مجله طراحی
مجله طراحی
فعال سازی رویداد

Home

فعال سازی رویداد خانه پذیرای دلتنگی خانه شخصی شخصی است و ترکیبی از قدیمی و جدید است. نقاشی های پرنعمت 1960 دیوار پشتی را پوشش می دهد ، یادداشت های شخصی کوچک در سراسر صفحه پراکنده است. این چیزها با هم در یک مجموعه از رشته به صورت یک داستان در هم تنیده شده اند ، جایی که در انتظار جایی که بیننده در آن قرار داشته باشد پیامی را نشان می دهد.

نصب هنر

The Future Sees You

نصب هنر The Futes Sees You زیبایی های خوش بینی را در آغوش جوان خلاق بزرگسالان ارائه می دهد - متفکران ، مبتکران ، طراحان و هنرمندان دنیای شما. داستانی بصری پویا ، پیش بینی شده از طریق 30 ویندوز با بیش از 5 سطح ، چشم ها را در طیف پر رنگی از رنگ چشم طعم می زند ، و گاه به نظر می رسد که آنها با اطمینان از شب به پشت سر می روند. از طریق این چشم ها آینده ، متفکر ، مبتکر ، طراح و هنرمند را می بینند: آفرینندگان فردا که دنیا را تغییر می دهند.

طراحی داخلی تجاری

KitKat

طراحی داخلی تجاری از طریق طراحی فروشگاه ، به طور خاص برای بازار کانادا و مشتری های Yorkdale ، مفهوم و برند کلی را به شیوه ای ابتکاری ارائه دهید. با استفاده از تجربه یک مکان پاپ قبلی و بین المللی برای نوآوری و تجدید نظر در کل تجربه. ایجاد یک فروشگاه فوق العاده کاربردی ، که می تواند به خوبی برای یک ترافیک بسیار بالا ، فضای پیچیده کار کند.

طراحی داخلی

Arthurs

طراحی داخلی کوره معاصر ، اتاق استراحت و کوکتل معاصر آمریکای شمالی واقع در تورنتو Midtown و جشن گرفتن یک منوی کلاسیک تصفیه شده و نوشیدنی های امضایی افراطی. رستوران آرتور سه فضای مجزا برای لذت بردن دارد (فضای ناهار خوری ، بار ، و پاسیو پاسیو) که هم زمان احساس صمیمی و جادار می کنند. سقف در طراحی تابلوهای چوبی جلویی با روکش چوبی بی نظیر است ، ساخته شده برای تقویت شکل هشت ضلعی اتاق ، و تقلید از ظاهر کریستال برش خورده در بالا است.

خانه سرگرم کننده برای کودکان

Fun house

خانه سرگرم کننده برای کودکان این طراحی ساختمان برای یادگیری و بازی کودکان است که یک خانه کاملاً سرگرم کننده از یک پدر فوق العاده است. طراح با استفاده از مواد سالم و اشکال ایمنی را به یک فضای شگفت انگیز و جالب تبدیل کرده است. آنها سعی در ایجاد یک خانه بازی کودکان راحت و گرم کردند و سعی کردند رابطه والدین و کودک را تشدید کنند. مشتری به طراح گفت که به 3 هدف برسد که عبارتند از: (1) مواد طبیعی و ایمنی ، (2) کودکان و والدین را خوشحال و (3) فضای ذخیره سازی کافی. طراح یک روش ساده و واضح برای رسیدن به هدف پیدا کرده است که همان خانه ، همان آغاز فضای کودکان است.

خانه داخلی

Spirit concentration

خانه داخلی فضایی برای یک خانه چیست؟ طراح معتقد است که این طرح از الزامات مالک ناشی می شود و روح را به فضا می رساند. بنابراین ، طراح هدف خود را از فضا توسط زوج دوست داشتنی هدایت کرد. هر دو مالک نسبت به فرهنگ ژاپنی مواد و راه حل طراحی را دوست دارند. برای نشان دادن خاطرات بین ذهنشان ، آنها تصمیم گرفتند از چوب های مختلف چوب برای ایجاد خانه ای روح استفاده کنند. در نتیجه ، آنها 3 هدف اجماع این خانه ایده آل را تشکیل دادند که عبارتند از: (1) فضای آرام ، (2) فضاهای عمومی منعطف و جذاب و (3) فضاهای خصوصی راحت و نامرئی.