضعیت فعلی و حافظه تاریخی ساختمان ، تیم طراحی تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آسیب رساندن به ساختمان اصلی در دکوراسیون داخلی انجام داده اند. بسیاری از صنوبر و بامبو در طراحی داخلی استفاده می شود. باز و بسته شدن و تغییر فضاها بطور هوشمندانه تصور می شود. طرح های روشنایی برای مناطق مختلف جو منعکس کننده فضاهای مختلف هستند.

نیمکت خیابان

Ola

نیمکت خیابان این نیمکت که به دنبال استراتژی های طراحی بوم طراحی شده است ، مبلمان خیابان را به سطح جدیدی می برد. به طور مساوی در خانه در محیط شهری یا محیط طبیعی ، خطوط سیال گزینه های مختلف صندلی را در یک نیمکت ایجاد می کنند. مواد استفاده شده از آلومینیوم برای پایه بازیافت می شوند و از جنس استیل برای صندلی انتخاب می شوند که به دلیل خاصیت قابل بازیافت و دوام آنها انتخاب می شوند. دارای یک پوشش پودری روشن و مقاوم با پوشش پایدار ایده آل برای استفاده در فضای باز در تمام Weathers است. طراحی در مکزیکو سیتی توسط دانیل اولورا ، هیروشی ایکناگا ، آلیس پگمن و کریم توسکا.

شیر آب

Amphora

شیر آب سریال Amphora به منظور اتصال گذشته و آینده طراحی شده است و فرصتی برای تجربه اشکال اساسی و کاربردی دوران باستان می دهد. امروزه کار ساده ای نیست که بتوانیم آن روزها منبع آب زندگی ما را به دست آوریم. شکل غیر معمول فاست از قرنها قبل از امروز به وجود می آید ، اما کارتریج صرفه جویی در آب آن فردا را به همراه دارد. یکپارچهسازی با سیستمعامل شیروانی از چشمه های خیابانی از دوران باستان طراحی شده و زیبایی زیبایی را به حمام های شما می بخشد.

دستشویی

Serel Wave

دستشویی دستشویی SEREL Wave با خطوط اسمی ، راه حل های کاربردی و کیفیت چشمگیر جای خود را در حمام های مدرن می گیرد. شستشوی موج SEREL؛ در حالی که آن را درک فعلی شستشو مضاعف فعلی با فرم کاسه منحصر به فرد خود را تغییر می دهد ، همچنین شامل بزرگسالان و کودک به همراه شکل زیبایی شناسی آن است. علاوه بر استفاده به عنوان حوضه كودك ، كاركرد وضو و تميز كفش را كه در فرهنگ اسلام مورد استفاده قرار مي گيرد ، فراهم مي كند. رویکرد کلی در طراحی دستشویی مدرنیسم و کارکردگرایی است. این رویکرد از طراحی بسیار مهم است.