مجله طراحی
مجله طراحی
کارت پیام

Pop-up Message Card “Leaves”

کارت پیام برگها کارتهای پیام هستند که دارای نقوش برگ پاپ آپ هستند. پیام های خود را با لمس بیان سبز فصلی روشن کنید. در مجموعه ای از چهار کارت مختلف با چهار پاکت قرار می گیرد. طرح های با کیفیت توانایی اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن را دارند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند. محصولات اصلی ما با استفاده از مفهوم زندگی با طراحی طراحی شده اند.

سنجاق سینه

Chiromancy

سنجاق سینه هر شخص منحصر به فرد و اصلی است. این حتی در الگوهای موجود در انگشتان ما مشهود است. خطوط رسم شده و علائم دست ما نیز کاملاً اصلی است. علاوه بر این ، هر شخص طیف وسیعی از سنگ ها را دارد که از نظر کیفیت نزدیک به آنهاست یا به رویدادهای شخصی مرتبط است. همه این ویژگی ها ناظران متفکر را بسیار آموزنده و جذاب می بخشد ، که اجازه می دهد تا بر اساس این خطوط و علائم چیزهای فردی ، جواهرات شخصی ایجاد شود. این نوع از زیور آلات و جواهرات - کد هنر شخصی شما را تشکیل می دهد

تقویم

Calendar 2014 “ZOO”

تقویم کیت کاردستی کاغذ ZOO به راحتی جمع می شود. به هیچ چسب و قیچی لازم نیست. با قرار دادن قطعات در کنار هم با همان علامت جمع کنید. هر حیوان تقویم دو ماه خواهد بود. طرح های با کیفیت توانایی اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن را دارند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند. محصولات اصلی ما با استفاده از مفهوم زندگی با طراحی طراحی شده اند.

تولید / ارسال تولید / پخش

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

تولید / ارسال تولید / پخش Ashgabat Tele - مرکز رادیو (برج تلویزیون) یک بنای یادبود با ارتفاع 211 متر است که در حومه جنوبی عشق آباد پایتخت ترکمنستان واقع در تپه 1024 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. تلویزیون برج مرکزی قطب اصلی برای تولید برنامه های رادیویی و تلویزیونی ، تولید پست و پخش است. و یکی از بهترین نمونه های پیشرفته ترین تکنولوژی دیجیتال است. تلویزیون برج باعث شد تا ترکمنستان پیشگام پخش زمینی HD در آسیا شود. تلویزیون برج بزرگترین سرمایه گذاری فناوری 20 سال گذشته در پخش است.

چرخ لودر

Arm Loader

چرخ لودر لودری که بیشتر در زمینه‌های ناهموار کار می کند ممکن است باعث شود راننده دچار بیماری حرکتی شدید شود و همچنین باعث شود احساس خستگی سریع شود. با این حال ، 'ARM LOADER' اجازه می دهد تا نقاط مختصات موجود در زمین را به رسمیت بشناسد و به صندلی راننده کمک می کند تا پایدار و متزلزل نباشد. بنابراین به راننده کمک می کند تا احساس خستگی نکند و به آنها اجازه می دهد کار خود را با خیال راحت انجام دهند.

تقویم

Calendar 2014 “Safari”

تقویم صفری یک تقویم حیوانات کاردستی است. 6 برگه را با 2 تقویم ماهانه در طرفین برداشته و مونتاژ کنید. بدنه و قسمتهای مفصل را در امتداد چینشها تا کنید ، به علائم روی مفاصل نگاه کنید و مطابق شکل در کنار هم قرار بگیرید. طرح های با کیفیت توانایی اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن را دارند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند. محصولات اصلی ما با استفاده از مفهوم زندگی با طراحی طراحی شده اند.