مجله طراحی
مجله طراحی
سرامیک

inci

سرامیک آینه ای از ظرافت؛ اینچی زیبایی مروارید را با گزینه های سیاه و سفید بازتاب می دهد و برای کسانی که مایل به بازنمایی نجیب و ظرافت به فضاها هستند ، انتخاب مناسبی است. خطوط اینچی در ابعاد 30 80 80 سانتی متر تولید می شوند و کلاس سفید و سیاه را به مناطق نشیمن منتقل می کنند. طراحی شده با استفاده از فناوری چاپ دیجیتال ، طراحی سه بعدی.

نام پروژه : inci, نام طراحان : Bien Seramik Design Team, نام مشتری : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

inci سرامیک

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.