مجله طراحی
مجله طراحی
کلینیک ارولوژی

The Panelarium

کلینیک ارولوژی Panelarium فضای کلینیک جدیدی برای دکتر ماتسوبارا است که یکی از معدود جراحانی است که مجبور به اجرای سیستم های جراحی رباتیک داوینچی است. این طراحی از دنیای دیجیتال الهام گرفته شده است. اجزای سیستم دودویی 0 و 1 در فضای سفید درون یابی شده و توسط تابلوهایی که از دیوارها و سقف خارج می شوند ، تجسم یافته اند. طبقه نیز از همان جنبه طراحی پیروی می کند. پانل ها اگرچه از نظر تصادفی عملکردی دارند اما به علائم ، نیمکت ها ، پیشخوان ها ، قفسه های کتاب و حتی دستگیره های درها تبدیل می شوند ، و از همه مهمتر چشم پرده ها که حداقل حفظ حریم خصوصی برای بیماران است.

رستوران و فروشگاه Udon

Inami Koro

رستوران و فروشگاه Udon چگونه معماری می تواند نمایانگر یک مفهوم آشپزی باشد؟ Edge of the Wood تلاشی برای پاسخ به این سوال است. اینامی کورو در حالی که تکنیک های متداول را برای تهیه آماده می کند ، در حال بازتولید ظرف سنتی ژاپنی اودون است. ساختمان جدید با تجدید نظر در ساخت و سازهای چوبی سنتی ژاپن ، رویکرد آنها را بازتاب می دهد. تمام خطوط کانتور که شکل ساختمان را بیان می کنند ساده شده اند. این شامل قاب شیشه ای است که درون ستون های چوبی نازک پنهان شده است ، شیب سقف و سقف چرخانده شده و لبه های دیواره های عمودی همگی توسط یک خط واحد بیان می شوند.

داروخانه

The Cutting Edge

داروخانه برش Edge یک داروخانه توزیع کننده مربوط به بیمارستان عمومی همجوار Daiichi در شهر Himeji ، ژاپن است. در این نوع داروخانه ها مشتری از نظر نوع خرده فروشی به محصولات مستقیم دسترسی ندارد. در عوض داروهای وی پس از ارائه نسخه پزشکی توسط داروساز در حیاط خانه تهیه می شوند. این ساختمان جدید برای معرفی تصویر بیمارستان با معرفی تصویر تیز و تیز مطابق با یک فناوری پیشرفته پزشکی طراحی شده است. این نتیجه در یک فضای مینیمالیستی اما کاملاً کاربردی سفید ایجاد می کند.

رستوران چینی

Pekin Kaku

رستوران چینی مرمت و بازسازی جدید رستوران پکن-کاکو تفسیری مجذوب از آنچه می تواند یک رستوران به سبک پکن باشد ، ارائه می دهد و طرح سنتی و زیبایی تزئینی را به نفع معماری ساده تر رد می کند. این سقف دارای یک Red Aurora است که با استفاده از پرده های رشته ای به طول 80 متر ایجاد شده است ، در حالی که دیوارها در آجرهای سنتی تیره شانگهای درمان می شوند. عناصر فرهنگی از میراث هزاره چینی از جمله جنگجویان ترااکوتا ، خرگوش سرخ و سرامیک های چینی در یک نمایشگر مینیمالیستی برجسته شد و یک رویکرد متضاد برای عناصر تزئینی ارائه داد.

رستوران ژاپنی

Moritomi

رستوران ژاپنی نقل مکان از Moritomi ، رستوران ارائه غذاهای ژاپنی ، در کنار میراث جهانی قلعه Himeji به بررسی روابط بین مادیات ، شکل و تفسیر معماری سنتی است. در فضای جدید سعی شده است الگوی استحکامات قلعه قلعه در مواد مختلفی از جمله سنگهای زبر و جلا ، فولاد روکش شده با اکسید سیاه و تشک های تاتامی باز تولید شود. کف ساخته شده در شن های کوچک با پوشش رزین نشان دهنده قشر قلعه است. دو رنگ ، سفید و سیاه ، مانند آب از بیرون جریان دارد و با عبور از مشبک چوبی تزئین شده درب ورودی ، به سالن پذیرایی می رسد.

مجسمه عمومی

Bubble Forest

مجسمه عمومی Bubble Forest یک مجسمه عمومی است که از فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر اسید ساخته شده است. با لامپ های LED قابل برنامه ریزی RGB روشن شده است که مجسمه را قادر می سازد هنگام غروب خورشید دچار دگردیسی تماشایی شود. به عنوان بازتاب توانایی گیاهان در تولید اکسیژن ایجاد شد. جنگل عنوان شامل 18 ساقه / تنه استیل است که با تاج هایی به شکل سازه های کروی که نمایانگر یک حباب هوا است ، به پایان رسیده است. جنگل حباب به گیاهان زمینی و همچنین به آنچه از ته دریاچه ها ، دریاها و اقیانوس ها شناخته شده است اشاره دارد.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.