مجله طراحی
مجله طراحی
سری مبلمان

Sama

سری مبلمان ساما یک سری مبلمان معتبر است که از طریق فرم های حداقل ، کاربردی و جلوه بصری قوی ، قابلیت ، تجربه احساسی و منحصر به فرد را فراهم می کند. الهام فرهنگی که از شعر لباس های چرخشی پوشیده شده در مراسم سماع گرفته شده است ، در طراحی آن از طریق بازی هندسه مخروطی و تکنیک های خمش فلز تفسیر می شود. وضعیت مجسمه سازی مجموعه با سادگی در مواد ، فرم ها و تکنیک های تولید ترکیب شده است تا عملکردی & amp؛ مزایای زیبایی شناسی. نتیجه یک سری مبلمان مدرن است که فضای خاصی را به فضای زندگی ارائه می دهد.

حلقه

Dancing Pearls

حلقه مرواریدهای در حال رقص در میان امواج خروشان دریا ، این نتیجه الهام از اقیانوس و مرواریدها است و یک حلقه مدل سه بعدی است. این حلقه با ترکیبی از مرواریدهای طلا و رنگارنگ با ساختاری خاص طراحی شده است تا حرکت مرواریدها را بین امواج خروشان اقیانوس پیاده سازی کند. قطر لوله در اندازه خوبی انتخاب شده است که باعث می شود طراحی به اندازه کافی مقاوم باشد تا مدل قابل ساخت باشد.

تخت گربه

Catzz

تخت گربه هنگام طراحی تختخواب گربه Catzz ، از نیازهای گربه ها و صاحبان آن الهام گرفته شده است و نیاز به عملکرد ، سادگی و زیبایی دارد. هنگام مشاهده گربه ها ، ویژگی های هندسی منحصر به فرد آنها از فرم تمیز و قابل تشخیص الهام می گیرد. برخی از الگوهای رفتاری مشخص (مانند حرکت گوش) در تجربه کاربر گربه گنجانیده می شوند. همچنین ، با در نظر داشتن مالکان ، هدف ایجاد اثاثیه ای بود که بتوانند سفارشی کنند و با افتخار به نمایش بگذارند. علاوه بر این ، اطمینان از نگهداری آسان مهم بود. همه آنها طراحی براق ، هندسی و ساختار مدولار را قادر می سازد.

Leisure Club

Central Yosemite

Leisure Club بازگشت به سادگی زندگی ، خورشید از طریق نور پنجره و سایه متقاطع. به منظور بهتر انعکاس عطر و طعم طبیعی در فضای کلی ، استفاده کامل از طراحی چوب ، ساده و شیک ، راحتی انسانی ، استرس فضای فضای هنری. لحن جذابیت شرقی ، با روحیه فضایی منحصر به فرد. این بیان دیگری از فضای داخلی است ، طبیعی ، خالص ، متغیر است.

بسته بندی چای خشک

SARISTI

بسته بندی چای خشک طرح یک ظرف استوانه ای با رنگ های زنده است. استفاده ابتکاری و روشن از رنگها و اشکال ، طرحی هماهنگ را ایجاد می کند که گیاهان دارویی SARISTI را منعکس می کند. آنچه که طراحی ما را متمایز می کند توانایی ما در ارائه پیچشی مدرن به بسته بندی چای خشک است. حیواناتی که در بسته بندی استفاده می شوند ، عواطف و شرایطی را نشان می دهند که مردم اغلب تجربه می کنند. به عنوان مثال ، پرندگان فلامینگو نشان دهنده عشق ، خرس پاندا نشان دهنده آرامش است.

بسته بندی روغن زیتون

Ionia

بسته بندی روغن زیتون همانطور که یونانیان باستان هر آمفورا (ظرف) روغن زیتون را جداگانه رنگ و طراحی می کردند ، امروز تصمیم گرفتند این کار را انجام دهند! آنها این هنر و سنت باستانی را احیا و به کار گرفتند ، در یک تولید مدرن معاصر که هر یک از 2000 بطری تولید شده الگوهای مختلفی دارند. هر بطری به صورت جداگانه طراحی شده است. این یک طرح منحصر به فرد خطی است که از الگوهای یونان باستان و با جلوه ای مدرن الهام گرفته شده است که میراث روغن زیتون پرنعمت را جشن می گیرد. این یک دور باطل نیست ؛ این یک خط خلاق مستقیم در حال توسعه است. هر خط تولید 2000 طرح مختلف ایجاد می کند.