مجله طراحی
مجله طراحی
نیمکت پارک

Nessie

نیمکت پارک این پروژه بر اساس ایده Concept "Drop & Forget" ساخته شده است ، یعنی نصب آسان سایت با حداقل هزینه نصب از نظر ساختارهای زیر ساختاری موجود در یک محیط شهری. فرم های مایع بتن مستحکم ، با دقت متعادل ، یک تجربه صندلی پذیرایی و راحت را ایجاد می کنند.

عینک

Camaro | advanced collection

عینک "مجموعه پیشرفته" چوب "با شیشه های حجیم تر مشخص می شود و طراحی توسط ترکیب سه بعدی برجسته تأکید می شود. ترکیبی جدید از چوب و بهترین ماسه سنگی با دست بدان معنی است که هر قاب عینک پیشرفته ROLF یک قطعه زیبا از صنایع دستی است.

بسته بندی

KRYSTAL Nature’s Alkaline Water

بسته بندی آب KRYSTAL جوهر تجمل و سلامتی را در یک بطری نشان می دهد. با داشتن مقدار قلیایی pH از 8 تا 8.8 و یک ترکیب معدنی بی نظیر ، آب KRYSTAL در یک بطری منشور شفاف مربع نمادین که شبیه یک کریستال درخشان است ، قرار می گیرد و در کیفیت و خلوص سازش نمی کند. نشان تجاری برند KRYSTAL به طرز ظریفی بر روی بطری به نمایش گذاشته شده است ، و نشانگر افزودن به تجربه لوکس است. علاوه بر تأثیر بصری بطری ، بطری های PET مربع و شیشه ها قابل بازیافت هستند و فضای بسته بندی و مواد را بهینه می کنند ، بنابراین ردپای کلی کربن را پایین می آورند.

جعبه پلاستیکی Hi-Fi

Calliope

جعبه پلاستیکی Hi-Fi هدف نهایی جدول چرخش Hi-Fi ایجاد مجدد خالص ترین و بدون آلودگی صداها است. این ذات صدا هم پایانه و هم مفهوم این طرح است. این محصول دست ساز زیبایی مجسمه ای از صدا است که صدا را تولید می کند. به عنوان یک تورنتو یکی از بهترین عملکردهای برجسته توربین های Hi-Fi است و این عملکرد بی نظیر با جنبه های طراحی و فرم منحصر به فرد خود نشان داده و تقویت می شود. پیوستن به فرم و عملکرد در یک اتحادیه معنوی برای مظهر کردن صندوقچه Calliope.

گوشواره و انگشتر

Vivit Collection

گوشواره و انگشتر با الهام از فرم های موجود در طبیعت ، Vivit Collection تصویری جالب و کنجکاو را با شکل های دراز و خطوط چرخان ایجاد می کند. قطعات Vivit از ورق های طلای زرد 18k خم شده با روتاری سیاه و سفید در قسمت های بیرونی تشکیل شده است. گوشواره های برگ شکل گوشواره ها را محاصره می کنند به طوری که حرکات طبیعی رقص جالبی را بین سیاه و طلای ایجاد می کند - پنهان کردن و آشکار کردن طلای زرد در زیر. صدا بودن فرم ها و ویژگی های ارگونومیک این مجموعه نمایش جذاب از نور ، سایه ها ، تابش خیره کننده و بازتاب را به نمایش می گذارد.

دستشویی

Vortex

دستشویی هدف از طراحی گرداب یافتن فرم جدیدی برای تأثیر جریان آب در شستشوها برای افزایش کارآیی آنها ، مشارکت در تجربه کاربری آنها و بهبود ویژگیهای زیبایی شناختی و نشانه شناسی آنها است. نتیجه یک استعاره است که از یک فرم گرداب ایده آل حاصل می شود و نشان دهنده جریان تخلیه و آب است که بصری کل شیء را به عنوان یک کارواش عملکردی نشان می دهد. این فرم همراه با شیر آب را به یک مسیر مارپیچی هدایت می کند که به همان مقدار آب اجازه می دهد تا زمین بیشتری را بپوشاند که منجر به کاهش مصرف آب برای تمیز کردن می شود.