مجله طراحی
مجله طراحی
چراغ کار

Linear

چراغ کار روش خمش لوله Linear Light برای تولید قطعات وسیله نقلیه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. خط زاویه ای سیال با کنترل دقیق تولید کننده تایوانی تحقق می یابد ، بنابراین حداقل مواد را برای ساختن وزن سبک Linear ، سبک و قابل حمل داشته باشید. ایده آل برای روشن کردن هر داخلی مدرن. این کار تراشه های LED کم نور لمسی بدون تاب زدن را با عملکرد حافظه که در حجم تنظیم قبلی روشن می شود اعمال می کند. خطی وظیفه به گونه ای طراحی شده است که توسط کاربر ساخته شده و از مواد غیر سمی تشکیل شده و دارای بسته بندی مسطح است. تمام تلاش خود را برای کاهش اثرات محیطی انجام می دهد

فضای کاری

Dava

فضای کاری داوا برای دفاتر فضای آزاد ، مدارس و دانشگاههایی که مراحل کار آرام و متمرکز در آن مهم است ، ایجاد شده است. ماژول ها باعث کاهش اختلالات صوتی و بینایی می شوند. مبلمان به دلیل شکل مثلثی که دارد ، از نظر فضا کارایی دارد و انواع مختلفی از چیدمان را فراهم می کند. مواد Dava WPC و پشم نمدی هستند که هر دو تجزیه تخریب پذیر هستند. یک سیستم افزونه ، دو دیواره را به صورت تبلت برطرف کرده و بر سادگی در تولید و انتقال آن تأکید می کند.

خانه مسکونی

Brooklyn Luxury

خانه مسکونی این پروژه با الهام از اشتیاق مشتری به اقامتگاههای غنی تاریخی ، اقتباسی از کارکردگرایی و سنت را با اهداف امروزی نشان می دهد. بنابراین ، سبک کلاسیک انتخاب شد ، اقتباس و سبک سازی شد و به کانون های طراحی معاصر و فن آوری های مدرن ، مواد جدید با کیفیت خوب در ایجاد این پروژه کمک کرده اند - یک جواهر واقعی از معماری نیویورک. مخارج پیش بینی شده بیش از 5 میلیون دلار آمریکایی خواهد بود ، فرض ایجاد فضای داخلی شیک و پر زرق و برق ، بلکه کاربردی و راحت را ارائه می دهد.

مبلمان هوشمند

Fluid Cube and Snake

مبلمان هوشمند سلام وود خطی از مبلمان فضای باز با کارکردهای هوشمند برای فضاهای جامعه ایجاد کرد. آنها با تجسم مجدد در ژانر مبلمان عمومی ، نصب های جذاب و بصری را با استفاده از سیستم روشنایی و پریزهای USB طراحی کردند که نیاز به یکپارچه سازی پنل های خورشیدی و باتری ها داشت. مار یک ساختار مدولار است. عناصر آن متناسب با سایت داده شده متغیر است. Cub Fluid یک واحد ثابت با قسمت بالای شیشه ای است که دارای سلول های خورشیدی است. این استودیو معتقد است که هدف از طراحی تبدیل مقالات استفاده روزمره به اشیاء دوست داشتنی است.

میز ناهار خوری

Augusta

میز ناهار خوری آگوستا دوباره میز ناهار خوری کلاسیک را تفسیر می کند. به نمایندگی از نسل های قبل از ما ، به نظر می رسد که این طرح از یک ریشه نامرئی رشد می کند. پاهای جدول به این هسته مشترک متمرکز شده و به سمت بالا می روند تا بتوانند یک میز تبریز متناسب با کتاب را نگه دارند. چوب گردو جامد اروپا به دلیل معنی خرد و رشد انتخاب شد. چوب که معمولاً توسط سازندگان مبلمان دور ریخته می شود برای کار با چالش های آن استفاده می شود. گره ها ، ترک ها ، وزش باد و چرخش های بی نظیر داستان زندگی درخت را روایت می کند. منحصر به فرد بودن چوب به این داستان اجازه می دهد تا در یک قطعه از مبلمان وراثت خانوادگی زندگی کند.

بسته بندی لوازم آرایشی

Clive

بسته بندی لوازم آرایشی مفهوم بسته بندی لوازم آرایشی Clive متولد شده است که متفاوت است. جاناتان فقط نمی خواست مارک دیگری از لوازم آرایشی با محصولات مشترک ایجاد کند. مصمم به کشف حساسیت بیشتر و کمی بیشتر از آنچه که از نظر مراقبت شخصی اعتقاد دارد ، وی به یک هدف اصلی می پردازد. تعادل بین بدن و ذهن. با طراحی الهام گرفته از هاوایی ، ترکیبی از برگ های گرمسیری ، تونالیایی دریا و تجربه لمس بسته ها ، احساس آرامش و آرامش را فراهم می آورد. این ترکیب باعث می شود تا تجربه آن مکان به طراحی منتقل شود.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.