مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه سالن حمام

Agape

نمایشگاه سالن حمام برای تمایز از فضای نمایشگاه معمولی ، ما این فضا را به عنوان زمینه ای تعریف می کنیم که می تواند زیبایی کالاها را برجسته کند. با این تعریف می خواهیم یک مرحله زمانی ایجاد کنیم که کالا بتواند خود به خود به خود بدرخشد. همچنین یک محور زمان ایجاد می کنیم تا هر محصول را نشان دهد که در این فضا از زمان های مختلف ساخته شده است.

طراحی Ui

Moulin Rouge

طراحی Ui این پروژه برای افرادی طراحی شده است که می خواهند تلفن همراه خود را با موضوع مولین روژ تزئین کنند اگرچه هرگز در مولین روژ در پاریس بازدید نکرده اند. هدف اصلی ارائه یک تجربه دیجیتالی بهبود یافته است و همه فاکتورهای طراحی تجسم حالات مولین روژ است. مصرف کنندگان می توانند با استفاده از شیر ساده روی صفحه ، از پیش تعیین شده و نمادهای طراحی شده را در موارد دلخواه خود سفارشی کنند.

مدرسه بین المللی

Gearing

مدرسه بین المللی شکل دایره مفهومی مدرسه بین المللی دبرسن نمادی از حمایت ، وحدت و اجتماع است. توابع مختلف مانند چرخ دنده های متصل ، غرفه های روی یک رشته که بر روی یک قوس مرتب شده است ، ظاهر می شوند. تکه تکه شدن فضا باعث ایجاد مناطق مختلف جامعه در بین کلاسهای درس می شود. تجربه فضای جدید و حضور مداوم طبیعت به دانشجویان در تفکر خلاق و تجلی ایده هایشان کمک می کند. مسیرهای منتهی به باغهای آموزشی خارج از جنگل و جنگل مفهوم دایره را تکمیل می کند و یک گذار هیجان انگیز بین محیط ساخته شده و طبیعی ایجاد می کند.

اقامتگاه خصوصی

House L019

اقامتگاه خصوصی در کل خانه از یک مفهوم ساده و پیچیده ماده و رنگ استفاده شده است. دیوارهای سفید ، کف بلوط چوبی و آهک محلی برای حمام و دودکش. جزییات دقیق دستکاری شده فضایی از لوکس حساس را ایجاد می کند. اماکن کاملاً کاملی ، فضای زندگی آزاد شناور L را تعیین می کند.

نصب فانوس

Linear Flora

نصب فانوس فلور خطی با شماره "سه" از بوگوی ویلای ، گل پینگ تونگ شهرستان الهام گرفته شده است. به غیر از سه گلبرگ بوگینویلا که از زیر آثار هنری دیده می شوند ، تغییرات و چند ضرب سه در جنبه های مختلف قابل مشاهده است. برای تجلیل از سی و پنجمین سالگرد جشنواره فانوس تایوان ، هنرمند طراحی روشنایی ری تنگ تایت پای از طرف معاونت فرهنگی شهرستان پینگ تونگ دعوت شده است تا یک فانوس غیر متعارف ، ترکیبی منحصر به فرد از فرم و فناوری ، ارسال پیام تحول میراث جشنواره و ارتباط آن با آینده

نور محیط

25 Nano

نور محیط 25 نانو ابزاری نوری هنری برای نشان دادن زودگذر و ماندگاری ، تولد و مرگ است. 25 با همکاری با شرکت تولیدی شیشه ای استخر Spring Pool Glass Co.، LTD ، که چشم انداز آن در ساخت یک حلقه بازیافت شیشه ای منظم برای آینده ای پایدار است ، 25 Nano حباب نسبتاً شکننده را به عنوان یک واسطه در مقابل شیشه جامد برای تجسم این ایده انتخاب کرد. در ساز ، تابش نور از طریق چرخه های زندگی حباب ، رنگ و رنگی مانند رنگین کمان و سایه هایی به محیط را ایجاد می کند و فضایی رویایی در اطراف کاربر ایجاد می کند.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.