مجله طراحی
مجله طراحی
سرگرمی

Free Estonian

سرگرمی در این اثر هنری منحصر به فرد ، اولگا راگ از روزنامه های استونی از سال تولید اولیه ماشین در سال 1973 استفاده کرد. روزنامه های زرد کتابخانه ملی عکس ، تمیز ، تنظیم و ویرایش شدند تا در پروژه استفاده شوند. نتیجه نهایی روی مواد مخصوص به کار رفته در اتومبیل ها چاپ شد که 12 سال به طول می انجامد و درخواست آن 24 ساعت طول می کشد. رایگان استونیایی ماشینی است که توجه مردم را به خود جلب می کند و دارای انرژی مثبت و احساسات نوستالژیک و کودکی هستند. کنجکاوی و تعامل را از همگان دعوت می کند.

مجموعه سوارکاری

Emerald

مجموعه سوارکاری پروژه های معماری و فضایی جامع ، هر شش ساختمان را با هم متحد می کند و هویت عملکردی هر یک را نشان می دهد. نمای گسترده عرصه ها و اصطبل ها به هسته مرکب اداری هدایت می شوند. ساختمان شش ضلعی به عنوان شبکه کریستالی در قاب چوبی مانند گردنبند قرار دارد. مثلث های دیواری تزئین شده با پراکندگی شیشه به عنوان جزئیات زمرد. ساختمان منحنی سفید برجسته ورودی اصلی است. شبکه نماها نیز بخشی از فضای داخلی است ، جایی که محیط از طریق وب شفاف درک می شود. فضای داخلی با استفاده از مقیاس عناصر برای مقیاس متناسب تر انسان ، مضمون ساختارهای چوبی را ادامه می دهند.

ارکستر بلندگو

Sestetto

ارکستر بلندگو یک گروه ارکسترال از سخنرانان که مانند نوازندگان واقعی با هم بازی می کنند. Sestetto یک سیستم صوتی چند کاناله است که می تواند آهنگ های سازهای مختلف را در بلندگوهای جداگانه از فن آوری ها و مواد مختلف اختصاص داده شده به مورد خاص صدا ، در میان بتن خالص ، تخته های چوبی طنین انداز و شاخ های سرامیکی پخش کند. میکس قطعات و قطعات دوباره برمی گردد که مانند یک کنسرت واقعی از نظر جسمی در جای گوش دادن باشد. Sestetto ارکستر مجلسی موسیقی ضبط شده است. Sestetto به طور مستقیم توسط طراحان خود استفانو ایوان اسکاراسیا و فرانچسکو شیام زونکا به طور مستقیم تولید می شود.

کافه

Perception

کافه این کافه کوچک احساس چوبی و گرم در گوشه ای از چهارراه در محله ای آرام قرار دارد. منطقه آماده سازی باز باز ، تجربه ای تمیز و گسترده از عملکرد باریستا را برای بازدیدکنندگان در هر مکان ، صندلی بار یا میز میز در یک کافه ایجاد می کند. شی سقفی به نام "Shading tree" از پشت منطقه آماده سازی شروع می شود و منطقه مشتری را می پوشاند تا فضای کل این کافه را ایجاد کند. این یک اثر فضایی غیرمعمول به بازدیدکنندگان می بخشد و همچنین به واسطه ای برای افرادی تبدیل می شود که می خواهند با قهوه مزه دار شوند.

صندلی باغ در فضای باز عمومی

Para

صندلی باغ در فضای باز عمومی پارا مجموعه ای از صندلی های عمومی در فضای باز است که برای ایجاد انعطاف پذیری محدود در محیط های بیرونی طراحی شده است. مجموعه ای از صندلی ها که دارای یک شکل متقارن منحصر به فرد است و کاملاً از تعادل ذاتی طراحی صندلی های معمولی منحرف می شود ، این مجموعه از صندلی های بیرونی جسورانه ، مدرن است و از تعامل استقبال می کند. Para هر دو با یک کف سنگین وزن ، چرخش 360 دور پایه خود را پشتیبانی می کند ، و Para B از تلنگر دو طرفه پشتیبانی می کند.

جدول

Grid

جدول Grid جدولی است که از سیستم شبکه ای ساخته شده است و از معماری سنتی چین الهام گرفته شده است ، جایی که در قسمت های مختلف ساختمان از نوعی سازه چوبی به نام Dougong (دو گونگ) استفاده می شود. با استفاده از ساختار سنتی چوب بهم پیوسته ، مونتاژ جدول همچنین فرآیند یادگیری ساختار و تجربه تاریخ است. ساختار پشتیبانی (Dou Gong) از قطعات مدولار ساخته شده است که به راحتی و بدون نیاز به ذخیره سازی قابل جدا شدن است.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.