مجله طراحی
مجله طراحی
دو صندلی

Mowraj

دو صندلی Mowraj یک صندلی دو نفره است که برای تجسم روح سبک های قومی مصر و گوتیک طراحی شده است. شکل آن از نوراگ مشتق شده است ، نسخه مصری از سورتمه حمل شده برای تجسم شرارت گوتیک بدون به خطر انداختن ذات قومی قومی آن تغییر کرده است. این طرح به رنگ مشکی است که شامل حکاکی های دستباف مصری مصری و دست و پا و همچنین اثاثه یا لوازم داخلی مخملی غنی که با پیچ و مهره ساخته شده و حلقه های باریک را می بخشد و به قرون وسطایی مانند ظاهری گوتیک انداخته می شود.

هویت شرکتی

Predictive Solutions

هویت شرکتی Predictive Solutions ارائه دهنده محصولات نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل پیش آگهی است. محصولات این شرکت برای تجزیه و تحلیل داده های موجود برای پیش بینی استفاده می شود. مارک این شرکت - بخش هایی از یک دایره - شباهت زیادی به نمودارهای نمودارها و همچنین تصویری بسیار تلطیف و ساده شده از یک پروفایل در پروفایل دارد. پلت فرم برند "نور کم نور" درایور کلیه گرافیک های برند است. هر دو اشکال سیال در حال تغییر ، انتزاعی و تصاویر ساده شده تم به عنوان گرافیک اضافی در برنامه های مختلف استفاده می شوند.

هویت شرکتی

Glazov

هویت شرکتی Glazov یک کارخانه مبلمان در شهرکی به همین نام است. این کارخانه مبلمان ارزان قیمت تولید می کند. از آنجا که طراحی چنین مبلمان کاملاً عمومی است ، تصمیم گرفته شده است تا مفهوم ارتباطات را بر روی حروف سه بعدی اصلی "چوبی" پایه گذاری کنیم ، کلماتی که از چنین حروف ساخته می شوند نمادی از مجموعه های مبلمان هستند. نامه ها کلمات "مبلمان" ، "اتاق خواب" و غیره یا نام مجموعه ها را تشکیل می دهند ، به منظور شبیه سازی قطعات مبلمان. حروف سه بعدی مشخص شده شبیه به طرح های مبلمان است و می تواند در لوازم التحریر یا پس زمینه های عکاسی برای شناسایی برند استفاده شود.

Typface

Red Script Pro typeface

Typface Red Script Pro یک قلم منحصر به فرد است که با الهام از فن آوری ها و اسباب بازی های جدیدی برای اشکال جایگزین ارتباطات ، با هماهنگی ما با فرم نامه های رایگان آن ارتباط برقرار می کند. با الهام از iPad و طراحی شده در Brushes ، به سبک نوشتن منحصر به فرد بیان شده است. این شامل انگلیسی ، یونانی و همچنین الفبای سیریلیک است و بیش از 70 زبان را پشتیبانی می کند.

هنر تجسمی

Loving Nature

هنر تجسمی دوست داشتن طبیعت یک پروژه از آثار هنری است که به عشق و احترام به طبیعت ، به همه موجودات زنده دلالت دارد. گابریلا دلگادو بر روی هر نقاشی تأکید ویژه ای روی رنگ می کند ، عناصر با دقت را انتخاب می کند که با هماهنگی ترکیب می شوند تا به یک پایان سرسبز اما ساده برسند. این تحقیق و عشق واقعی او به طراحی ، به آن توانایی بصری می دهد تا قطعات رنگی پر جنب و جوش با عناصر لکه ای از خارق العاده تا ابتکاری ایجاد کند. فرهنگ و تجربیات شخصی او این ترکیبات را به روایتهای تصویری منحصر به فرد تبدیل می کند ، که مطمئناً هر فضایی را با طبیعت و شادابی جلوه می دهد.

رمان

180º North East

رمان "180º شمال شرقی" روایتی 90 هزار کلمه ای است که ماجراجویانه است. این داستان واقعی سفر دانیل كاتچر را كه در پاییز سال 2009 در 24 سالگی از طریق استرالیا ، آسیا ، كانادا و اسكاندیناوی انجام شده است می گوید. ، عکس ها ، نقشه ها ، متن بیان و فیلم بیانگر کمک می کند تا خواننده را در این ماجرا غوطه ور سازد و احساس بهتری از تجربه شخصی نویسنده بگذارد.