مجله طراحی
مجله طراحی
کافه و رستوران

Roble

کافه و رستوران ایده طراحی آن از استیک و دودی های آمریکا گرفته شده است و در نتیجه تیم تحقیقاتی مرحله اول ، تیم تحقیقاتی تصمیم گرفت از چوب و چرم با رنگ های تیره مانند سیاه و سبز به همراه طلا و گل رز استفاده کند. طلا با یک نور لوکس گرم و گرم گرفته شد. از ویژگی های این طرح 6 لوستر معلق بزرگ است که از 1200 فولاد آنودایز دست ساز تشکیل شده است. و همچنین پیشخوان 9 متری بار ، که پوشیده از چتری 275 سانتی متری است که از بطری های زیبا و متفاوت تشکیل شده است ، بدون هیچگونه حمایتی ، پیشخوان نوار را پوشانده است.

بلندگو

Sperso

بلندگو اسپرسو از دو کلمه Sperm و Sound ناشی می شود. شکل خاص حباب شیشه ای و بلندگو در گودال آن روی سر ، به معنای مانندی و نفوذ عمیق صدا به محیط اطراف ، همانند آتش یک اسپرم نر به تخمک ماده در هنگام جفت گیری است. هدف از تولید صدا و قدرت بالا و کیفیت بالا در محیط اطراف است. این سیستم بی سیم کاربر را قادر می سازد تلفن همراه ، لپ تاپ ، تبلت و سایر دستگاه های خود را از طریق بلوتوث به بلندگو وصل کند. از این بلندگو سقف می توان به خصوص در اتاق نشیمن ، اتاق خواب و اتاق تلویزیون استفاده کرد.

تحقیق و توسعه

Technology Center

تحقیق و توسعه پروژه معماری مرکز فناوری به عنوان راهنما یکپارچه سازی مجموعه معماری با چشم انداز اطراف ، فضایی آرام و دلپذیر است. این ایده قطعی باعث می شود تا این مجموعه به یک نقطه عطف انسانی تبدیل شود که به غوطه وری ذهنی لازم محققانی که در آن عمل خواهند کرد ، بیان شده در قصد پلاستیکی و سازنده آن است. طراحی چشمگیر و یکپارچه سقفها به صورت مقعر و محدب تقریباً خطوط برجسته شده افقی را لمس می کند ، بنابراین ویژگی های اصلی مجموعه معماری را تعریف می کند.

چهار پایه

Ane

چهار پایه چهار پایه آنه دارای تخته های چوبی جامد است که به نظر می رسد به طور هماهنگ و در عین حال مستقل از پاهای الوار ، بالای قاب فولادی شناور هستند. این طراح اظهار می کند که صندلی ، دست ساخته شده در چوب مصنوعی سازگار با محیط زیست ، از طریق استفاده بی نظیر از قطعات متعدد از یک شکل چوب قرار گرفته و به صورت پویا برش داده می شود. هنگام نشستن روی چهار پایه ، اندکی افزایش زاویه به پشت و زاویه چرخش در طرفین به گونه ای به پایان می رسد که موقعیت طبیعی و راحت نشستن را فراهم می کند. چهار پایه آن فقط از درجه پیچیدگی مناسب برای ایجاد یک پایان زیبا برخوردار است.

بسته بندی چای

Seven Tea House

بسته بندی چای برند Tea Hall ، با استفاده از تصویر ریختن و چای پراکنده به طور آزاد و فراغت ، مفهوم فرآیند تولید چای ، قوی یا ضعیف ، به صورت غیرقابل پیش بینی به عنوان عنصر نقاشی چای هنگام چشیدن چای ، شکل می گیرد. جذابیت های گاه به گاه مصرف چای به عنوان جوهر و استفاده از انگشت به عنوان قلم ، ترسیم ذهن گسترده خانواده چای سالن با چشم انداز. طرح اصلی بسته بندی ، فضای دلپذیری را بیان می کند و زمان دلپذیر زندگی را با چای بیان می کند.

تبلیغ برند

Project Yellow

تبلیغ برند Project Yellow یک پروژه هنری جامع است که مفهوم بصری همه چیز را زرد می سازد. با توجه به چشم انداز کلیدی ، نمایشگرهای بزرگ در فضای باز در شهرهای مختلف ساخته می شود و یک سری مشتقات فرهنگی و خلاق به طور همزمان تولید می شود. به عنوان یک IP بصری ، Project Yellow از یک تصویر بصری قانع کننده و یک رنگ رنگ پرانرژی برای شکل دادن به یک چشم انداز کلیدی یکپارچه برخوردار است ، که باعث می شود افراد فراموش نشدنی نشوند. مناسب برای ارتقاء آنلاین و آفلاین در مقیاس بزرگ و خروجی مشتقات بصری ، یک پروژه طراحی منحصر به فرد است.