مجله طراحی
مجله طراحی
ماسک

Billy Julie

ماسک این طرح از میکرو بیان الهام گرفته شده است. طراح بیلی و جولی را برای دو نوع شخصیت چندگانه انتخاب می کند. عناصر پیچیده با تنظیم پارامتری جهت گیری های هندسه نردبان مانند ، بر اساس یک منحنی درهم تنیده با پارتیشن ها ایجاد می شوند. این ماسک به عنوان واسط و مترجم ، این امکان را ایجاد می کند که افراد وجدان شخصی خود را بررسی کنند.

دستیار آرایش

Eyelash Stand

دستیار آرایش در این طرح استعاره مژه مورد بررسی قرار گرفته است. این طراح معتقد است که مژه زدن تعقیب یک انتظار شخصی است. او یک پایه مژه را به عنوان نمادی از زندگی یا یک مرحله کوچک از عملکرد ایجاد می کند. این پایه با تنظیم موها به طور موقت قبل یا بعد از استفاده ، نماد تعهد یادآور در صبح یا قبل از خواب است. پایه مژه روشی برای به خاطر سپردن آنچه چیزهای بی اهمیت در ماجراجویی روزانه شخصی بوده است.

نصب موضوع

Dancing Cubes

نصب موضوع این طرح با موضوع نمایش داده شده توسط ماژولها در تعامل است. این پایه موضوعی با مکانیزم خود بسط یافته برای اتصال شش یا بیشتر مکعب به یک واحد بزرگ مقیاس در سه جهت عمود طراحی شده است. پیکربندی فرم رایگان با شکاف باعث می شود ارتباط مشابه افراد رقصنده در هم تنیده باشد. چیدمان سوراخ های کوچک ساختاری را برای موضوع با قطعات خطی ایجاد می کند.

هویت شرکتی

film festival

هویت شرکتی "سینما ، آهوی" شعاری برای دومین دوره جشنواره فیلم اروپا در کوبا بود. این بخشی از مفهوم طراحی است که در سفر به عنوان روشی برای ارتباط فرهنگها مورد استفاده قرار می گیرد. این طرح سفر یک کشتی دریایی را که از اروپا به هاوانا سفر می کند ، با فیلم ها بارگذاری می کند. طراحی دعوت نامه ها و بلیط های این جشنواره با الهام از گذرنامه ها و گذرگاه های شبانه روزی مورد استفاده مسافران امروز در سراسر جهان قرار گرفته است. ایده سفر از طریق فیلم ، مردم را به پذیرش و کنجکاوی نسبت به مبادلات فرهنگی تشویق می کند.

غذاهای میان وعده

Have Fun Duck Gift Box

غذاهای میان وعده جعبه هدیه "Have Fun Duck" جعبه هدیه ویژه جوانان است. این طرح با الهام از اسباب بازی ها ، بازی ها و فیلم ها به سبک پیکسل ، "شهر غذایی" را برای جوانان با تصاویر جالب و مفصل به تصویر می کشد. تصویر IP در خیابان های شهر ادغام خواهد شد و جوانان عاشق ورزش ، موسیقی ، هیپ هاپ و سایر فعالیت های تفریحی هستند. بازی های ورزشی سرگرم کننده را هنگام لذت بردن از غذا تجربه کنید ، یک سبک زندگی جوان ، سرگرم کننده و خوشحال را بیان کنید.

بسته بندی مواد غذایی

Kuniichi

بسته بندی مواد غذایی غذای سنتی ژاپنی Tsukudani در دنیا به خوبی شناخته نشده است. یک غذای خورش خوراکی مبتنی بر سس سویا که غذاهای مختلف غذاهای دریایی و زمین را با هم ترکیب می کند. بسته جدید شامل نه برچسب است که برای نوسازی الگوهای سنتی ژاپن و بیان خصوصیات مواد تشکیل شده است. لوگوی برند جدید با انتظار ادامه این سنت برای 100 سال آینده طراحی شده است.