مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر

Blossom

دفتر اگرچه این یک فضای اداری است ، اما از ترکیب جسورانه ای از مواد مختلف استفاده می کند ، و ساختار کاشت سبز در طول روز احساس چشم انداز می بخشد. طراح فقط فضا را تأمین می کند و سرزندگی فضا هنوز به استفاده از قدرت طبیعت و سبک منحصر به فرد طراح بستگی به مالک دارد! دفتر دیگر یک کارکرد واحد نیست ، طراحی متنوع تر است و از آن در یک فضای بزرگ و باز استفاده می شود تا امکانات مختلفی بین مردم و محیط ایجاد شود.

دفتر

Dunyue

دفتر در طی فرایند مکالمه ، طراحان اجازه می دهند تا طراحی نه تنها تقسیم مکانی داخلی ، بلکه اتصال شهر / فضا / مردم با هم باشد ، به گونه ای که محیط و فضای کم کلید در شهر تعارض نکند ، روز به روز است. نما پنهان در خیابان ، شب. سپس در یک شهر به یک سبد شیشه ای تبدیل می شود.

طراحی بسته بندی

Milk Baobab Baby Skin Care

طراحی بسته بندی از شیر ، ماده اصلی الهام گرفته شده است. طراحی منحصر به فرد ظروف از نوع بسته شیر نشانگر ویژگی های محصول است و به گونه ای طراحی شده است که حتی برای اولین بار از مصرف کنندگان نیز آشنا باشد. علاوه بر این ، از مواد ساخته شده از پلی اتیلن (PE) و لاستیک (EVA) و خصوصیات نرم رنگ پاستیل استفاده می شود تا تأکید شود که این محصول خفیف برای کودکان با پوست ضعیف است. شکل ایمنی گرد برای ایمنی مادر و نوزاد در گوشه استفاده می شود.

سالن غذاخوری

Elizabeth's Tree House

سالن غذاخوری نمایانگر نقش معماری در روند بهبودی ، خانه درختی الیزابت یک غرفه ناهار خوری جدید برای اردوگاه درمانی در کیلدر است. خدمت به کودکانی که از بیماریهای جدی در حال بهبود هستند ، این فضا یک واحه چوب را در وسط یک جنگل بلوط تشکیل می دهد. یک سیستم نمودار پویا و در عین حال کاربردی از چوب شامل یک سقف رسا ، لعاب گسترده و روکش لچین رنگی است و یک فضای ناهار خوری داخلی ایجاد می کند که با دریاچه و جنگل اطراف گفتگو ایجاد می کند. ارتباط عمیق با طبیعت در تمام سطوح باعث راحتی کاربر ، آرامش ، بهبودی و دلربایی می شود.

فضای چند تجاری

La Moitie

فضای چند تجاری نام پروژه La Moitie از ترجمه فرانسوی نیمی سرچشمه گرفته است ، و طراحی آن به خوبی بیانگر تعادل بین عناصر مخالف است: مربع و دایره ، نور و تاریک. با توجه به فضای محدود ، تیم سعی در ایجاد ارتباط و تقسیم بین دو منطقه خرده فروشی جداگانه با استفاده از دو رنگ متضاد داشت. در حالی که مرز بین فضای صورتی و سیاه مشخص نیست ، اما در دیدگاههای مختلف نیز مبهم است. یک راه پله مارپیچ ، نیم صورتی و نیمه سیاه ، در مرکز فروشگاه قرار گرفته و فراهم می کند.

تبلیغات تبلیغاتی

Feira do Alvarinho

تبلیغات تبلیغاتی Feira do Alvarinho یک مهمانی شراب سالانه است که در موناکو ، پرتغال برگزار می شود. برای برقراری ارتباط این رویداد ، یک پادشاهی باستانی و تخیلی ایجاد شد. پادشاهی آلوارینیو با نام و تمدن خاص خود ، به این دلیل که Moncao به عنوان مهد شراب آلوارینیو شناخته می شود ، از تاریخ واقعی ، مکان ها ، افراد نمادین و افسانه های مونکائو الهام گرفته شده است. بزرگترین چالش این پروژه انتقال داستان واقعی قلمرو به طراحی شخصیت بود.