مجله طراحی
مجله طراحی
لوازم التحریر

commod – Feines in Holz

لوازم التحریر "کالا" در کارهای داخلی تخصص دارد. این شرکت با شعار "کالاهای خوب چوبی" به ویژه پروژه های مسکونی بسیار منحصر به فرد را تحقق می بخشد. لوازم التحریر برای تحقق این ادعا بود. یک طرح کاهش یافته اما بازیگوش با استفاده از رنگ مخصوصاً مخلوط شده تحقق یافته است. لوازم التحریر نشان دهنده سبک بنگاه و همچنین ایدئولوژی آن برای استفاده از گرانترین مواد است: این کاغذ از 100 درصد پنبه ساخته شده است ، پاکت نامه از روکش چوبی واقعی. کارت ویزیت با ایجاد یک اتاق 3 بعدی که حاوی محصولات چوبی معمولی است ، شعار شرکت ها را "مجسم" می کند.

خرد کن کاغذی

HandiShred

خرد کن کاغذی HandiShred یک خردکن کاغذ دستی قابل حمل است که هیچ منبع انرژی خارجی ندارد. این دستگاه به صورت کوچک و مرتب طراحی شده است ، بنابراین می توانید آن را روی میز خود ، داخل یک کشو یا کیف دستی قرار دهید که بتواند به راحتی دسترسی داشته باشد و در هر زمان و هر مکان ، سند مهم شما را خرد کند. این خردکن دستی بسیار کار می کند تا هرگونه اسناد و یا رسیدهای خود را برای اطمینان از اینکه خصوصی ، محرمانه و هرگونه اطلاعات شخصی در هر زمان امن نگه داشته می شود ، خرد کند.

جدول تعامل

paintable

جدول تعامل Paintable یک میز چند منظوره برای همه است ، می تواند یک میز معمولی ، یک میز نقاشی یا یک ساز موسیقی باشد. شما می توانید از رنگ های مختلفی برای رنگ آمیزی روی سطح میز استفاده کنید تا موسیقی را با دوستان یا خانواده خود ایجاد کنید و سطح آن ترسیم را انتقال می دهد تا توسط حسگرهای رنگ تبدیل به ملودی شود. دو راه نقاشی وجود دارد ، طراحی خلاقانه و طراحی نت موسیقی ، بچه ها می توانند هر چیزی را که می خواهند برای ایجاد موسیقی تصادفی بکشند یا از قانونی که طراحی می کنیم برای پر کردن رنگ در موقعیت خاص استفاده کنند تا قافیه مهد کودک را بکشند.

چت بدون هندزفری

USB Speaker and Mic

چت بدون هندزفری بلندگو و میکروفون DIXIX USB برای عملکرد آن طراحی شده است. بلندگو میکروفون برای مکالمه هندزفری از طریق اینترنت ایده آل است ، میکروفون درست رو به روی شماست تا صدای شما را به گیرنده منتقل کند و بلندگو صدا را از شخصی که با او ارتباط برقرار می کنید ، ضربدر می کند.

میز ، چهار چوب ، تخته سنگ

Trifold

میز ، چهار چوب ، تخته سنگ شکل Trifold با ترکیبی از سطوح مثلثی و یک دنباله تاشو منحصر به فرد مطلع می شود. این طراحی مینیمالیستی و در عین حال پیچیده و مجسمه سازی است ، از هر زاویه دید ، یک ترکیب منحصر به فرد را نشان می دهد. این طرح می تواند متناسب با اهداف مختلف انجام شود بدون اینکه به کلیت ساختاری آن آسیب برسد. Trifold ویترین روشهای ساخت دیجیتال و استفاده از فناوریهای جدید ساخت مانند رباتیک است. فرایند تولید با همکاری یک شرکت ساخت روباتیک و متخصص در فلزات تاشو با روبات های 6 محوره توسعه یافته است.

گوشواره

Eclipse Hoop Earrings

گوشواره یک پدیده وجود دارد که به طور مداوم رفتارهای ما را دستگیر می کند و ما را در مسیرهای ما متوقف می کند. پدیده اخترشناسی یک خورشیدگرفتگی را از همان سنین اولیه بشریت به خود جلب کرده است. از تاریک شدن ناگهانی آسمان و لکه دار شدن از خورشید سایه طولانی ترس ، ظن و تعجب بر خیالات ریخته است طبیعت خیره کننده ماه گرفتگی خورشید جلوه ای ماندگار را برای همه ما به جا می گذارد. گوشواره های حلقوی الماس طلای سفید 18K با الهام از گرفتگی خورشید 2012 الهام گرفته شده است. این طرح سعی دارد طبیعت و زیبایی مرموز خورشید و ماه را به تصویر بکشد.