مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی چای

Seven Tea House

بسته بندی چای برند Tea Hall ، با استفاده از تصویر ریختن و چای پراکنده به طور آزاد و فراغت ، مفهوم فرآیند تولید چای ، قوی یا ضعیف ، به صورت غیرقابل پیش بینی به عنوان عنصر نقاشی چای هنگام چشیدن چای ، شکل می گیرد. جذابیت های گاه به گاه مصرف چای به عنوان جوهر و استفاده از انگشت به عنوان قلم ، ترسیم ذهن گسترده خانواده چای سالن با چشم انداز. طرح اصلی بسته بندی ، فضای دلپذیری را بیان می کند و زمان دلپذیر زندگی را با چای بیان می کند.

تبلیغ برند

Project Yellow

تبلیغ برند Project Yellow یک پروژه هنری جامع است که مفهوم بصری همه چیز را زرد می سازد. با توجه به چشم انداز کلیدی ، نمایشگرهای بزرگ در فضای باز در شهرهای مختلف ساخته می شود و یک سری مشتقات فرهنگی و خلاق به طور همزمان تولید می شود. به عنوان یک IP بصری ، Project Yellow از یک تصویر بصری قانع کننده و یک رنگ رنگ پرانرژی برای شکل دادن به یک چشم انداز کلیدی یکپارچه برخوردار است ، که باعث می شود افراد فراموش نشدنی نشوند. مناسب برای ارتقاء آنلاین و آفلاین در مقیاس بزرگ و خروجی مشتقات بصری ، یک پروژه طراحی منحصر به فرد است.

طراحی Ip Visual

Project Yellow

طراحی Ip Visual Project Yellow یک پروژه هنری جامع است که مفهوم بصری همه چیز را زرد می سازد. با توجه به چشم انداز کلیدی ، نمایشگرهای بزرگ در فضای باز در شهرهای مختلف ساخته می شود و یک سری مشتقات فرهنگی و خلاق به طور همزمان تولید می شود. به عنوان یک IP بصری ، Project Yellow از یک تصویر بصری قانع کننده و یک رنگ رنگ پرانرژی برای شکل دادن به یک چشم انداز کلیدی یکپارچه برخوردار است ، که باعث می شود افراد فراموش نشدنی نشوند. مناسب برای ارتقاء آنلاین و آفلاین در مقیاس بزرگ و خروجی مشتقات بصری ، یک پروژه طراحی منحصر به فرد است.

طراحی مجدد هویت برند

InterBrasil

طراحی مجدد هویت برند الهام بخش تجدید نظر و طراحی مجدد برند ، تغییر در نوسازی و ادغام در فرهنگ شرکت بود. طراحی قلب دیگر نمی تواند از برند خارجی باشد و الهام بخش مشارکت هم در داخل با کارمندان بلکه با مشتریان باشد. اتحادی یکپارچه بین مزایا ، تعهد و کیفیت خدمات. از شکل به رنگ ها ، طراحی جدید قلب را به B و صلیب سلامتی در T تبدیل کرده است. این دو کلمه در وسط به هم پیوسته اند و باعث می شود تا آرم شبیه یک کلمه ، یک نماد باشد و R و B را با هم متحد می کند. قلب.

طراحی برند

EXP Brasil

طراحی برند طراحی برند EXP Brasil از اصول اتحاد و مشارکت این شرکت است. اختصاص مخلوط بین فناوری و طراحی در پروژه های آنها مانند زندگی اداری. یک عنصر تایپوگرافی نشان دهنده اتحادیه و قدرت این شرکت است. طراحی حرف X جامد و یکپارچه اما بسیار سبک و تکنولوژیکی است. این برند ، زندگی استودیویی را نشان می دهد ، با عناصر موجود در حروف ، هم در فضای مثبت و هم منفی که افراد را با هم متحد می کند و طراحی ، فردی و جمعی ، ساده با فناوری ، سبک و قدرتمند ، حرفه ای و شخصی است.

عنوان افتتاحیه

Pop Up Magazine

عنوان افتتاحیه این پروژه سفری بود برای کشف موضوعات Escape (موضوع برای 2019) به صورت انتزاعی و روان ، تغییرات ، چیزهای جدید و پیامدهای ناشی از آن را نشان داد. تمام تصاویر تمیز و راحت برای تماشای ، برخلاف واقعیت ناراحت کننده از عمل فرار است. طراحی به طور مداوم در حال تغییر است و اشکال شکل یافته در انیمیشن بیانگر عمل بازخوانی است که ناشی از نوعی موقعیت است. فرار معانی مختلف ، تفسیرها دارد و نقطه نظر از بازیگوش تا جدی متفاوت است.