مجله طراحی
مجله طراحی
ساز موسیقی

DrumString

ساز موسیقی ترکیب دو ساز در کنار هم به معنای تولد یک صدای جدید ، عملکرد جدید در استفاده از ابزارها ، یک روش جدید برای نواختن ساز ، ظاهر جدید است. همچنین مقیاس های توجه داشته باشید برای درام مانند D3 ، A3 ، Bb3 ، C4 ، D4 ، E4 ، F4 ، A4 و مقیاس های توجه داشته باشید رشته ای در سیستم EADGBE طراحی شده اند. DrumString سبک است و تسمه ای دارد که بر روی شانه ها و دور کمر بسته شده است ، بنابراین استفاده و نگه داشتن آن آسان خواهد بود و امکان استفاده از دو دست را به شما می دهد.

دوچرخه

Voronoi

دوچرخه این کلاه ایمنی از ساختار 3D Voronoi الهام گرفته شده است که به طور گسترده در طبیعت توزیع می شود. با استفاده از ترکیبی از تکنیک پارامتری و بیونیک ، کلاه ایمنی دوچرخه دارای سیستم مکانیکی بیرونی در حال بهبود است. این & # 039؛ s متفاوت از ساختار حفاظت از پوسته سنتی در سیستم مکانیکی 3D بیونیک بی سیم خود است. در اثر برخورد با نیروی خارجی ، این ساختار پایداری بهتری نشان می دهد. در تعادل سبکی و ایمنی ، کلاه ایمنی قصد دارد کلاه ایمنی دوچرخه محافظت شخصی راحت تر ، شیک تر و ایمن تری را در اختیار مردم قرار دهد.

میز قهوه

Planck

میز قهوه این میز از تکه های مختلف تخته سه لا ساخته شده است که تحت فشار به هم چسبیده اند. سطوح ماسه ای ماسه ای و لاک شده و با لاک مات و بسیار قوی ساخته شده اند. 2 سطح وجود دارد - از آنجا که داخل جدول توخالی است - که برای قرار دادن مجلات یا پلاک ها بسیار کاربردی است. در زیر میز ساخته شده در چرخ های گلوله وجود دارد. بنابراین فاصله بین کف و میز بسیار اندک است ، اما در عین حال ، جابجایی آن نیز آسان است. نحوه استفاده از تخته سه لا (عمودی) آن را بسیار قوی می کند.

کانسپت کالسکه

Dhyan

کانسپت کالسکه مفهوم سالن دیهان با ارتباط با طبیعت ، طراحی مدرن را با ایده های سنتی شرقی و اصول آرامش درونی ترکیب می کند. Dhyan (سانسکریت: مراقبه) با استفاده از Lingam به عنوان الهام فرم و باغ های بدیعی و ژاپنی به عنوان مبنایی در ماژول های مفهوم ، فلسفه های شرقی را به پیکربندی های متنوع تبدیل می کند و به کاربر امکان می دهد مسیر خود را برای ذن / آرامش انتخاب کند. حالت آبگیر با استفاده از آبشار و حوضچه کاربر را احاطه کرده است ، در حالی که حالت باغ با فضای سبز کاربر را احاطه کرده است. حالت استاندارد شامل مناطق ذخیره سازی تحت یک سکوی است که به عنوان قفسه عمل می کند.

کنترل دسترسی 3D تشخیص چهره

Ezalor

کنترل دسترسی 3D تشخیص چهره Ezalor با سنسور چندگانه و سیستم کنترل دسترسی دوربین دیدار کنید. الگوریتم ها و محاسبات محلی برای حفظ حریم خصوصی طراحی شده اند. فناوری ضد پوسیدگی سطح مالی مانع از ماسک های پوستی می شود. نورپردازی بازتابی نرم باعث راحتی می شود. در چشم چشم ، کاربران می توانند با سهولت به جایی که دوستشان دارند دسترسی پیدا کنند. احراز هویت بدون لمس آن ، بهداشت را تضمین می کند.

مجموعه مبلمان

Phan

مجموعه مبلمان مجموعه Phan با الهام از ظروف Phan که فرهنگ کانتینر تایلندی است. طراح از ساختار ظروف Phan برای ساخت ساختار مبلمان استفاده می کند که باعث استحکام آن می شود. فرم و جزئیات آن را مدرن و ساده طراحی کنید. این طراح برای ساخت یک جزئیات پیچیده و منحصر به فرد که متفاوت از سایرین است از فناوری برش لیزری و یک ترکیب دستگاه فلز تاشو با چوب CNC استفاده کرد. سطح با یک سیستم پوششی پودری به پایان رسیده است تا ساختار طولانی ، محکم اما سبک باقی بماند.