مجله طراحی
مجله طراحی
لیبل شراب

5 Elemente

لیبل شراب طراحی "5 Elemente" نتیجه یک پروژه است که در آن مشتری با آزادی کامل به آژانس طراحی اعتماد می کند. نکته برجسته این طرح ، شخصیت رومی "V" است که ایده اصلی محصول را نشان می دهد - پنج نوع شراب که در یک ترکیب منحصر به فرد در هم تنیده شده اند. مقاله ویژه ای که برای برچسب استفاده می شود و همچنین قرار دادن استراتژیک تمام عناصر گرافیکی ، مصرف کننده بالقوه را برمی انگیزد تا بطری را بگیرد و آن را در دست خود بچرخاند ، آنرا لمس کند ، که مطمئناً تصور عمیق تری ایجاد می کند و طراحی را به یاد ماندنی تر می کند.

نام پروژه : 5 Elemente, نام طراحان : Valerii Sumilov, نام مشتری : Etiketka design agency.

5 Elemente لیبل شراب

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.