مجله طراحی
مجله طراحی
فضای کاری

Dava

فضای کاری داوا برای دفاتر فضای آزاد ، مدارس و دانشگاههایی که مراحل کار آرام و متمرکز در آن مهم است ، ایجاد شده است. ماژول ها باعث کاهش اختلالات صوتی و بینایی می شوند. مبلمان به دلیل شکل مثلثی که دارد ، از نظر فضا کارایی دارد و انواع مختلفی از چیدمان را فراهم می کند. مواد Dava WPC و پشم نمدی هستند که هر دو تجزیه تخریب پذیر هستند. یک سیستم افزونه ، دو دیواره را به صورت تبلت برطرف کرده و بر سادگی در تولید و انتقال آن تأکید می کند.

نام پروژه : Dava, نام طراحان : Michael Strantz, نام مشتری : .

Dava فضای کاری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.