مجله طراحی
مجله طراحی
سالن مو

Vibrant

سالن مو با ثبت ماهیت تصویر گیاه شناسی ، باغ آسمانی در سراسر راهرو ایجاد شده است ، بلافاصله پذیرای میهمانان به زیر شیروانی می رود ، به دور از جمعیت حرکت می کند و از ورودی آن استقبال می کند. با نگاهی بیشتر به فضا ، طرح باریک و باریک با لمس های طلایی جزیی گسترش می یابد. استعاره های گیاه شناسی هنوز هم با شور و نشاط در تمام اتاق بیان می شوند و باعث جایگزینی صدای شلوغی می شوند که از خیابان ها بیرون می آید و در اینجا به یک باغ پنهانی تبدیل می شود.

اقامتگاه خصوصی

City Point

اقامتگاه خصوصی طراح به دنبال الهام از منظر شهری بود. از این طریق مناظر فضای شهری پرخاشگرانه به فضای نشیمن گسترش یافته و این پروژه را با موضوع متروپولیتن مشخص می کند. برای ایجاد جلوه های دیداری و جادویی پر زرق و برق ، رنگ های تیره توسط نور برجسته می شدند. با استفاده از موزائیک ، نقاشی و چاپ دیجیتال با ساختمانهای مرتفع ، تصور یک شهر مدرن به فضای داخلی منتقل شد. طراح تلاش زیادی برای برنامه ریزی فضایی انجام داد ، خصوصاً روی کارایی متمرکز بود. نتیجه یک خانه شیک و مجلل بود که به اندازه کافی جادار بود تا بتواند به 7 نفر خدمات دهد.

هنر نصب

Inorganic Mineral

هنر نصب لی چی با الهام از احساسات عمیق نسبت به طبیعت و تجربه به عنوان معمار ، بر ایجاد تاسیسات هنری گیاه شناسی بی نظیر تمرکز می کند. لی با تأمل بر ماهیت هنر و تحقیق در فنون خلاق ، وقایع زندگی را به آثار هنری رسمی تبدیل می کند. موضوع این مجموعه آثار ، بررسی ماهیت مواد و چگونگی بازسازی مواد توسط سیستم زیبایی شناسی و چشم انداز جدید است. لی همچنین معتقد است که تعریف مجدد و بازسازی گیاهان و سایر مواد مصنوعی ممکن است باعث شود چشم انداز طبیعی تأثیر عاطفی بر روی مردم داشته باشد.

صندلی

Haleiwa

صندلی Haleiwa قایق بادوام پایدار را به منحنی های گسترده می پوشاند و یک سیلوت مشخص را به نمایش می گذارد. مواد طبیعی ادای احترام به سنت صنعتگرانه در فیلیپین ، که برای زمان های گذشته اصلاح شده است. تطبیق پذیری یا به عنوان قطعه بیانیه استفاده می شود ، تطبیق پذیری طراحی باعث می شود این صندلی با سبک های مختلف سازگار باشد. با ایجاد تعادل بین فرم و کارکرد ، فضل و قدرت ، معماری و طراحی ، Haleiwa به همان اندازه زیباست که راحت باشد.

برندسازی مجدد شرکت

Astra Make-up

برندسازی مجدد شرکت قدرت نام تجاری نه تنها در توانایی و دید آن بلکه در ارتباطات نیز نهفته است. آسان برای استفاده از کاتالوگ پر از عکاسی از محصولات قوی؛ وب سایت مشتری مدار و جذاب که ارائه دهنده خدمات آنلاین و نمای کلی از محصولات مارک ها است. ما همچنین به نمایندگی از احساس نام تجاری با یک سبک مد عکاسی و یک خط ارتباطات تازه در رسانه های اجتماعی ، یک زبان بصری را ایجاد کردیم ، گفت و گو بین شرکت و مصرف کننده برقرار کردیم.

طراحی متن تایپ

Monk Font

طراحی متن تایپ راهب به دنبال تعادل بین باز بودن و خوانایی سریالهای بدون اومانیست و شخصیتی منظم تر از سریال Square sans است. اگرچه در ابتدا به عنوان یک حروف لاتین طراحی شده بود ، اما در اوایل تصمیم گرفته شد که برای گنجاندن نسخه عربی به گفتگوی گسترده تری نیاز دارد. هر دو لاتین و عربی ما را با همان منطق و ایده هندسه مشترک طراحی می کنند. قدرت فرآیند طراحی موازی به دو زبان امکان می دهد تا هماهنگی و لطف بالایی داشته باشند. هر دو زبان عربی و لاتین با یکنواخت ، ضخامت ساقه و اشکال خمیده در کنار هم کار می کنند.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.