مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه لباس زنانه

Hybrid Beauty

مجموعه لباس زنانه طراحی مجموعه زیبایی Hybrid استفاده از برش به عنوان مکانیزم بقا است. ویژگی های زیبا و جذاب نوارها ، رولپلاک ها و گل ها هستند و با استفاده از روش های سنتی و روش های تزئینی از بین می روند. این تکنیک های قدیمی پوششی را به هیبرید مدرن باز می کند ، که عاشقانه ، تاریک ، بلکه ابدی است. کل فرایند طراحی زیبایی Hybrid باعث پایداری در ایجاد طرح های بی موقع می شود.

پرتال سبک شهر ریلی آینده

Light Portal

پرتال سبک شهر ریلی آینده پرتال نور طرح جامع شهر ریلی یابین هسپپد است. اصلاح سبک زندگی به تمام سن در تمام سال توصیه می کند. در کنار ایستگاه راه آهن با سرعت بالا Yibin که از ژوئن سال 2019 به بهره برداری رسیده است ، مرکز Yibin Greenland شامل 160 متر طول مخلوط با استفاده از برج های دوقلوی است که معماری و طبیعت را با بلوار چشم انداز 1 کیلومتری یکپارچه می کند. Yibin بیش از 4000 سال سابقه دارد ، انباشت خرد و فرهنگ درست مانند رسوب در رودخانه توسعه ییبین است. برج های دوقلو به عنوان یک پورتال سبک برای راهنمایی بازدید کنندگان و همچنین نشانه ای برای اجتماع ساکنان خدمت می کنند.

کلینیک دندانپزشکی

Clinique ii

کلینیک دندانپزشکی Clinique II یک کلینیک ارتودنسی خصوصی برای یک مدیر و افکار عمومی است که در زمینه های خود از پیشرفته ترین فنون و مواد استفاده می کند. معماران یک مفهوم کاشت بر اساس استفاده معمولی ارتودنسی از وسایل پزشکی با دقت بالا را به عنوان اصل طراحی در کل فضا پیش بینی کرده بودند. سطوح داخلی و مبلمان داخلی یکپارچه در یک پوسته سفید با یک چلپ چلوپ زرد رنگ که در آن فن آوری پزشکی لبه کاشته شده است ادغام می شوند.

Megalopolis X Shenzhen ستاد فوق العاده

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen ستاد فوق العاده Megalopolis X مرکز جدید در قلب منطقه خلیج بزرگ ، نزدیک به مرز بین هنگ کنگ و شنژن خواهد بود. طرح جامع معماری را با شبکه های پیاده ، پارک ها و اماکن عمومی ادغام می کند. شبکه های حمل و نقل در زیر و زیر زمین با حداکثر اتصال در شهر در حال برنامه ریزی هستند. یک شبکه زیرساخت پایدار در زیر زمین ، سیستم هایی را برای خنک کننده منطقه و تصفیه خودکار زباله ها به روشی یکپارچه فراهم می کند. هدف این است که یک چارچوب طرح جامع خلاق برای چگونگی طراحی شهرها در آینده ایجاد شود.

چوب لباسی پروانه ای

Butterfly

چوب لباسی پروانه ای چوب لباسی پروانه ای از نظر شباهت به شکل یک پروانه پرواز ، نام خود را گرفت. این مبلمان مینیمالیستی است که به دلیل طراحی اجزای جدا شده می تواند به روشی راحت مونتاژ شود. کاربران می توانند به سرعت آویز را با دست لخت جمع کنند. در صورت لزوم جابجایی ، حمل و نقل پس از جداسازی راحت است. نصب فقط دو مرحله انجام می گیرد: 1. هر دو فریم را در کنار هم قرار دهید تا یک X تشکیل شود. و قاب های الماس را از هر طرف با هم همپوشان کنید. 2. قطعه چوبی را از طریق قابهای الماس با هم پوشانده از هر دو طرف بکشید تا قابها را نگه دارید

مرکز فرهنگی بازاندیشی قرون وسطایی

Medieval Rethink

مرکز فرهنگی بازاندیشی قرون وسطایی قرون وسطایی Rethink پاسخی بود به كمسیون خصوصی برای ساخت كانون فرهنگی برای یك روستای كوچك و غیرمجاز در استان گوانگدونگ ، كه قدمت آن 900 سال به سلسله سونگ بر می گردد. یک ساختمان چهار طبقه و به مساحت 7000 متر مربع در حوالی سازند سنگی باستانی معروف به سنگ دینگ چی ، نمادی از منشاء روستا واقع شده است. مفهوم طراحی این پروژه برپایه نمایش تاریخ و فرهنگ دهکده باستانی در حالی که قدیمی و جدید را پیوند می زند ، بنا شده است. این مرکز فرهنگی به عنوان یک تفسیر مجدد از یک دهکده باستانی و تبدیل به معماری معاصر است.