مجله طراحی
مجله طراحی
میز ناهار خوری

Augusta

میز ناهار خوری آگوستا دوباره میز ناهار خوری کلاسیک را تفسیر می کند. به نمایندگی از نسل های قبل از ما ، به نظر می رسد که این طرح از یک ریشه نامرئی رشد می کند. پاهای جدول به این هسته مشترک متمرکز شده و به سمت بالا می روند تا بتوانند یک میز تبریز متناسب با کتاب را نگه دارند. چوب گردو جامد اروپا به دلیل معنی خرد و رشد انتخاب شد. چوب که معمولاً توسط سازندگان مبلمان دور ریخته می شود برای کار با چالش های آن استفاده می شود. گره ها ، ترک ها ، وزش باد و چرخش های بی نظیر داستان زندگی درخت را روایت می کند. منحصر به فرد بودن چوب به این داستان اجازه می دهد تا در یک قطعه از مبلمان وراثت خانوادگی زندگی کند.

نام پروژه : Augusta , نام طراحان : Miles J Rice, نام مشتری : Rice & Rice Fine Furniture.

Augusta  میز ناهار خوری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.