مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه چند منظوره

Crab Houses

مجموعه چند منظوره در دشت وسیع دشت سیلزی، یک کوه جادویی به تنهایی، پوشیده از مه اسرارآمیز، بر فراز شهر زیبای سوبوتکا قرار دارد. در آنجا، در میان مناظر طبیعی و مکان افسانه‌ای، مجموعه خرچنگ‌ها: یک مرکز تحقیقاتی، برنامه‌ریزی شده است. به عنوان بخشی از پروژه احیای شهر، قرار است خلاقیت و نوآوری آزاد شود. این مکان دانشمندان، هنرمندان و جامعه محلی را گرد هم می آورد. شکل غرفه‌ها از ورود خرچنگ‌ها به دریای مواج علف الهام گرفته شده است. آنها در شب روشن خواهند شد، مانند کرم شب تاب که بر فراز شهر شناور هستند.

جدول

la SINFONIA de los ARBOLES

جدول جدول la SINFONIA de los ARBOLES جستجویی برای شعر در طراحی است... جنگلی که از زمین دیده می شود مانند ستون هایی است که در آسمان محو می شوند. ما نمی توانیم آنها را از بالا ببینیم. جنگل از دید یک پرنده شبیه یک فرش صاف است. عمودی به افقی تبدیل می شود و همچنان در دوگانگی خود یکپارچه می ماند. به همین ترتیب، جدول SINFONIA de los ARBOLES، شاخه‌های درختان را به ذهن متبادر می‌کند که پایه‌ای پایدار برای صفحه‌ای ظریف تشکیل می‌دهند که نیروی گرانش را به چالش می‌کشد. فقط اینجا و آنجا پرتوهای خورشید از میان شاخه های درختان سوسو می زند.

مغازه داروخانه

Izhiman Premier

مغازه داروخانه طراحی جدید فروشگاه Izhiman Premier حول ایجاد یک تجربه مد روز و مدرن تکامل یافته است. طراح از ترکیب متفاوتی از مواد و جزئیات برای ارائه هر گوشه از موارد نمایش داده شده استفاده کرده است. با مطالعه خواص مواد و کالاهای نمایش داده شده، هر ناحیه نمایش به طور جداگانه مورد بررسی قرار گرفت. ایجاد ترکیبی از ترکیب مواد بین سنگ مرمر کلکته، چوب گردو، چوب بلوط و شیشه یا اکریلیک. در نتیجه، این تجربه بر اساس هر عملکرد و ترجیحات مشتری با طراحی مدرن و زیبا سازگار با موارد نمایش داده شده ارائه شد.

لوازم جانبی آشپزخانه

KITCHEN TRAIN

لوازم جانبی آشپزخانه استفاده از سبک های مختلف وسایل آشپزخانه علاوه بر آزار دیداری ، یک محیط آشپزی نامناسب را ایجاد می کند .با قرار دادن آن به طور خلاصه ، سعی کردم مجموعه ای یکپارچه از این لوازم جانبی محبوب آشپزخانه را که معمولاً در تمام خانه ها استفاده می شود ، درست کنم. این طراحی صرفاً از خلاقیت الهام گرفته شده است. "فرم متحد" و "ظاهر دلپذیر" دو ویژگی آن هستند. علاوه بر این ، این بازار به دلیل ظاهر خلاقانه اش مورد استقبال قرار می گیرد. این فرصتی خواهد بود برای تولید کننده و مشتری که 6 ظروف در یک بسته خریداری شود.

ترمینال مهاجرت خودکار

CVision MBAS 2

ترمینال مهاجرت خودکار MBAS 2 به منظور خنثی کردن ماهیت محصولات امنیتی و به حداقل رساندن ارعاب و ترس از جنبه های تکنولوژیکی و روانی طراحی شده است. طراحی آن عناصر رایانه رایانه خانگی را مجدداً تفسیر می کند تا ظاهری کاربر پسند برای شهروندان روستایی در اطراف مرز تایلند فراهم کند. صدا و تصویر در راهنمای صفحه اول برای اولین بار کاربران مرحله به مرحله از طریق فرآیند استفاده می کنند. تن رنگ دوتایی روی پد چاپ انگشت به وضوح مناطق پویش را نشان می دهد. MBAS 2 محصولی منحصر به فرد است که هدف آن تغییر شیوه عبور از مرزها ، امکان استفاده از چندین زبان و یک تجربه کاربری بدون تبعیض کاربر است.

نمایشگاه

From The Future

نمایشگاه نمایشگاه: در نمایشگاه ، کفش های آموزشی و تجهیزات ورزشی که با تکنولوژی تزریق تولید می شوند در معرض نمایش هستند. به نظر می رسد که این مکان با فشار قالب تزریق تولید می شود. در روش ساخت محل ، قطعاتی از مبلمان به نظر می رسد که با تولید داخل قالب تزریق به منظور تولید کل ساخته شده است. مسیرهای خیاطی درشت که در سقف وجود دارد ، تمام بینش فنی را نرم می کند.