مجله طراحی
مجله طراحی
هایپرکار

Brescia Hommage

هایپرکار در زمان های پیشرفته همه ابزارهای دیجیتالی ، صاف بودن صفحه نمایش های لمسی و وسایل نقلیه تک حجم عقلانی ، پروژه Brescia Hommage یک مطالعه طراحی طراحی هایپرکار دو جداره مدرسه قدیمی است که به عنوان جشن در دورانی پیش بینی شده است که سادگی ظریف ، مادی بودن با لمس بالا ، قدرت خام ، زیبایی خالص و ارتباط مستقیم بین انسان و ماشین ، قاعده بازی بود. زمانی که مردان شجاع و باهوش مانند اتور بوگاتی خود دستگاههای تلفن همراه ایجاد کردند که دنیا را متحیر کردند.

استخرهای شنا

Termalija Family Wellness

استخرهای شنا Wellness Family Termalija آخرین سری در پروژه هایی است که Enota در پانزده سال گذشته در Terme Olimia ساخته است و تحول کامل مجموعه آبگرم را به پایان می رساند. از فاصله دور مشاهده می شود ، شکل ، رنگ و مقیاس ساختار جدید خوشهای حجمی چهار ضلعی ، ادامه ی خوشه ساختمان های روستایی اطراف است که بصری به قلب مجتمع گسترش می یابد. سقف جدید به عنوان یک سایه بزرگ تابستانی عمل می کند و هیچ یک از فضای گرانبهای خارجی را غصب نمی کند.

دستگاه آبمیوه گیری اتوماتیک

Toromac

دستگاه آبمیوه گیری اتوماتیک Toromac مخصوصاً با ظاهری قدرتمند خود طراحی شده است تا روشی جدید برای مصرف آب پرتقال تازه فشرده شده به ارمغان آورد. ساخته شده برای حداکثر استحصال آب ، آن را برای رستوران ها ، کافه تریا ها و سوپر مارکت ها تهیه کرده و طراحی برتر آن با استفاده از طعم ، سلامتی و بهداشت ، تجربه ای دوستانه را ارائه می دهد. این سیستم نوآورانه ای دارد که میوه را به صورت عمودی برش می دهد و با فشار چرخشی نیمی از آنها را فشرده می کند. این بدان معنی است که حداکثر عملکرد بدون فشار یا لمس پوسته حاصل می شود.

برچسب آبجو

Carnetel

برچسب آبجو طراحی برچسب آبجو به سبک آرت نوو. برچسب آبجو همچنین حاوی جزئیات بسیاری در مورد روند تولید دم است. این طرح همچنین روی دو بطری متفاوت متناسب است. این کار با چاپ ساده بر روی صفحه نمایش 100 درصد و اندازه 70 درصد قابل انجام است. این برچسب به یک دیتابیس متصل است و تضمین می کند که هر بطری یک شماره پر کننده منحصر به فرد را دریافت می کند.

هویت برند

BlackDrop

هویت برند این یک استراتژی برند شخصی و پروژه هویت است. BlackDrop زنجیره ای از فروشگاه ها و مارک تجاری است که قهوه را می فروشد و توزیع می کند. BlackDrop یک پروژه شخصی است که در ابتدا برای تنظیم لحن و جهت خلاقیت برای تجارت شخصی خلاقانه ساخته شده است. این شناسه برند با هدف قرار دادن Aleks به عنوان مشاور برند معتبر در جامعه استارتاپ ایجاد شده است. BlackDrop مخفف یک برند نوپا و شفاف ، معاصر و شفاف است که هدف آن تبدیل شدن به یک مارک بی انتها ، قابل تشخیص و پیشرو در صنعت است.

سری عکاسی

U15

سری عکاسی پروژه هنرمندان از ویژگی های ساختمان U15 برای ایجاد ارتباط با عناصر طبیعی موجود در تخیل جمعی بهره می برد. با بهره گیری از ساختار ساختمان و بخش هایی از آن ، به عنوان رنگ ها و اشکال آن ، آنها سعی می کنند مکان هایی با مشخصات بیشتر مانند جنگل سنگ چینی ، برج شیطان آمریکایی را به عنوان نمادهای طبیعی عمومی مانند آبشارها ، رودخانه ها و دامنه های سنگی بیرون بریزند. برای اعطای تعبیر متفاوت در هر تصویر ، هنرمندان با استفاده از زوایا و دیدگاههای مختلف ، ساختمان را با رویکرد حداقلی کاوش می کنند.