مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه لباس زنانه

Utopia

مجموعه لباس زنانه در این مجموعه ، یینا هوانگ عمدتا با الهام از اشکال متقارن و نامتقارن با لمس فرهنگ موسیقی زیرزمینی ساخته شده است. او این مجموعه را بر اساس لحظه محوری خود در آغوش گرفتن انتخاب کرد تا مجموعه ای از لباس ها و لوازم جانبی کارآمد اما در عین حال انتزاعی را ایجاد کند تا داستان تجربیات خود را به تصویر بکشد. هر چاپ و پارچه در این پروژه اصلی است و او به طور عمده از پایه چرم PU ، Satin ، Power Mash و Spandex استفاده می کند.

مجموعه مبلمان

Phan

مجموعه مبلمان مجموعه Phan با الهام از ظروف Phan که فرهنگ کانتینر تایلندی است. طراح از ساختار ظروف Phan برای ساخت ساختار مبلمان استفاده می کند که باعث استحکام آن می شود. فرم و جزئیات آن را مدرن و ساده طراحی کنید. این طراح برای ساخت یک جزئیات پیچیده و منحصر به فرد که متفاوت از سایرین است از فناوری برش لیزری و یک ترکیب دستگاه فلز تاشو با چوب CNC استفاده کرد. سطح با یک سیستم پوششی پودری به پایان رسیده است تا ساختار طولانی ، محکم اما سبک باقی بماند.

صندلی چرخدار

Ancer Dynamic

صندلی چرخدار Ancer ، تختخوابی که از صندلی چرخدار جلوگیری می کند ، نه تنها بر روان بودن حرکات آن ، بلکه بر راحتی بیمار ، به ویژه افرادی که از آن برای مدت طولانی استفاده می کنند ، تمرکز دارد. طراحی خلاقانه به همراه کیسه هوا پویا که درون بالشتک صندلی قرار گرفته و دسته قابل چرخش ، آن را از صندلی چرخدار معمولی متمایز می کند. با تلاش زیاد سرمایه گذاری ، طراحی صندلی چرخدار تکمیل شد و ثابت شد که به جلوگیری از تختخواب کمک می کند. راه حل و اصول طراحی براساس نتایج جمع آوری شده از سوی کاربران ویلچر است که منجر به یک تجربه کاربری معتبر می شود.

انیمیشن سه بعدی

Alignment to Air

انیمیشن سه بعدی در مورد انیمیشن نامه خلاق ، جین با الفبای A. شروع به کار کرد و وقتی به مرحله مفهوم می رسد ، او سعی کرد حالات شدیدتری را نشان دهد که بر فلسفه او منعکس می شود که کاملاً فعال اما در عین حال سازماندهی است. در طول راه ، او با كلمات متناقض و كامل برخورد كرد ، و به طرز ايستاده مانند تراز به هوا كه عنوان اين پروژه است ، کاملاً در حال ايدهي براي ايده خود بود. با توجه به این نکته ، انیمیشن لحظه های دقیق تر و لطیف تری را بر روی کلمه اول ارائه می دهد. از طرف دیگر ، این پایان با یک لکه دار نسبتاً انعطاف پذیر و گشاد برای نشان دادن حرف آخر است.

طراحی وب و Ux

Si Me Quiero

طراحی وب و Ux وب سایت Sí ، Me Quiero فضایی است که به خود بودن کمک می کند. برای اجرای این پروژه ، مصاحبه ها باید انجام شود و زمینه های اجتماعی و فرهنگی در رابطه با زنان باید مورد بررسی قرار گیرد. پیش بینی او در جامعه و با خودش. نتیجه گرفته شد که وب همراهی خواهد بود و با رویکرد کمک به دوست داشتن خود انجام می شود. در طراحی آن سادگی با رنگ های خنثی با استفاده از تضادهای قرمز برای جلب توجه به برخی اقدامات ، رنگ های نام تجاری کتاب منتشر شده توسط مشتری منعکس شده است. الهام از هنر ساختگرایی ناشی شده است.

طراحی لیبل شراب

314 Pi

طراحی لیبل شراب آزمایش با طعم شراب روندی بی پایان است که به مسیرهای جدید و عطرهای واگرا منجر می شود. دنباله نامحدود pi ، عدد غیر منطقی با اعشار بی پایان بدون دانستن آخرین مورد آنها الهام بخش نام این شراب ها بدون سولفیت بود. این طراحی با هدف قرار دادن ویژگی های 3،14 سری شراب به جای مخفی کردن آنها در بین تصاویر یا گرافیک ها انجام شده است. به دنبال یک رویکرد حداقلی و ساده ، این برچسب تنها ویژگی های واقعی این شراب های طبیعی را نشان می دهد زیرا می توان در نوت بوک Oenologist مشاهده کرد.