مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر

Studio Atelier11

دفتر این بنا براساس "مثلث" با قویترین تصویر بصری از شکل هندسی اصلی ساخته شده است. اگر از یک مکان مرتفع به پایین نگاه کنید ، می توانید در کل پنج مثلث مختلف را ببینید. ترکیب مثلث های در اندازه های مختلف به این معنی است که "انسان" و "طبیعت" به عنوان مکانی که در آن ملاقات می کنند نقش دارند.

کتاب مفهوم و پوستر

PLANTS TRADE

کتاب مفهوم و پوستر PLANTS TRADE مجموعه ای از شکل نوآورانه و هنری از نمونه های گیاه شناسی است که برای ایجاد رابطه بهتر بین انسان و طبیعت به جای مواد آموزشی ساخته شده است. کتاب مفهوم تجارت گیاهان آماده شده است تا به شما در درک این محصول خلاق کمک کند. این کتاب که دقیقاً به همان اندازه محصول طراحی شده است ، نه تنها عکس های طبیعت بلکه گرافیک منحصر به فرد با الهام از خرد طبیعت را در خود جای داده است. جالب تر اینکه ، این گرافیک ها با دقت توسط letterpress چاپ می شوند تا هر تصویر دقیقاً مانند گیاهان طبیعی از نظر رنگ و بافت متفاوت باشد.

خانه مسکونی

Tei

خانه مسکونی این واقعیت که یک زندگی راحت بعد از بازنشستگی که بیشترین استفاده را از محل های تپه کوهستانی می کند ، با یک طراحی ثابت و به روش معمول تحقق می یابد ، بسیار مورد استقبال قرار گرفت. برای جذب یک محیط غنی. اما این بار معماری ویلا نیست بلکه مسکن شخصی است. سپس در مرحله اول شروع به ساختن ساختار كردیم كه می تواند زندگی معمول را بدون آسایش و بی دلیل در كل برنامه بگذراند.

حلقه

Arch

حلقه طراح الهام از شکل سازه های قوس و رنگین کمان دریافت می کند. دو نقوش - یک شکل قوس و شکل قطره ، برای ایجاد یک فرم 3 بعدی منفرد ترکیب شده اند. با ترکیب حداقل خط و فرم و استفاده از نقوش ساده و معمولی ، نتیجه یک حلقه ساده و زیبا است که با فراهم کردن فضایی برای گردش انرژی و ریتم جسورانه و بازیگوش ساخته می شود. از زاویه های مختلف شکل حلقه تغییر می کند - شکل قطره از زاویه جلوی آن مشاهده می شود ، شکل قوس از زاویه جانبی مشاهده می شود ، و یک صلیب از زاویه بالا مشاهده می شود. این تحریک را برای فرد پوشنده فراهم می کند.

حلقه

Touch

حلقه با یک حرکت ساده ، یک عمل لمسی احساسات غنی را منتقل می کند. از طریق حلقه تاچ ، طراح قصد دارد این احساس گرم و بی شکل را با فلز سرد و جامد منتقل کند. برای ایجاد حلقه 2 منحنی به هم متصل می شوند که نشان می دهد 2 نفر دست در دست دارند. حلقه هنگام چرخش موقعیت بر روی انگشت و از زوایای مختلف ، جنبه خود را تغییر می دهد. هنگامی که قسمت های متصل بین انگشتان شما قرار دارند ، حلقه به رنگ زرد یا سفید ظاهر می شود. وقتی قسمت های متصل بر روی انگشت قرار گرفت ، می توانید از هر دو رنگ زرد و سفید با هم لذت ببرید.

مناطق مشترک داخلی

Highpark Suites

مناطق مشترک داخلی مناطق مشترک Highpark Suites ادغام یکپارچه سبک زندگی شهری Gen-Y با زندگی سبز ، تجارت ، اوقات فراغت و اجتماع را کشف می کند. از لابی های Wow-فاکتور گرفته تا حیاط های مجسمه سازی آسمان ، سالن های عملکرد و اتاق های ملاقات جالب که این مکان های تفریحی برای ساکنان طراحی شده است تا بتوانند از آنها به عنوان یک خانه استفاده کنند. با الهام از زندگی بدون درز در فضای باز در فضای باز ، انعطاف پذیری ، لحظات تعاملی و یک پالت از رنگ ها و بافت های شهری ، MIL Design مرزها را به وجود آورد تا بتواند یک جامعه منحصر به فرد ، پایدار و جامع را ایجاد کند که در آن هر فضایی ساکنان و محیط گرمسیری را در ذهن داشته باشد.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.