مجله طراحی
مجله طراحی
پوستر فیلم

Mosaic Portrait

پوستر فیلم فیلم هنری "پرتره موزاییک" به عنوان پوستر مفهومی منتشر شد. این به طور عمده داستان دختری را مورد تجاوز جنسی قرار می دهد. وایت معمولاً استعاره مرگ و نماد عفاف را دارد. این پوستر برای پنهان کردن پیام "مرگ" در پشت حالت آرام و ملایم یک دختر ، تصمیم می گیرد تا احساسات قوی تر در پشت سکوت را برجسته کند. در همان زمان ، طراح عناصر هنری و نمادهای پیشنهادی را در تصویر ادغام کرد و باعث تفکر گسترده تر و کاوش در آثار فیلم شد.

کمربند لباسشویی داخلی

Brooklyn Laundreel

کمربند لباسشویی داخلی این کمربند لباسشویی برای مصارف داخلی است. بدنه جمع و جور که کوچکتر از شومیز ژاپنی است ، به نظر می رسد اندازه نوار ، سطح صاف و بدون پیچ روی سطح. کمربند به طول 4 متر دارای 29 سوراخ است که هر سوراخ می تواند آویز کت را بدون پارچه نگه داشته و نگه دارد ، برای خشک شدن سریع کار می کند. کمربند ساخته شده از پلی اورتان ضد باکتری و ضد قالب ، مواد ایمن ، تمیز و قوی. حداکثر بار 15 کیلوگرم است. 2 عدد قلاب و بدنه دوار اجازه استفاده از چند روش را می دهد. کوچک و ساده است ، اما این یک ماده خشکشویی بسیار مفید است. بهره برداری آسان و نصب هوشمند مناسب هر نوع اتاق خواهد بود.

بیمارستان

Warm Transparency

بیمارستان به طور معمول ، یک بیمارستان به دلیل داشتن ساختار سازه مصنوعی ، فضایی را به خود اختصاص داده است که از لحاظ رنگی طبیعی و یا مواد طبیعی ضعیفی برای بهبود عملکرد و کارایی آن وجود ندارد. بنابراین ، بیماران احساس می کنند که جدا از زندگی روزمره خود هستند. در نظر گرفتن یک فضای راحت که در آن بیماران می توانند از استرس صرف کنند و عاری از آن باشند ، باید در نظر گرفته شود. معماران TSC با استفاده از مقدار زیادی چوب از فضای چوبی ، فضای راحت و راحت و فضای کمر را فراهم می کنند. شفافیت گرم این معماری باعث ارتباط مردم و خدمات پزشکی می شود.

گوشواره

Van Gogh

گوشواره گوشواره هایی با الهام از درخت بادام در شکوفه که توسط ون گوگ نقاشی شده است. ظرافت شاخه ها توسط زنجیرهای ظریف کارتیه تولید می شود که مانند شاخه ها با باد می چرخند. سایه های مختلف سنگ های قیمتی مختلف ، از تقریباً سفید تا صورتی شدیدتر ، سایه های گل ها را نشان می دهد. خوشه گلهای شکوفه با قلاب های مختلف نمایش داده می شود. ساخته شده با طلای 18 عیار ، الماس صورتی ، مورگانیت ، یاقوت کبود صورتی و تورمالین صورتی. جلا و بافت پایان. بسیار سبک و کاملاً مناسب. این ورود بهار به شکل جواهر است.

خانه مسکونی

Slabs House

خانه مسکونی خانه اسلب برای مخلوط کردن مصالح ساختمانی ، ترکیب چوب ، بتن و فولاد طراحی شده است. این طرح به یکباره بسیار مدرن و در عین حال باهوش است. پنجره های عظیم یک نقطه کانونی فوری هستند ، اما در اثر اسلب بتنی از آب و هوا و نمای خیابان محافظت نمی شوند. باغ ها از نظر سطح زمین و طبقه اول بسیار زیاد هستند و به ساکنان اجازه می دهند تا در تعامل با ملک با طبیعت ارتباط برقرار کنند و با حرکت از ورودی به اماکن زندگی ، یک جریان منحصر به فرد ایجاد می کنند.

خانه

VH Green

خانه این خانه به دو شکل مسطح و استریوسکوپی سبز است که محیط مناسبی را برای ساکنان و شهر ایجاد می کند. در منطقه آفتابی آفتابی ، نسیم سلیل با استفاده از این سبز یک روش تفکر بسیار مؤثر است. نه تنها عملکرد تابش آفتاب در تابستان بلکه محافظت از حریم خصوصی ، جلوگیری از سر و صدای خیابان و اثر خنک کننده با استفاده از آبیاری خودکار به دست می آید.