مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

Brooklyn Luxury

خانه مسکونی این پروژه با الهام از اشتیاق مشتری به اقامتگاههای غنی تاریخی ، اقتباسی از کارکردگرایی و سنت را با اهداف امروزی نشان می دهد. بنابراین ، سبک کلاسیک انتخاب شد ، اقتباس و سبک سازی شد و به کانون های طراحی معاصر و فن آوری های مدرن ، مواد جدید با کیفیت خوب در ایجاد این پروژه کمک کرده اند - یک جواهر واقعی از معماری نیویورک. مخارج پیش بینی شده بیش از 5 میلیون دلار آمریکایی خواهد بود ، فرض ایجاد فضای داخلی شیک و پر زرق و برق ، بلکه کاربردی و راحت را ارائه می دهد.

نام پروژه : Brooklyn Luxury, نام طراحان : Marian Visterniceanu, نام مشتری : Design Solutions S.R.L..

Brooklyn Luxury خانه مسکونی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.