مجله طراحی
مجله طراحی
روبات مراقبت

Puro

روبات مراقبت هدف این طراح حل مشکلات در پرورش خانواده های سگ 1 نفره بوده است. اختلالات اضطرابی حیوانات سگ و مشکلات فیزیولوژیکی ریشه در طولانی مدت غیبت سرپرستان دارد. به دلیل فضای کم زندگی خود ، سرایداران محیط زندگی را با حیوانات همراه همراه می کردند و باعث ایجاد مشکلات بهداشتی می شدند. با الهام از نقاط درد ، طراح با روبشی مراقبتی روبرو شد که 1. با پرتاب کردن رفتار ، با حیوانات همراه همراه بازی می کند و با آنها تعامل می کند ، 2. گرد و غبارها و خرده های آن را بعد از فعالیتهای داخل خانه تمیز می کند ، و 3. هنگام همراهی حیوانات همراه ، بو و مو را از بین می برد. باقی مانده.

کانسپت کالسکه

Dhyan

کانسپت کالسکه مفهوم سالن دیهان با ارتباط با طبیعت ، طراحی مدرن را با ایده های سنتی شرقی و اصول آرامش درونی ترکیب می کند. Dhyan (سانسکریت: مراقبه) با استفاده از Lingam به عنوان الهام فرم و باغ های بدیعی و ژاپنی به عنوان مبنایی در ماژول های مفهوم ، فلسفه های شرقی را به پیکربندی های متنوع تبدیل می کند و به کاربر امکان می دهد مسیر خود را برای ذن / آرامش انتخاب کند. حالت آبگیر با استفاده از آبشار و حوضچه کاربر را احاطه کرده است ، در حالی که حالت باغ با فضای سبز کاربر را احاطه کرده است. حالت استاندارد شامل مناطق ذخیره سازی تحت یک سکوی است که به عنوان قفسه عمل می کند.

واحدهای مسکن

The Square

واحدهای مسکن ایده طراحی مطالعه روابط معماری بین اشکال مختلفی است که برای ایجاد واحدهای متحرک در کنار هم قرار گرفته اند. این پروژه شامل 6 واحد است که هر یک از آنها 2 کانتینر حمل و نقل بر روی یکدیگر تشکیل شده است که یک توده L شکل را تشکیل می دهد این واحدهای L شکل در موقعیت های با هم تداخل دارند و Voids و Solid را ایجاد می کنند تا احساس حرکت و ایجاد حرکت روزانه و تأمین نور روز کافی و تهویه مناسب را داشته باشند. محیط. هدف اصلی طراحی ایجاد خانه ای کوچک برای کسانی بود که شب را در خیابان ها می گذرانند بدون خانه و سرپناهی.

پادکست

News app

پادکست اخبار یک برنامه مصاحبه برای اطلاعات صوتی است. این الهام گرفته از طراحی تخت اپل IOS با تصاویر برای نشان دادن بلوک های اطلاعات است. از نظر بصری ، پس زمینه از رنگ آبی برقی به عنوان مأموریتی برای برجسته کردن بلوک ها برخوردار است. عناصر گرافیکی بسیار کمی وجود دارد ، هدف ، که بدون استفاده از حواس کاربر یا گم شدن آن ، کاربرد آن را آسان می کند.

کنترل دسترسی 3D تشخیص چهره

Ezalor

کنترل دسترسی 3D تشخیص چهره Ezalor با سنسور چندگانه و سیستم کنترل دسترسی دوربین دیدار کنید. الگوریتم ها و محاسبات محلی برای حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند. فناوری ضد پوسیدگی سطح مالی مانع از ماسک های پوستی می شود. نورپردازی بازتابی نرم باعث راحتی می شود. در چشم چشم ، کاربران می توانند با سهولت به جایی که دوستشان دارند دسترسی پیدا کنند. احراز هویت بدون لمس آن ، بهداشت را تضمین می کند.

رستوران چینی

Ben Ran

رستوران چینی بن ران رستوران چینی با هنرمندی هماهنگ است که در یک هتل لوکس ، وانگوه Eminent ، مالزی واقع شده است. طراح از درون گرا و مختصر بودن تکنیک های سبک شرقی برای ایجاد یک سلیقه واقعی ، فرهنگ و روح رستوران استفاده می کند. این سمبل شفافیت ذهنی است ، سعادتمندان را رها کنید و به بازگشت طبیعی و ساده به ذهن اصلی دست پیدا کنید. فضای داخلی طبیعی و ناخوشایند است. با استفاده از مفهوم باستانی همچنین همزمان با نام رستوران بن ران ، به معنی اصلی و طبیعت است. رستوران تقریباً 4088 فوت مربع است.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.