مجله طراحی
مجله طراحی
کلیسا

Mary Help of Christian Church

کلیسا با توجه به گسترش جامعه کاتولیک و افزایش گردشگران در جزیره سامویی ، سوراتانی. نمای بیرونی کلیسای مسیحی به صورت ترکیبی از دستان دعا ، بال های زاویه ای و پرتوهای روح القدس طراحی شده است. فضای داخلی ، امنیت مانند رحم مادر. با استفاده از درجه اعتبار ساقط نور باریک و باریک و یک بال بزرگ عایق بندی وزن سبک که از طریق خلاء نور در حال عبور از شکاف نور است ، ساخته شده است تا سایه ای ایجاد شود که با گذشت زمان در حال تغییر باشد و در عین حال راحتی داخلی را حفظ می کند. در هنگام نماز ، تزئین نمادین و استفاده از مواد طبیعی را به عنوان آرامش خاطر ذهنی به حداقل برسانید.

خانه مسکونی

Abstract House

خانه مسکونی این اقامتگاه ضمن حفظ حیاط مرکزی از زیبایی شناسی مدرن بهره می برد ، که باعث برانگیختن عمل سنتی کویت در ساخت خانه ها می شود. در اینجا اقامتگاه مجاز است هر دو گذشته و حال را بدون درگیری ، تصدیق کند. ویژگی آب در پله های درب اصلی به سمت بیرون جارو می کند ، کف تا شیشه سقف باعث بازتر نگه داشتن فضاها می شود و به کاربران این امکان را می دهد که بین فضای بیرون و داخل ، گذشته و حال ، بدون دردسر حرکت کنند.

مبل

Shell

مبل مبل شل به عنوان ترکیبی از طرح های پوسته دریایی و روندهای مد در تقلید از فناوری اسکلت اسکلتی و چاپ سه بعدی ظاهر شد. هدف از ایجاد یک مبل با تأثیر توهم نوری بود. باید مبلمان سبک و مطبوع باشد که می تواند هم در خانه و هم در خارج از منزل مورد استفاده قرار گیرد. برای دستیابی به اثر سبک بودن ، از طناب های نایلونی استفاده شد. بنابراین سختی لاشه با بافتن و نرمی خطوط سیلوت متعادل می شود. یک پایه سفت و سخت در زیر قسمت های گوشه ای صندلی می تواند به عنوان میزهای جانبی و صندلی های سقفی نرم و کوسن های ترکیب استفاده شود.

رستوران

Chuans Kitchen II

رستوران Chuan’s Kitchen II ، که هم از گلدان های سفالی سیاه سیچوان یینگجینگ و هم از مواد معدنی خاک را از ساخت مترو به عنوان متوسط استفاده می کند ، یک رستوران آزمایشی است که بر اساس آزمایش معاصر هنرهای سنتی ساخته شده است. Infinity Mind با عبور از مرز مواد و کاوش در شکل مدرن هنرهای سنتی سنتی ، واشرهایی را که پس از شلیک گلدان های سفالی مشکی Yingjing از آنها دور انداخته شده ، استخراج کرده و از آنها به عنوان عنصر اصلی دکوراسیون در Chuan’s Kitchen II استفاده می کند.

صندلی

Infinity

صندلی تأکید اصلی طراحی صندلی Infinity دقیقاً روی قسمت پشتی صورت گرفته است. این مرجع نماد بینهایت است - رقمی معکوس از هشت. به نظر می رسد که هنگام چرخش ، شکل خود را تغییر می دهد ، دینامیک خطوط را تنظیم می کند و علامت بی نهایت را در چندین هواپیما بازآفرینی می کند. کمر پشتی توسط چندین نوار الاستیک بهم متصل می شود که یک حلقه بیرونی را تشکیل می دهند ، که به سمبولیسم چرخه نامتناهی زندگی و تعادل نیز باز می گردد. تأکید اضافی بر روی کفش های منحصر به فرد روی پاها قرار گرفته است که قسمت های جانبی صندلی را دقیقاً مانند گیره ها به طور ایمن تعمیر و پشتیبانی می کنند.

کافه

Hunters Roots

کافه در پاسخ به مختصری از زیبایی شناسی مدرن و تمیز ، داخلی با الهام از جعبه های میوه ای چوبی استفاده شده در فرم انتزاعی ایجاد شده است. جعبه ها فضاها را پر می کنند و فرم مجسمه ای غوطه وری تقریباً غار مانند ایجاد می کنند ، در عین حال یکی از اشکال هندسی ساده و مستقیم تولید می شود. نتیجه یک تجربه مکانی تمیز و کنترل شده است. طراحی هوشمندانه همچنین با تبدیل وسایل عملی به ویژگی های تزئینی ، فضای محدود را به حداکثر می رساند. چراغ ها ، کمد و قفسه بندی به مفهوم طراحی و بصری مجسمه سازی کمک می کند.