مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر خدمات

Miyajima Insurance

دفتر خدمات مفهوم این پروژه "اتصال دفتر با شهر" با بهره گیری از محیط زیست است. این سایت در محلی واقع شده است که نمای کلی از شهر را مرور می کند. برای دستیابی به آن فضای تونلی شکل پذیرفته شده است که از دروازه ورودی تا انتهای فضای اداری می گذرد. خط چوب سقفی و شکاف مشکی که در آن نصب شده است چراغها و وسایل تهویه مطبوع بر جهت حرکت به سمت شهر تأکید دارد.

صندلی

Lollipop

صندلی صندلی Lollipop ترکیبی از اشکال غیر معمول و رنگ های مد است. ابروها و عناصر رنگی آن باید از راه دور مانند آب نبات ها به نظر می رسید ، اما در همان زمان صندلی باید در فضای داخلی سبک های مختلف قرار گیرد. شکل چوپا-چوپس اساس پایه های بازو را تشکیل می دهد و پشت و صندلی به شکل آب نبات های کلاسیک ساخته شده است. صندلی Lollipop برای افرادی ایجاد شده است که تصمیمات جسورانه و مد را دوست دارند ، اما نمی خواهند از عملکرد و راحتی دست بکشند.

پانل های آکوستیک و اثاثه یا لوازم داخلی

University of Melbourne - Arts West

پانل های آکوستیک و اثاثه یا لوازم داخلی مختصر ما تهیه و نصب تعداد زیادی از پنل های آکوستیک پیچیده شده با پارچه با اندازه ها ، زاویه ها و اشکال مختلف بود. نمونه های اولیه شاهد تغییراتی در طراحی و همچنین در روش های فیزیکی نصب و تعلیق این تابلوها از دیوارها ، سقفها و قسمت زیر پله ها بود. در این مرحله بود که فهمیدیم که سیستم های آویزان کنونی پنل های سقفی برای نیازهای ما کافی نبوده و ما خودمان را طراحی کرده ایم.

حلزون آهن

Nano Airy

حلزون آهن آهن فرفشانی نانو از فناوری ابتکاری یون منفی استفاده می کند. بافت صاف و فرفری نرم و براق را برای مدت طولانی حفظ می کند. لوله فرش یک پوشش نانو سرامیکی را پشت سر گذاشته است ، بسیار صاف است. موها را به آرامی و به سرعت با هوای گرم یون های منفی فر می کند. در مقایسه با آیرونهای فرفری بدون هوا ، می توانید با کیفیت موی نرم تری به پایان برسانید. رنگ اصلی محصول نرم ، گرم و خالص و سفید و مات است و رنگ لهجه آن طلای صورتی است.

رستوران

Yuyuyu

رستوران امروزه در چین ، معمولاً بر اساس طرحهای سنتی اما با مواد مدرن و یا اصطلاحات جدید ، بسیاری از این طرحهای معاصر مختلط در بازار وجود دارد. Yuyuyu یک رستوران چینی است ، طراحان روش جدیدی برای بیان طراحی شرقی ایجاد کرده اند ، یک نصب جدید متشکل از خطوط و نقاط ، آن ها از درب به داخل رستوران گسترش یافته است. با تغییر زمان ، قدردانی زیبایی شناختی مردم نیز در حال تغییر است. برای طراحی معاصر شرقی ، نوآوری بسیار ضروری است.

رستوران

Yucoo

رستوران با بلوغ تدریجی زیبایی شناسی و تحولات زیبایی شناختی انسان ، سبکی مدرن که خود و فردیت را برجسته می کند ، به عناصر مهم طراحی بدل شده است. این مورد یک رستوران است ، طراح می خواهد یک تجربه فضایی جوان برای مصرف کنندگان ایجاد کند. گیاهان روشن آبی ، خاکستری و سبز باعث راحتی و فضای تلفیقی برای فضا می شوند. لوستر ساخته شده توسط چوب خیزران و فلز با هم ، توضیح برخورد انسان و طبیعت را نشان می دهد و نشاط کل رستوران را نشان می دهد.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.