مجله طراحی
مجله طراحی
میز دم دستی

Arca

میز دم دستی Arca مونولیتی است که در یک توری به دام افتاده است ، سینه ای که به همراه محتویات آن ، شکاف را می گذراند. ظرف mdf لاکچری ، محصور در یک شبکه ایده آل ساخته شده از بلوط جامد ، به سه کشو کل استخراج مجهز شده است که با توجه به نیازهای مختلف می توانند ساماندهی شوند. شبکه بلوط جامد سفت و سخت برای قرار دادن صفحات شیشه ای گرم شده مدل شده است ، برای به دست آوردن یک شکل آلی که یک آینه آب را شبیه سازی می کند. کل کمد بر روی تکیه گاه شفاف متاکریلات تکیه می کند تا بر شناور ایده آل تأکید کند.

ظروف

Goccia

ظروف گوکیا ظروفی است که خانه را با اشکال نرم و چراغهای سفید گرم تزئین می کند. این دلچسب داخلی مدرن است ، محل ملاقات برای ساعتی شاد با دوستان در باغ یا میز قهوه برای خواندن کتاب در اتاق نشیمن. این مجموعه ای از ظروف سرامیکی است که برای تهیه پتو گرم زمستان و همچنین میوه های فصلی یا یک بطری نوشیدنی تازه تابستانی که در یخ غوطه ور است مناسب است. ظروف با طناب از سقف آویزان می شوند و می توان آنها را در ارتفاع مطلوب قرار داد. آنها در 3 اندازه قابل تهیه هستند که بزرگترین آنها با یک بلوط جامد بلوک قابل تکمیل است.

جدول

Chiglia

جدول Chiglia یک جدول مجسمه است که شکل های آن قایق ها را به یاد می آورد ، اما آنها همچنین قلب کل پروژه را نشان می دهند. این مفهوم به واسطه یک توسعه ماژولار با شروع از مدل اصلی ارائه شده در اینجا مورد مطالعه قرار گرفته است. خطی پرتوی dovetail همراه با احتمال وجود مهره ها به طور آزاد در امتداد آن می چرخد ، ثبات جدول را تضمین می کند ، اجازه می دهد طول آن توسعه یابد. این ویژگی ها باعث می شود که به راحتی در محیط مقصد قابل تنظیم باشد. برای به دست آوردن ابعاد مطلوب کافی است که تعداد مهره ها و طول تیر را افزایش دهید.

ساعت

Reverse

ساعت در حالی که زمان پرواز می کند ، ساعتها به همین شکل باقی مانده اند. معکوس یک ساعت معمولی نیست ، بلکه برعکس است ، یک طراحی ساعت مینیمالیستی با تغییرات ظریف و یکنواخت. دستی که به سمت داخل می چرخد در داخل حلقه بیرونی می چرخد تا ساعت را مشخص کند. دست کوچکی که به سمت بیرون قرار دارد به تنهایی ایستاده و می چرخد تا دقیقه را نشان دهد. Reverse با از بین بردن تمام عناصر یک ساعت به جز پایه استوانه ای آن ، از آنجا تخیل به دست گرفت. این طراحی ساعت با هدف یادآوری شما برای پذیرش زمان است.

میز ناهار خوری

Ska V29

میز ناهار خوری میز چوب لچک طبیعی جامد با ماشین های کنترل عددی کار کرده و با دستی تمام شده است ، ویژگی آن شکلی است که موقعیت درختان را به یاد می آورد ، توسط طوفان Vaia که به دولومیت ها اصابت کرده و توسط خود محورهای چوب لچک چوب جامد تخریب شده است. سطح صیقلی دست باعث می شود سطح لکه دار و لمس شود و رگها و شکل های آن را تقویت کند. پایه ، ساخته شده از استیل با روکش پودری ، قبل از عبور از طوفان ، نمایانگر جنگل کاج است.

نمایش طبل های الکترونیکی جنبشی

E Drum

نمایش طبل های الکترونیکی جنبشی با الهام از ژیروسفر. این نمایش تعدادی از عناصر ترکیبی را تشکیل می دهد که در کنار هم یک تجربه فوق العاده را ایجاد می کنند. این شکل شکل خود را تغییر می دهد و یک محیط پویا را برای درامر ایجاد می کند. Edrum مانع بین نور و فضای صوتی می شود ، هر نت به نور تبدیل می شود.