مجله طراحی
مجله طراحی
میز ورودی

organica

میز ورودی ORGANICA تصویری فلسفی Fabrizio از هر سیستم آلی است که در آن همه قسمتها به هم پیوسته اند تا وجود داشته باشد. این طرح مبتنی بر پیچیدگی بدن انسان و پیش تصور انسان بود. بیننده به یک سفر متعالی منتهی می شود. درگاه این سفر دو شکل چوبی عظیم است که به عنوان ریه درک می شوند ، سپس یک شافت آلومینیومی با اتصال دهنده هایی که شبیه به ستون فقرات است. بیننده می تواند میله های پیچ خورده را پیدا کند که به نظر می رسد مانند شریان ها ، شکلی که می توان به عنوان یک اندام تعبیر کرد و فینال یک شیشه قالب زیبا ، قوی اما شکننده ، درست مانند پوست انسان است.

غرفه نمایشگاهی

Onn Exhibition

غرفه نمایشگاهی Onn محصولی با صنایع دستی برتر است که با سنتهای مدرن از طریق اربابان دارایی های فرهنگی ترکیب شده است. مواد ، رنگ ها و محصولات اون از طبیعت الهام گرفته شده است که شخصیت های سنتی را با طعم و مزه زیبایی روشن می کند. غرفه این نمایشگاه برای تکرار صحنه ای از طبیعت با استفاده از موادی که با محصولات تعریف شده اند ، ساخته شده است تا خود به یک اثر هنری هماهنگ تبدیل شود.

تقویم

calendar 2013 “Farm”

تقویم مزرعه یک تقویم حیوانات کاغذ کیت است. به طور کامل مونتاژ شده ، این مزرعه کوچک مینیاتوری لذتبخش با شش حیوان مختلف دارد. Life with Design: طرح های با کیفیت دارای قدرت اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن هستند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند. محصولات اصلی ما با استفاده از مفهوم "زندگی با طراحی" طراحی شده اند.

روکش کت

Lande

روکش کت کت ایستاده مانند مجسمه ای بسیار تزئینی و کاربردی ، تلفیقی از هنر و عملکرد طراحی شده است. تصور می شد که این ترکیب به شکلی زیبایی شناختی برای زیبا سازی فضای اداری و محافظت از امروزه بیشتر پوشاک نمادین شرکت یعنی Blazer است. نتیجه نهایی یک قطعه بسیار پرانرژی و پیشرفته است. تولید و خرد کردن خرد این قطعه به گونه ای طراحی شده بود که سبک ، قوی و تولید انبوه باشد.

لامپ آویز Led

Stratas.07

لامپ آویز Led با استفاده از پردازش و تعالی با کیفیت بالا و در هر جزئیات ، سعی در ایجاد یک طراحی ساده ، تمیز و بی انتها داریم. مخصوصاً Stratas.07 با شکل کاملاً متقارن خود کاملاً از قوانین این مشخصات پیروی می کند. ماژول LED داخلی Xicato XSM Artist Series ساخته شده دارای یک صفحه نمایش رنگ Rendering> / = 95 ، درخشندگی 880lm ، قدرت 17W ، دمای رنگ 3000 K - دمای گرم سفید (گرم 2700 K / 4000 K در صورت درخواست موجود است) . طول عمر ماژول های LED توسط 50،000 ساعت - L70 / B50 توسط تولید کننده بیان شده است و رنگ در طول عمر سازگار است (مرحله 1x2 MacAdams در طول عمر).

تقویم

calendar 2013 “Rocking Chair”

تقویم صندلی Rocking یک تقویم رومیزی آزاد به شکل صندلی مینیاتوری است. راهنمای جمع آوری صندلی سنگی را که دقیقاً مانند یک صندلی واقعی به جلو و عقب می چرخد ، دنبال کنید. ماه جاری را روی صندلی عقب نشان دهید ، و ماه آینده روی صندلی. Life with Design: طرح های با کیفیت دارای قدرت اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن هستند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند. محصولات اصلی ما با استفاده از مفهوم "زندگی با طراحی" طراحی شده اند.