مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی Ip Visual

Project Yellow

طراحی Ip Visual Project Yellow یک پروژه هنری جامع است که مفهوم بصری همه چیز را زرد می سازد. با توجه به چشم انداز کلیدی ، نمایشگرهای بزرگ در فضای باز در شهرهای مختلف ساخته می شود و یک سری مشتقات فرهنگی و خلاق به طور همزمان تولید می شود. به عنوان یک IP بصری ، Project Yellow از یک تصویر بصری قانع کننده و یک رنگ رنگ پرانرژی برای شکل دادن به یک چشم انداز کلیدی یکپارچه برخوردار است ، که باعث می شود افراد فراموش نشدنی نشوند. مناسب برای ارتقاء آنلاین و آفلاین در مقیاس بزرگ و خروجی مشتقات بصری ، یک پروژه طراحی منحصر به فرد است.

طراحی داخلی

Gray and Gold

طراحی داخلی رنگ خاکستری خسته کننده به نظر می رسد. اما امروزه این رنگ در سبک هایی مانند شیر ، مینیمالیسم و سلام فن آوری یکی از سرهای اصلی است. خاکستری رنگ ارجحیت به حریم شخصی ، آرامش و استراحت است. بیشتر آنهایی را که با مردم کار می کنند یا درگیر مطالبات شناختی هستند ، به عنوان یک رنگ داخلی داخلی دعوت می کند. دیوارها ، سقف ، مبلمان ، پرده و کف به رنگ خاکستری است. رنگ و اشباع خاکستری فقط متفاوت است. طلا با جزئیات و لوازم جانبی اضافی اضافه شد. توسط قاب عکس برجسته شده است.

طراحی مجدد هویت برند

InterBrasil

طراحی مجدد هویت برند الهام بخش تجدید نظر و طراحی مجدد برند ، تغییر در نوسازی و ادغام در فرهنگ شرکت بود. طراحی قلب دیگر نمی تواند از برند خارجی باشد و الهام بخش مشارکت هم در داخل با کارمندان بلکه با مشتریان باشد. اتحادی یکپارچه بین مزایا ، تعهد و کیفیت خدمات. از شکل به رنگ ها ، طراحی جدید قلب را به B و صلیب سلامتی در T تبدیل کرده است. این دو کلمه در وسط به هم پیوسته اند و باعث می شود تا آرم شبیه یک کلمه ، یک نماد باشد و R و B را با هم متحد می کند. قلب.

طراحی برند

EXP Brasil

طراحی برند طراحی برند EXP Brasil از اصول اتحاد و مشارکت این شرکت است. اختصاص مخلوط بین فناوری و طراحی در پروژه های آنها مانند زندگی اداری. یک عنصر تایپوگرافی نشان دهنده اتحادیه و قدرت این شرکت است. طراحی حرف X جامد و یکپارچه اما بسیار سبک و تکنولوژیکی است. این برند ، زندگی استودیویی را نشان می دهد ، با عناصر موجود در حروف ، هم در فضای مثبت و هم منفی که افراد را با هم متحد می کند و طراحی ، فردی و جمعی ، ساده با فناوری ، سبک و قدرتمند ، حرفه ای و شخصی است.

مجموعه قهوه

Riposo

مجموعه قهوه طراحی این سرویس توسط دو مدرسه اوایل قرن بیستم آلمانی بائوهاوس آلمانی و آوانگارد روسی الهام گرفته شده است. هندسه دقیق و عملکرد خوب فکر شده کاملاً با روح مانیفست آن زمان مطابقت دارد: "آنچه راحت است زیباست". در همان زمان به دنبال روندهای مدرن ، طراح دو ماده متضاد را در این پروژه ترکیب می کند. پرسلن کلاسیک شیر سفید توسط درب های روشن ساخته شده از چوب پنبه تکمیل می شود. کارایی طرح با دستگیره های ساده و راحت و قابلیت استفاده کلی فرم پشتیبانی می شود.

خانه

Santos

خانه با استفاده از چوب به عنوان عنصر اصلی سازنده ، خانه دو سطح خود را در بخش جابجا می کند و یک سقف لعاب دار ایجاد می کند تا با متن یکپارچه شود و اجازه ورود نور طبیعی را بدهد. فضای دوبل رابطه بین طبقه همکف ، طبقه فوقانی و چشم انداز را بیان می کند. یک سقف فلزی بر روی چراغ قوه پرواز می کند ، و از آن در برابر بروز آفتاب غربی محافظت می کند و به طور رسمی حجم را بازسازی می کند ، و چشم انداز محیط طبیعی را قاب می کند. این برنامه با قرار دادن مصارف عمومی در طبقه همکف و مصارف خصوصی در طبقه فوقانی بیان شده است.