مجله طراحی
مجله طراحی
نساجی چاپی

The Withering Flower

نساجی چاپی Withering Flower یک جشن از قدرت تصویر گل است. گل موضوعی محبوب است که در ادبیات چین به عنوان شخصیت پردازی نوشته شده است. بر خلاف محبوبیت گل شکوفه ، تصاویر گل پوسیده اغلب با jinx و تابو همراه است. این مجموعه نگاه می کند که شکل یک درک جامعه از آنچه متعالی و فروتن است شکل می دهد. طراحی پارچه در طول 100cm تا 200cm از لباس های لاله ، چاپ صفحه ابریشمی روی پارچه های مش شفاف ، تکنیک نساجی به چاپگرها اجازه می دهد تا روی مات و بدون کشش روی مش قرار گیرند و باعث ایجاد ظاهر چاپی در هوا می شوند.

مرکز زیبایی پزشکی

LaPuro

مرکز زیبایی پزشکی طراحی بیش از زیبایی شناسی خوب است. این روش استفاده از فضا است. مرکز پزشکی یکپارچه فرم و عملکرد دارد. درک خواسته های کاربران و به آنها تجربه تمام لمس های ظریف موجود در محیط اطراف را که احساس آرامش و احساس دلسردی می کنند ، دهید. طراحی و سیستم فناوری جدید راه حلهایی را برای کاربر فراهم کرده و مدیریت آن آسان است. با توجه به بهداشت ، رفاه و پزشکی ، این مرکز مواد سازگار با محیط زیست را اتخاذ کرده و روند ساخت و ساز را تحت نظر دارد. همه عناصر در طراحی جایی که واقعاً مناسب کاربران باشد ، یکپارچه شده اند.

طراحی هویت بصری

ODTU Sanat 20

طراحی هویت بصری برای بیستمین سال ODTU Sanat ، که یک جشنواره هنری سالانه توسط دانشگاه فنی خاورمیانه برگزار می شود ، درخواست ایجاد زبان بصری برای برجسته سازی 20 سال متعاقبا این جشنواره بود. مطابق درخواست ، بیستمین سال جشنواره با نزدیک شدن به آن مانند یک اثر هنری پوشیده از آن پرده برداری شد. سایه های همان لایه های رنگی که اعداد 2 و 0 را تشکیل می دهند ، یک توهم سه بعدی ایجاد می کنند. این توهم احساس تسکین می بخشد و اعداد به نظر می رسد که در پس زمینه ذوب می شوند. انتخاب رنگ واضح با آرامش موج 20 ایجاد تضاد ظریف می کند.

چوب ویبکی مالبک

La Orden del Libertador

چوب ویبکی مالبک در تلاش برای ترکیب عناصر مجزا که به نام محصول اشاره دارد ، این پیام پیامی را که ارائه می دهد تقویت می کند. تصویری هیجان انگیز و جذاب را منتقل می کند. تصویر یک هادی خنثی که بال های خود را نشان می دهد ، بیانگر احساس آزادی ، همراه با مدال متقارن و پیشنهادی است ، به یک تصویر زمینه با یک منظره خیالی اضافه شده است که شعر را به طراحی می بخشد ، یک ترکیب ایده آل را برای انتقال پیام مورد نظر ایجاد می کند. یک پالت رنگی هوشیار آن را به ویژگی های منحصر به فرد می دهد و استفاده از تایپوگرافی را به یک محصول سنتی و تاریخی منتقل می کند.

طراحی معماری خانه

Bienville

طراحی معماری خانه تدارکات این خانواده شاغل ، آنها را ملزم به مدت طولانی در منازل خود می کرد که علاوه بر کار و مدرسه ، سلامتی آنها را مختل می کرد. آنها مانند بسیاری از خانواده ها شروع به تامل کردند ، چه حرکت به حومه ، تبادل مجاورت با امکانات شهری برای یک حیاط خلوت بزرگتر برای افزایش دسترسی به فضای باز لازم بود. آنها به جای دور شدن از راه ، تصمیم گرفتند خانه جدیدی بنا كنند كه تجدید نظر در مورد محدودیت های زندگی در خانه در یك قطعه شهری كوچك باشد. اصل سازماندهی این پروژه ایجاد هرچه بیشتر دسترسی در فضای باز از مناطق عمومی بود.

قرص های تزریق شده حشیش

Secret Tarts

قرص های تزریق شده حشیش بسته بندی Secret Tarps به اصطلاح مدرن یکپارچهسازی با سیستمعامل / پرنعمت و با احساس یادداشت های مدرسه قدیمی ساخته می شود ، بنابراین پیش بینی لمسی استاد داروساز مشتری را از نگاه اول و بعد در حالی که مشاهده دقیق عناصر اصلی طراحی کدگذاری شده است ، انجام می دهد. یک ساختار جامع برای انتقال نکته اصلی بازاریابی: این محصول توسط یک شرکت حرفه ای داروساز تولید شده است و شامل دستور العمل مخفی داروساز در داخل است.