مجله طراحی
مجله طراحی
شراب

Essenzza

شراب طراحی شراب ، آن کشور مبدا است و شهر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در نقاشی های مینیاتوری و سنتی جستجو کنید. نقوش ارزشمند دریافتند که برای رسیدن به هدف ، این بدان معنی است که اگرچه طراحی بطری شراب سنتی لوکس بسیار مؤثر بود. موتیفی که در طراحی مورد استفاده قرار گرفته است ، arabesques. این نقوش نقاشی شده از نقاشی ایرانی لاک الکل. طراحی سعی در ایجاد طرح های اصلی و خلاق دارد و سعی در ایجاد طراحی با معنای ذاتی دارد و پیام مهمی را به همراه دارد.

بسته بندی آب

Pure

بسته بندی آب اساس مفهوم آب خالص عنصر عاطفی است. مفهوم طراحی شده و نامگذاری توسعه یافته با هدف احساسات و عواطف مشتری انجام می شود ، آنها به منظور متوقف کردن شخص درست در کنار قفسه مورد نیاز و ایجاد انتخاب آنها از بین بسیاری از مارک های دیگر خدمت می کنند. این بسته اثر عصاره های میوه را بیان می کند ، الگوهای رنگی که به طور مستقیم روی بطری شیشه ای چاپ می شوند که به شکل میوه شبیه است. از لحاظ بصری بر تصویری از محصولات طبیعی تأکید می کند.

میز قهوه

Cube

میز قهوه این طرح از مجسمه های هندسی Golden Ratio و Mangiarotti الهام گرفته شده است. این فرم تعاملی است و ترکیب های مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد. این طرح شامل چهار میز قهوه با اندازه های مختلف و یک کیسه ای است که در اطراف فرم مکعب قرار گرفته است ، که یک عنصر روشنایی است. عناصر طراحی برای تأمین نیازهای کاربر چند منظوره هستند. این محصول با مواد و تخته سه لا Corian تولید می شود.

نصب هنر

Pretty Little Things

نصب هنر Pretty Little Things دنیای تحقیقات پزشکی و تصاویر پیچیده ای را که در زیر میکروسکوپ دیده می شود ، کشف می کند ، و اینها را دوباره با الگوهای انتزاعی مدرن از طریق انفجارهای یک پالت رنگ پرنده پر جنب و جوش دوباره تفسیر می کند. طول بیش از 250 متر ، با بیش از 40 اثر هنری مجزا ، یک مقیاس بزرگ است که زیبایی تحقیقات را به چشم عموم می رساند.

نصب

The Reflection Room

نصب با الهام از رنگ قرمز ، که نمادی از ثروت خوب در فرهنگ چینی است ، اتاق بازتاب یک تجربه فضایی است که کاملاً از آینه های قرمز ایجاد شده است تا فضایی نامتناهی ایجاد کند. در داخل ، تایپوگرافی نقش اتصال مخاطب به هر یک از ارزش های اصلی سال نو چینی را بازی می کند و باعث می شود تا مردم در مورد سالی که بوده و سال پیش رو تأمل می کنند.

فعال سازی رویداد

Home

فعال سازی رویداد خانه پذیرای دلتنگی خانه شخصی شخصی است و ترکیبی از قدیمی و جدید است. نقاشی های پرنعمت 1960 دیوار پشتی را پوشش می دهد ، یادداشت های شخصی کوچک در سراسر صفحه پراکنده است. این چیزها با هم در یک مجموعه از رشته به صورت یک داستان در هم تنیده شده اند ، جایی که در انتظار جایی که بیننده در آن قرار داشته باشد پیامی را نشان می دهد.