مجله طراحی
مجله طراحی
کافه

Hunters Roots

کافه در پاسخ به مختصری از زیبایی شناسی مدرن و تمیز ، داخلی با الهام از جعبه های میوه ای چوبی استفاده شده در فرم انتزاعی ایجاد شده است. جعبه ها فضاها را پر می کنند و فرم مجسمه ای غوطه وری تقریباً غار مانند ایجاد می کنند ، در عین حال یکی از اشکال هندسی ساده و مستقیم تولید می شود. نتیجه یک تجربه مکانی تمیز و کنترل شده است. طراحی هوشمندانه همچنین با تبدیل وسایل عملی به ویژگی های تزئینی ، فضای محدود را به حداکثر می رساند. چراغ ها ، کمد و قفسه بندی به مفهوم طراحی و بصری مجسمه سازی کمک می کند.

مجسمه نور کریستال

Grain and Fire Portal

مجسمه نور کریستال این مجسمه نوری آلی که از چوب و بلور کوارتز ساخته شده است ، از چوب ذخیره شده پایدار و از ذخایر ذخیره شده چوب چوب ساج پیر استفاده می کند. برای چندین دهه که در معرض آفتاب ، باد و باران قرار گرفته است ، چوب به صورت دستی ، ماسه زدن ، سوزانده شده و درون یک ظرف برای نگه داشتن روشنایی LED و استفاده از کریستال های کوارتز به عنوان پراکندگی طبیعی به پایان می رسد. بلورهای کوارتز بدون تغییر طبیعی 100٪ در هر مجسمه استفاده می شوند و تقریباً 280 میلیون سال قدمت دارند. انواع تکنیک های تکمیل چوب از جمله روش Shou Sugi Ban در استفاده از آتش برای حفظ و رنگ متضاد استفاده می شود.

روشنایی

Capsule

روشنایی شکل لامپ کپسول شکل کپسول هایی را که در دنیای مدرن بسیار گسترده است تکرار می کند: داروها ، سازه های معماری ، سفینه های فضایی ، ترموزها ، لوله ها ، کپسول های زمانی که برای چندین دهه پیام ها را به فرزندان منتقل می کند. می تواند از دو نوع استاندارد و دراز باشد. لامپ ها در چندین رنگ با درجات مختلف شفافیت موجود هستند. گره زدن با طناب های نایلونی جلوه ای دست ساز را به لامپ اضافه می کند. شکل جهانی آن تعیین سادگی تولید و تولید انبوه بود. صرفه جویی در فرآیند تولید لامپ مهمترین مزیت آن است.

غرفه

ResoNet Sinan Mansions

غرفه Pavilion ResoNet ساخته شده توسط جشن Sinan Mansions در شانگهای برای جشن سال نو چینی 2017. این شامل یک غرفه موقت به علاوه یک چراغ تعاملی "چراغ" LED است که در سطح داخلی متصل است. از تکنیک های Low-Fi برای تجسم فرکانسهای رزونانس ذاتی در محیط طبیعی ، از طریق تعامل عمومی و عناصر اطراف آن که توسط یک شبکه LED تشخیص داده می شود ، استفاده می کند. پاویون قلمرو عمومی را در پاسخ به محرک های لرزش روشن می کند. جدای از بازدیدکنندگان که می توانند برای آرزو های جشنواره بهار بیایند ، می تواند به عنوان یک مرحله عملکرد نیز مورد استفاده قرار گیرد.

دفتر خدمات

Miyajima Insurance

دفتر خدمات مفهوم این پروژه "اتصال دفتر با شهر" با بهره گیری از محیط زیست است. این سایت در محلی واقع شده است که نمای کلی از شهر را مرور می کند. برای دستیابی به آن فضای تونلی شکل پذیرفته شده است که از دروازه ورودی تا انتهای فضای اداری می گذرد. خط چوب سقفی و شکاف مشکی که در آن نصب شده است چراغها و وسایل تهویه مطبوع بر جهت حرکت به سمت شهر تأکید دارد.

صندلی

Lollipop

صندلی صندلی Lollipop ترکیبی از اشکال غیر معمول و رنگ های مد است. ابروها و عناصر رنگی آن باید از راه دور مانند آب نبات ها به نظر می رسید ، اما در همان زمان صندلی باید در فضای داخلی سبک های مختلف قرار گیرد. شکل چوپا-چوپس اساس پایه های بازو را تشکیل می دهد و پشت و صندلی به شکل آب نبات های کلاسیک ساخته شده است. صندلی Lollipop برای افرادی ایجاد شده است که تصمیمات جسورانه و مد را دوست دارند ، اما نمی خواهند از عملکرد و راحتی دست بکشند.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.