مجله طراحی
مجله طراحی
کلینیک دندانپزشکی

Clinique ii

کلینیک دندانپزشکی Clinique II یک کلینیک ارتودنسی خصوصی برای یک مدیر و افکار عمومی است که در زمینه های خود از پیشرفته ترین فنون و مواد استفاده می کند. معماران یک مفهوم کاشت بر اساس استفاده معمولی ارتودنسی از وسایل پزشکی با دقت بالا را به عنوان اصل طراحی در کل فضا پیش بینی کرده بودند. سطوح داخلی و مبلمان داخلی یکپارچه در یک پوسته سفید با یک چلپ چلوپ زرد رنگ که در آن فن آوری پزشکی لبه کاشته شده است ادغام می شوند.

Megalopolis X Shenzhen ستاد فوق العاده

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen ستاد فوق العاده Megalopolis X مرکز جدید در قلب منطقه خلیج بزرگ ، نزدیک به مرز بین هنگ کنگ و شنژن خواهد بود. طرح جامع معماری را با شبکه های پیاده ، پارک ها و اماکن عمومی ادغام می کند. شبکه های حمل و نقل در زیر و زیر زمین با حداکثر اتصال در شهر در حال برنامه ریزی هستند. یک شبکه زیرساخت پایدار در زیر زمین ، سیستم هایی را برای خنک کننده منطقه و تصفیه خودکار زباله ها به روشی یکپارچه فراهم می کند. هدف این است که یک چارچوب طرح جامع خلاق برای چگونگی طراحی شهرها در آینده ایجاد شود.

چوب لباسی پروانه ای

Butterfly

چوب لباسی پروانه ای چوب لباسی پروانه ای از نظر شباهت به شکل یک پروانه پرواز ، نام خود را گرفت. این مبلمان مینیمالیستی است که به دلیل طراحی اجزای جدا شده می تواند به روشی راحت مونتاژ شود. کاربران می توانند به سرعت آویز را با دست لخت جمع کنند. در صورت لزوم جابجایی ، حمل و نقل پس از جداسازی راحت است. نصب فقط دو مرحله انجام می گیرد: 1. هر دو فریم را در کنار هم قرار دهید تا یک X تشکیل شود. و قاب های الماس را از هر طرف با هم همپوشان کنید. 2. قطعه چوبی را از طریق قابهای الماس با هم پوشانده از هر دو طرف بکشید تا قابها را نگه دارید

مرکز فرهنگی بازاندیشی قرون وسطایی

Medieval Rethink

مرکز فرهنگی بازاندیشی قرون وسطایی قرون وسطایی Rethink پاسخی بود به كمسیون خصوصی برای ساخت كانون فرهنگی برای یك روستای كوچك و غیرمجاز در استان گوانگدونگ ، كه قدمت آن 900 سال به سلسله سونگ بر می گردد. یک ساختمان چهار طبقه و به مساحت 7000 متر مربع در حوالی سازند سنگی باستانی معروف به سنگ دینگ چی ، نمادی از منشاء روستا واقع شده است. مفهوم طراحی این پروژه برپایه نمایش تاریخ و فرهنگ دهکده باستانی در حالی که قدیمی و جدید را پیوند می زند ، بنا شده است. این مرکز فرهنگی به عنوان یک تفسیر مجدد از یک دهکده باستانی و تبدیل به معماری معاصر است.

مرکز فروش

Feiliyundi

مرکز فروش یک کار طراحی خوب ، احساسات مردم را برانگیخته است. طراح از حافظه به سبک سنتی پرش می کند و تجربه جدیدی را در ساختار فضایی باشکوه و آینده نگر نشان می دهد. سالن تجربه ای زیست محیطی همهجانبه از طریق قرار دادن دقیق نصب های هنری ، حرکت واضح از فضا و سطح تزئینی که با مواد و رنگ های سنگفرش شده ساخته شده است. حضور در آن نه تنها بازگشت به طبیعت بلکه سفر مفید نیز خواهد بود.

هود محدوده

Black Hole Hood

هود محدوده این هود محدوده ای که با الهام از Black Hole و Worm Hole طراحی شده است ، این محصول را به زیبایی و مدرن می بخشد ، این باعث ایجاد احساسات عاطفی و مقرون به صرفه می شود. این باعث می شود لحظات عاطفی و استفاده آسان هنگام پخت و پز. سبک ، آسان برای نصب ، تمیز کردن آسان و طراحی آن برای آشپزخانه های مدرن ایلند است.