مجله طراحی
مجله طراحی
پیانوی ترکیبی لوکس

Exxeo

پیانوی ترکیبی لوکس EXXEO یک پیانوی ترکیبی زیبا برای فضاهای معاصر است. این شکل منحصر به فرد تجسم همجوشی سه بعدی از امواج صوتی است. مشتریان می توانند پیانو خود را به طور کامل تنظیم کنند تا به عنوان یک قطعه دکوراسیون هنری با محیط اطراف آن هماهنگ باشد. این پیانوی پیشرفته از مواد اگزوتیکی همچون فیبر کربن ، چرم پریمیوم اتومبیل و آلومینیوم درجه هوافضا ساخته شده است. سیستم بلندگوهای صوتی پیشرفته. دامنه پویای گسترده پیانوهای بزرگ را از طریق سیستم صدای بلندگو 200 وات و 9 بازسازی می کند. باتری داخلی داخلی این پیانو را قادر می سازد تا حداکثر 20 ساعت را با یک بار شارژ انجام دهد.

خانه فروش

Zhonghe Kechuang

خانه فروش این پروژه عمق و دقت مواد ، فناوری و فضا را دنبال می کند و بر تمامیت عملکرد ، ساختار و فرم تأکید می کند. از طریق ترکیبی از اثر نورپردازی و مواد جدید برای تشکیل بهترین عناصر زیبایی شناختی ، برای رسیدن به هدف از طراحی برش لبه ، به افراد بی حد و حصر از تکریم فن آوری می دهد.

خانه مسکونی

Casa Lupita

خانه مسکونی کاسا لوپیتا ادای احترام به معماری کلاسیک استعماری مریدا ، مکزیک و محله های تاریخی آن. این پروژه شامل مرمت casona ، که یک مکان میراث در نظر گرفته شده است ، و همچنین طراحی معماری ، داخلی ، مبلمان و چشم انداز. فرضیه مفهومی پروژه اضافه کردن معماری استعماری و معاصر است.

مهد کودک Cifi Donut

CIFI Donut

مهد کودک Cifi Donut مهد کودک CIFI Donut به یک اجتماع مسکونی متصل است. به منظور ایجاد یک مکان فعالیت آموزشی پیش دبستانی که یکپارچگی عملی و زیبایی باشد ، سعی می شود فضای فروش را با فضای آموزش ترکیب کند. از طریق ساختار حلقه که فضاهای سه بعدی را به هم پیوند می دهد ، ساختمان و منظره به طور هماهنگ و یکپارچه ساخته شده و یک مکان فعالیتی پر از سرگرمی و اهمیت آموزشی را تشکیل می دهند.

مشروبات الکلی

GuJingGong

مشروبات الکلی داستان های فرهنگی ارائه شده توسط مردم بر روی بسته بندی ارائه می شود و الگوهای نوشیدن اژدها به صورت دقیق ترسیم می شود. اژدها در چین مورد احترام است و نماد فرخنده بودن است. در تصویر ، اژدها برای نوشیدن بیرون می آید. از آنجا که توسط شراب جذب می شود ، در اطراف بطری شراب شناور می شود ، و عناصر سنتی مانند Xiangyun ، کاخ ، کوه و رودخانه را نیز اضافه می کند ، که این افسانه گویینگ شراب ادای احترام را تأیید می کند. پس از باز کردن جعبه ، یک لایه کاغذ کارت با تصاویر وجود خواهد داشت تا جعبه بعد از باز شدن جلوه کلی نمایشگر را داشته باشد.

رستوران

Thankusir Neverland

رستوران مساحت کل پروژه بسیار بزرگ است ، هزینه برق و تبدیل آب و تهویه مطبوع زیاد است ، و همچنین سایر سخت افزارها و تجهیزات آشپزخانه ، بنابراین بودجه موجود در دکوراسیون فضای داخلی کاملاً محدود است ، بنابراین طراحان " زیبایی طبیعت خود ساختمان & quot ؛، که باعث تعجب بزرگی می شود. سقف با نصب چراغ های آسمان با ابعاد مختلف در بالا اصلاح شده است. در طول روز ، خورشید از طریق نورهای آسمان می درخشد ، طبیعت را ایجاد می کند و جلوه نور را هماهنگ می کند.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.