مجله طراحی
مجله طراحی
اقامتگاه خانوادگی

Sleeve House

اقامتگاه خانوادگی این خانه واقعاً بی نظیر توسط معمار و دانشمند برجسته آدام دایم طراحی شده و اخیراً در مسابقه سال ساخت ساختمان سال معماران آمریکایی-معماران مقام دوم را به دست آورد. خانه 3-BR / 2.5 حمام در چمنزارهای روباز و روتختی قرار گرفته است ، در محیطی که خصوصیات آن را حفظ می کند ، و همچنین نمای چشمگیر دره و کوه. همانطور که عملی است ، ساختار به صورت نمودار به صورت دو جلد مانند آستین تقاطع درک شده است. نمای چوب پایدار با روکش چرمی ، بافتی خشن و آب و هوا را به خانه می دهد ، تفسیری مجدد از انبارهای قدیمی در دره هادسون.

چمدان پایداری

Rhita

چمدان پایداری مونتاژ و جداسازی قطعات با هدف پایداری طراحی شده است. با طراحی سیستم ساختاری لولا نوآورانه ، 70 درصد قطعات کاهش یافته اند ، هیچ چسب و یا پرچ برای تثبیت ، عدم دوخت روکش داخلی وجود ندارد ، که این امر باعث آسان تر شدن تعمیر می شود و کم شدن 33 درصد از حجم بار ، درنهایت چمدان را تمدید می کند چرخه زندگی. برای شخصی سازی چمدان خود یا تعویض قطعات ، امکان تهیه چمدان های برگشتی به مرکز تعمیر مورد نیاز ، کلیه قطعات قابل خرید نیست و باعث صرفه جویی در وقت و کاهش ردپای کربن می شود.

صندلی فلزی در فضای باز

Tomeo

صندلی فلزی در فضای باز در دهه 60 ، طراحان بینایی اولین مبلمان پلاستیکی را توسعه دادند. استعداد طراحان همراه با تطبیق پذیری ماده باعث ضرورت آن شد. هم طراحان و هم مصرف کنندگان به آن معتاد شدند. امروز خطرات زیست محیطی آن را می شناسیم. هنوز تراس های رستوران مملو از صندلی های پلاستیکی است. دلیل این امر این است که بازار جایگزین کمی دارد. دنیای طراحی با تولیدکنندگان مبلمان فلزی کاملاً پرجمعیت است ، حتی گاهی اوقات طرحهای منتشر شده از اواخر قرن نوزدهم را منتشر می کند ... در اینجا تولد Tomeo به وجود می آید: یک صندلی استیل مدرن ، سبک و پشته.

فضای هنری

Surely

فضای هنری این یک هنر است ، گاه به گاه و خرده فروشی همه در یک فضا با هم ترکیب می شوند. از آنجا که این معماری که یک کارخانه تولید قلاب جانبی کشور است ، کار می کند. کل ساختمان ، بافت شفاف دیوار را حفظ می کند ، به عنوان یک بافت لایه ای فضا ، تضاد متفاوتی با خارج ایجاد می کند ، همچنین یک تجربه فضایی را ایجاد می کند. دکوراسیون بیش از حد سخت را رها کنید ، از برخی دکوراسیون نرم برای نمایش استفاده کنید که احساس آرامش ایجاد می کند. تضاد بین ایجاد و مرحله اولیه برای توسعه پایدار فضا در آینده انعطاف پذیرتر است.

هویت برند

Pride

هویت برند برای ایجاد طراحی برند پراید ، این تیم از چندین روش از مطالعه مخاطبان هدف استفاده کرد. هنگامی که تیم طراحی آرم و هویت سازمانی را انجام داد ، قوانین روانشناسی هندسی را در نظر گرفت - تأثیر اشکال هندسی بر انواع روانی خاص افراد و انتخاب آنها. همچنین طراحی باید احساسات خاصی را در بین مخاطب ایجاد کرده باشد. برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، این تیم از قوانین تأثیر رنگ بر روی یک شخص استفاده کرد. به طور کلی ، نتیجه در طراحی کلیه محصولات شرکت تأثیر گذاشته است.

مرکز فروش

Shuimolanting

مرکز فروش سبک چینی این مورد سنگ قهوه ای تیره قهوه ای موجود در بازار و خالی بودن نور طبیعی پنجره کف را تصویب می کند و تضاد بین نور و سایه ، مجازی و واقعی را تشکیل می دهد. کوره های چوبی مجازی و آلومینیومی ، تکه های برگ نیلوفر آبی مس در قسمت منظره آب و هنر نصب شخصیت چینی در منطقه استراحت ، نقطه "دادگاه ارکیده جوهر" و "؛ مورد. به طور خاص ، استفاده از مواد جدید از آبله ، در برجسته معمولی فوق العاده ، بلکه به طرز مبتکرانه هزینه سطح را کاهش می دهد.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.