مجله طراحی
مجله طراحی
لوستر

Bridal Veil

لوستر این هنر - شیء هنری با چراغ روشن است. اتاق جادار با سقف نمای پیچیده ، مانند ابرهای دسته جمعی. لوستر در فضایی قرار می گیرد ، هموار از دیوار جلوی سقف روان می شود. برگهای مینا کریستالی و سفید در کنار خمش الاستیک لوله های نازک ، تصویر یک حجاب پرنده را در سراسر جهان ایجاد می کنند. وفور پرندگان پرنده درخشان سبک و طلایی ، احساس جادوگری و شادی را به وجود می آورد.

برنامه وفاداری کارت اعتباری

Education Currency

برنامه وفاداری کارت اعتباری این یک برنامه وفاداری کارت بانکی همکارانه است که بین بانک صادر کننده و موسسه آموزش شریک حمایت می شود و به صورت حقوقی برای ساعت های یادگیری که در واحدهای بزرگتر انباشته می شود ، که حقوق ساعتی اعتباری است که با هزینه خود از طریق کارت به دارنده کارت داده می شود ، پاداش می دهد. پس از گذراندن دوره آموزش در این مؤسسه آموزشی شریک ، بازخرید می شود. در ازای دریافت ساعت اعتبار داده شده ، بانک با این موسسه توافقنامه اشتراک هزینه های مبادله ای را صادر می کند. هدف این پروژه حمایت مالی از مردم برای دستیابی به اهداف آموزش و پرورش و بخش آموزش است.

فضای مقدماتی برای نمایشگاه تجارت ساعت

Salon de TE

فضای مقدماتی برای نمایشگاه تجارت ساعت قبل از بازدیدکنندگان از 145 مارک بین المللی ساعت مچی در سالن د TE ، طراحی فضای مقدماتی 1900 متر مربع مورد نیاز بود. برای گرفتن تصور بازدید کننده از سبک زندگی و عاشقانه های لوکس ، "سفر قطار لوکس" به عنوان مفهوم اصلی تدوین شد. برای ایجاد نمایشی ، محل برگزاری پذیرش به یک موضع ایستگاه روز تبدیل شده است که با صحنه سکوی قطار عصر سالن داخلی با پنجره های حمل قطار در ابعاد زندگی که تصاویری از داستان را نشان می دهند ، تبدیل شده است. سرانجام ، عرصه چند کاره ای با صحنه ای از ویترین های برندهای مختلف باز می شود.

جاذبه گردشگری

In love with the wind

جاذبه گردشگری قلعه در عشق با باد یک اقامتگاه قرن بیستم است که در ده چشم انداز 10 هکتار در نزدیکی روستای راوادینوو ، منطقه ای در قلب کوه Strandza قرار دارد. از مجموعه های مشهور جهان ، معماری خیره کننده و داستان های الهام بخش خانوادگی بازدید کنید و لذت ببرید. در میان باغهای بتونی آرامش بخش ، از جنگل های جنگلی و کنار دریاچه لذت ببرید و روح افسانه ها را حس کنید.

جاذبه گردشگری

The Castle

جاذبه گردشگری قلعه یک پروژه خصوصی است که بیست سال پیش در سال 1996 آغاز شد و از رویای کودکی برای ساخت قلعه شخصی خود ، مانند داستانهای پری ، شروع کرد. طراح همچنین یک معمار ، سازنده و طراح منظره است. ایده اصلی این پروژه ایجاد مکانی برای تفریح خانوادگی ، مانند یک جاذبه گردشگری است.

محصول آموزشی

Shine and Find

محصول آموزشی مهمترین مزیت این محصول سهولت یادگیری و بهبود حافظه است. در Shine and Find ، هر صورت فلکی به صورت عملی ساخته می شوند و این چالش بارها و بارها عملی می شود. این یک تصویر ماندگار را در ذهن ایجاد می کند. یادگیری در این روش ، عملی و مطالعه و تکرار ، خسته کننده نیست و باعث می شود حافظه با دوام بیشتر و لذت بخش باشد. بسیار احساسی ، تعامل ، ساده ، خالص ، حداقل و مدرن است.