مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی

Eataly

طراحی داخلی Eataly Toronto متناسب با ظرافت های شهر در حال رشد ما طراحی شده است و به منظور تقویت و تقویت مبادلات اجتماعی از طریق کاتالیزور جهانی غذاهای عالی ایتالیایی طراحی شده است. فقط مناسب است که "passeggiata" سنتی و ماندگار الهام بخش طراحی ایتالی تورنتو است. این آیین بی انتها ، هر شب ایتالیایی ها را می بیند که هر شب به خیابان اصلی و پیازا می روند ، برای قدم زدن و معاشرت و معاشرت و گهگاهی در راه و بارها در کافه ها و مغازه ها متوقف می شوند. این سلسله تجربیات خواستار ایجاد یک مقیاس خیابانی جدید و صمیمی در Bloor و Bay است.

جعبه رشد اختصاصی شاداب

Bloom

جعبه رشد اختصاصی شاداب بلوم یک جعبه رشد اختصاصی شاداب است که به عنوان یک مبلمان خانگی شیک عمل می کند. این شرایط رشد کاملی برای مکنده ها فراهم می کند. هدف اصلی این محصول پر کردن میل و پرورش برای افرادی است که در مناطق شهری با دسترسی کمتری به محیط سبز زندگی می کنند. زندگی شهری با چالشهای زیادی در زندگی روزمره همراه است. این امر باعث می شود افراد نادان خود را نادیده بگیرند. بلوم قصد دارد تا پل ارتباطی بین مصرف کنندگان و خواسته های طبیعی آنها باشد. این محصول خودکار نیست ، هدف آن کمک به مصرف کننده است. پشتیبانی برنامه به کاربران امکان می دهد تا با گیاهان خود اقدام به عمل کنند که به آنها امکان پرورش می دهد.

نمازخانه

Coast Whale

نمازخانه شکل بیونیک نهنگ زبان این نمازخانه شد. نهنگی که در سواحل ایسلند ردیف شده است. فرد می تواند از طریق مه آلودگی وارد بدن خود شود و چشم انداز یک نهنگ را که به اقیانوس نگاه می کند تجربه کند که در آن راحت تر انسان در مورد غفلت از تخریب محیط زیست تأمل می کند. ساختار پشتیبان برای اطمینان از حداقل خسارت به محیط طبیعی در ساحل سقوط می کند. مواد طبیعی و سازگار با محیط زیست این پروژه را به یک مقصد گردشگری تبدیل می کند که خواستار حفاظت از محیط زیست است.

تایر تحول

T Razr

تایر تحول در آینده نزدیک ، شکوفایی توسعه حمل و نقل برقی درهاست. Maxxis به عنوان یک تولید کننده قطعات خودرو ، فکر می کند که چگونه می تواند یک سیستم هوشمند عملی را امکان پذیر کند که بتواند در این روند شرکت کند و حتی به تسریع آن کمک کند. T Razr یک تایر هوشمند است که برای نیاز تولید می شود. سنسورهای داخلی آن به طور فعال شرایط مختلف رانندگی را تشخیص می دهند و سیگنال های فعال برای تغییر تایر ارائه می دهند. آج های بزرگنمایی شده در پاسخ به سیگنال ، ناحیه تماس را دراز می کنند و بنابراین عملکرد کشش را بهبود می بخشند.

چای ساز

Grundig Serenity

چای ساز Serenity یک چای ساز معاصر است که روی تجربه کاربر با نشاط تمرکز دارد. این پروژه بیشتر روی عناصر زیبایی شناختی و تجربه کاربری متمرکز است زیرا هدف اصلی نشان می دهد محصول با محصولات موجود متفاوت است. حوض چای ساز کوچکتر از بدن است که به محصول اجازه می دهد تا از روی زمین نگاه کند و هویتی بی نظیر داشته باشد. بدنه کمی خمیده همراه با سطوح بریده شده نیز از هویت منحصر به فرد محصول پشتیبانی می کند.

لوستر

Lory Duck

لوستر اردک لوری به عنوان یک سیستم تعلیق مونتاژ شده از ماژول های ساخته شده از برنج و شیشه اپوکسی طراحی شده است که هر یک شبیه یک اردک است که بدون دردسر از طریق آب های خنک کشویی می شود. ماژول ها همچنین قابلیت تنظیم قابلیت تنظیم را دارند. با لمس ، می توان هر یک را تنظیم کرد تا با هر جهت روبرو شود و در هر بلندی آویزان شود. شکل اولیه لامپ نسبتاً سریع متولد شد. با این حال ، به ماهها تحقیق و توسعه با نمونه های بی شماری نیاز داشت تا تعادل کامل و بهترین نگاه را از همه زوایای ممکن ایجاد کند.