مجله طراحی
مجله طراحی
اسباب بازی یادگیری آموزشی

GrowForest

اسباب بازی یادگیری آموزشی کمک به کودکان برای درک اهداف توسعه پایدار زندگی در زمین ، حفاظت ، حفاظت و احیای جنگلها. درختان مدل یکسان با گونه های چوبی داخلی تایوان از اقاقیا ، سدر بخور بخور ، توشیگی ، صنوبر تایوان ، درخت کافور و صنوبر آسیایی است. لمس گرم بافت چوبی ، رایحه بی نظیر هر گونه درخت و زمین ارتفاع برای گونه های مختلف درختی. یک کتاب داستان مصور به ریشه داری کودکان با مفهوم حفاظت از جنگل ، یادگیری تفاوت بین گونه های درخت تایوان ، آوردن مفهوم جنگل های حفاظت شده با کتاب عکس کمک می کند.

نمازخانه عروسی

Cloud of Luster

نمازخانه عروسی Cloud of luster یک نمازخانه عروسی است که در داخل یک سالن مراسم عروسی در شهر هیمجی ژاپن واقع شده است. در این طرح سعی شده است که روح مراسم مدرن عروسی به فضای فیزیکی تبدیل شود. این کلیسا به رنگ سفید است ، یک شکل ابر تقریباً به طور کامل در شیشه ای خمیده پوشیده شده است که آن را به باغ و حوضچه آب اطراف آن باز کرده است. ستون ها در بالای سرما قرار دارند مانند سرهایی که به راحتی آنها را به سقف حداقلی وصل می کنند. طناب نمازخانه در سمت حوضه ، منحنی های بیشربولیکی است که به کل ساختار اجازه می دهد تا گویی روی آب شناور است و سبکی آن را برجسته می کند.

توزیع داروخانه

The Cutting Edge

توزیع داروخانه برش Edge یک داروخانه توزیع کننده مربوط به بیمارستان عمومی همجوار Daiichi در شهر Himeji ، ژاپن است. در این نوع داروخانه ها مشتری از نظر نوع خرده فروشی به محصولات مستقیم دسترسی ندارد. در عوض داروهای وی پس از ارائه نسخه پزشکی توسط داروساز در حیاط خانه تهیه می شوند. این ساختمان جدید برای معرفی تصویر بیمارستان با معرفی تصویر تیز و تیز مطابق با یک فناوری پیشرفته پزشکی طراحی شده است. این نتیجه در یک فضای مینیمالیستی اما کاملاً کاربردی سفید ایجاد می کند.

فروشگاه گل سرسبد

WADA Sports

فروشگاه گل سرسبد به مناسبت سی امین سالگرد خود ، WADA Sports در حال بازگشت به یک دفتر مرکزی و فروشگاه های پرچمدار تازه ساخته است. در داخل مغازه یک سازه غول پیکر فلزی بیضوی قرار دارد که از ساختمان پشتیبانی می کند. زیر ساختار بیضوی ، محصولات راکت در یک لامپ مخصوص طراحی شده تراز شده اند. راکت ها به صورت سری تنظیم می شوند و به راحتی یکی یکی به راحتی قابل دستیابی است. در بالا ، شکل بیضوی به عنوان نمایشگر انواع راکت های پرنعمت و پرنعمت و مدرن با ارزش از سراسر کشور جمع آوری شده و فضای داخلی مغازه به موزه راکت تبدیل می شود.

دفتر

The Duplicated Edge

دفتر The Duplicated Edge طرحی برای مدرسه آماده سازی ماهواره Toshin در کاوانیشی ژاپن است. مدرسه خواستار پذیرایی ، مشاوره و کنفرانس جدید در یک اتاق باریک 110 مترمربع با سقف کم بود. این طرح فضای باز را نشان می دهد که توسط یک مثلث تیز و پذیرنده اطلاعات تیز تقسیم فضا را به اشخاص کاربردی تقسیم می کند. پیشخوان در یک ورق فلزی سفید به تدریج صعودی پوشانده شده است. این ترکیب توسط آینه های موجود در دیواره حیاط خلوت و یک پانل آلومینیومی بازتابنده روی سقف کپی می شود که فضا را در ابعاد وسیع تر گسترش می دهد.

اتاق نمایش

Origami Ark

اتاق نمایش غرفه چرمی اوریگامی Ark یا Sun Show یک نمایشگاه برای تولید چرم سانشو در هیمجی ژاپن است. چالش ایجاد فضایی بود که بتواند بیش از 3000 محصول را در یک منطقه بسیار محدود به نمایش بگذارد و مشتری را در بازدید از ویترین سالن ، تنوع عظیم محصولات را درک کند. اوریگامی آرک از 83 واحد کوچک از 1.5x1.5x2 m3 در کنار هم بطور نامنظم برای ایجاد یک پیچ و خم بزرگ سه بعدی استفاده می کند و بازدید کننده و تجربه مشابه کاوش در یک سالن جنگل را فراهم می کند.