مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ کار

Pluto

لامپ کار پلوتو تمرکز خود را به طور کامل بر روی سبک نگه می دارد. استوانه جمع و جور ، آیرودینامیکی آن توسط یک دسته ظریف که روی یک پایه سه پایه زاویه دار قرار گرفته است ، چرخانده می شود و موقعیت با نور نرم اما متمرکز شده را با دقت بیشتری آسان می کند. شکل آن از تلسکوپها الهام گرفته شده است ، اما در عوض به جای ستاره ها به دنبال تمرکز روی زمین است. با استفاده از چاپ سه بعدی با استفاده از پلاستیک های مبتنی بر ذرت ، این محصول منحصر به فرد است ، نه تنها برای استفاده از چاپگرهای سه بعدی به روشی صنعتی ، بلکه سازگار با محیط زیست.

بسته بندی

Winetime Seafood

بسته بندی طراحی بسته بندی برای سری محصولات غذاهای دریایی Winetime باید طراوت و قابلیت اطمینان محصول را نشان دهد ، باید آن را به طور مطلوب با رقبا متفاوت باشد ، هماهنگ و قابل درک باشد. رنگ های مورد استفاده (آبی ، سفید و نارنجی) تضادی ایجاد می کنند ، بر عناصر مهم تأکید می کنند و موقعیت مکانی برند را منعکس می کنند. مفهوم منحصر به فرد منحصر به فرد توسعه یافته این سریال را از دیگر تولید کنندگان متمایز می کند. استراتژی اطلاعات بصری باعث شده است تا تنوع محصول این سریال مشخص شود و استفاده از تصاویر به جای عکس باعث بسته بندی جالب تر شده است.

لامپ

Mobius

لامپ حلقه موبیوس الهام بخش طراحی لامپ های موبیوس است. یک نوار لامپ ممکن است دارای دو سطح سایه (یعنی سطح دو طرفه) ، مجهز و معکوس باشد که میزان روشنایی همه جانبه را برآورده می کند. شکل خاص و ساده آن حاوی زیبایی ریاضی مرموز است. بنابراین زیبایی ریتمیک بیشتری به زندگی خانگی منتقل می شود.

گردنبند و گوشواره مجموعه

Ocean Waves

گردنبند و گوشواره مجموعه گردنبند امواج اقیانوسی قطعه ای زیبا از جواهرات معاصر است. الهام بخش اساسی این طرح اقیانوس است. پهناور ، نشاط و پاکیزگی عناصر اصلی پیش بینی شده در گردنبند هستند. طراح از ترازوی خوبی از آبی و سفید برای ارائه تصویری از موجهای پراکنده اقیانوس استفاده کرده است. این دستباف در طلای سفید 18K ساخته شده و با الماس و یاقوت کبود آبی حک شده است. گردنبند کاملاً بزرگ و در عین حال ظریف است. این طراحی شده است تا با تمام اشکال لباس مطابقت داشته باشد ، اما بیشتر مناسب است تا با یک گردنبند جفت شود که همپوشانی نداشته باشد.

نمایشگاه

City Details

نمایشگاه ویترین راه حل های طراحی برای عناصر hardscape City Details از اکتبر ، 3 تا اکتبر 5 2019 در مسکو برگزار شد. مفاهیم پیشرفته ای از عناصر hardscape ، زمین های بازی ورزشی و ورزشی ، راه حل های روشنایی و اشیاء کاربردی هنر شهری در زمینی به مساحت 15000 متر مربع ارائه شد. یک راه حل ابتکاری برای ساماندهی منطقه نمایشگاه استفاده شد ، جایی که به جای حتی ردیف غرفه های غرفه دار ، مدل مینیاتور کاری این شهر ساخته شده است که دارای کلیه اجزای خاص مانند: میدان شهر ، خیابان ها ، یک باغ عمومی است.

دهلیز

Sberbank Headquarters

دهلیز معماری سوئیس Evolution Design با همکاری استودیوی معماری روسی T + T معماران ، یک دهلیز بزرگ و چند منظوره بزرگ در دفتر مرکزی شرکت های بزرگ Sberbank در مسکو طراحی کرده است. نور آفتاب در روز خانه هایی از اتاقهای مختلف همکار و یک نوار قهوه خانه های مختلف را آب گرفت ، که اتاق جلسات الماس به حالت تعلیق در آن مرکز کانون حیاط داخلی است. بازتاب های آینه ، نمای داخلی لعاب دار و استفاده از گیاهان باعث ایجاد حس جادوگری و تداوم می شود.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.