مجله طراحی
مجله طراحی
انگشتر

Pollen

انگشتر هر قطعه تعبیر بخشی از طبیعت است. طبیعت بهانه ای می شود تا جواهرات را زنده کند ، با چراغ ها و سایه های بافت بازی می کند. هدف این است که یک جواهر با اشکال تفسیر تهیه شود ، زیرا طبیعت حساسیت و حساسیت آنها را طراحی می کند. تمام قطعات به صورت دستی ساخته شده و برای تقویت بافت ها و ویژگی های خاص جواهرات ساخته شده اند. این سبک برای رسیدن به ماده حیات گیاهی خالص است. نتیجه به قطعه ای منحصر به فرد و بی موقع عمیقا با طبیعت متصل می شود.

ترموستات منزل فردی

The Netatmo Thermostat for Smartphone

ترموستات منزل فردی ترموستات برای تلفن های هوشمند مغایر با طراحی سنتی ترموستات ، طراحی زیبا و مینیمالیستی را ارائه می دهد. مکعب شفاف در یک لحظه از رنگ سفید به رنگ دیگر منتقل می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی از 5 فیلم رنگی قابل تعویض را در پشت دستگاه اعمال کنید. نرم و سبک ، رنگ لمس ظریف و اصالت را به ارمغان می آورد. فعل و انفعالات بدنی به حداقل می رسد. یک لمس ساده امکان تغییر دما را در حالی که تمام کنترل های دیگر از طریق تلفن هوشمند کاربر ساخته شده است. صفحه ای از جوهر E برای کیفیت بی نظیر و کمترین مصرف انرژی انتخاب شده است.

هنر تجسمی

Loving Nature

هنر تجسمی دوست داشتن طبیعت یک پروژه از آثار هنری است که به عشق و احترام به طبیعت ، به همه موجودات زنده دلالت دارد. گابریلا دلگادو بر روی هر نقاشی تأکید ویژه ای روی رنگ می کند ، عناصر با دقت را انتخاب می کند که با هماهنگی ترکیب می شوند تا به یک پایان سرسبز اما ساده برسند. این تحقیق و عشق واقعی او به طراحی ، به آن توانایی بصری می دهد تا قطعات رنگی پر جنب و جوش با عناصر لکه ای از خارق العاده تا ابتکاری ایجاد کند. فرهنگ و تجربیات شخصی او این ترکیبات را به روایتهای تصویری منحصر به فرد تبدیل می کند ، که مطمئناً هر فضایی را با طبیعت و شادابی جلوه می دهد.

جواهرات سازگار

Gravity

جواهرات سازگار در حالی که در قرن بیست و یکم ، استفاده از فن آوری های معاصر بالا ، مواد جدید یا اشکال جدید جدید اغلب ضروری به انجام نوآوری ها است ، گرانش برعکس آن را اثبات می کند. جاذبه مجموعه ای از جواهرات سازگار با استفاده از تنها نخ ، تکنیک بسیار قدیمی و گرانش ، یک منبع غیرقابل توصیف است. این مجموعه از تعداد زیادی عنصر نقره یا طلایی تشکیل شده است و دارای طرح های متنوعی است. هر یک از آنها می تواند با مروارید یا رشته های سنگی و آویز در ارتباط باشد. این مجموعه نامحدود جواهرات مختلف است.

لامپ

Schon

لامپ منابع نور این لامپ منحصر به فرد در مرکز شکل کلی قرار گرفته است ، بنابراین یک منبع نوری نرم و یکنواخت را روشن می کند. سطوح نوری از بدنه اصلی جدا شده است بنابراین شکل بدنه ساده با قسمت های پایین به علاوه صرفه جویی در مصرف انرژی در اثر مصرف کم برق باعث می شود ویژگی فوق العاده ای به آن بخشیده شود. همچنین بدنه قابل لمس برای روشن یا خاموش کردن چراغ یکی دیگر از ویژگی های مدرن این نور بی نظیر است. بیان منجر به تفاوت در روشنایی می شود و نورپردازی لامپ طراحی شده است. بیشترین نور از لامپ ها به طوری که بیننده از نور استفاده نکند ، کم رنگ می شود. زیبا برای زندگی

رمان

180º North East

رمان "180º شمال شرقی" روایتی 90 هزار کلمه ای است که ماجراجویانه است. این داستان واقعی سفر دانیل كاتچر را كه در پاییز سال 2009 در 24 سالگی از طریق استرالیا ، آسیا ، كانادا و اسكاندیناوی انجام شده است می گوید. ، عکس ها ، نقشه ها ، متن بیان و فیلم بیانگر کمک می کند تا خواننده را در این ماجرا غوطه ور سازد و احساس بهتری از تجربه شخصی نویسنده بگذارد.