مجله طراحی
مجله طراحی
حلقه

Ohgi

حلقه میمیای دیل ، طراح حلقه اوگی با این حلقه پیام نمادینی را تحویل داده است. الهام بخشیدن او از حلقه از معانی مثبتی که طرفداران تاشو ژاپنی دارند و چقدر در فرهنگ ژاپنی دوست دارند. او از مواد 18K طلای زرد و یاقوت کبود برای این مواد استفاده می کند و هاله لوکس را بیرون می آورد. علاوه بر این ، فن تاشو روی زاویه ای قرار گرفته است که زیبایی بی نظیری را به شما می دهد. طراحی او وحدتی بین شرق و غرب است.

درب بازکنی

Memento

درب بازکنی همه با تشکر شروع می شوند. یک سری از بازکننده های نامه که منعکس کننده مشاغل است: یادآوری فقط مجموعه ای از ابزارها نیست بلکه مجموعه ای از اشیاء است که بیانگر قدردانی و احساسات کاربر است. از طریق معناشناسی محصول و تصاویر ساده از حرفه های مختلف ، طرح ها و شیوه های منحصر به فرد استفاده شده از هر قطعه Memento تجربیات صمیمانه ای را به کاربر می دهد.

رستوران و بار ژاپنی

Dongshang

رستوران و بار ژاپنی دونگشانگ یک رستوران و بار در ژاپنی است که در پکن واقع شده و از بامبو به اشکال و اندازه های مختلف تشکیل شده است. چشم انداز پروژه ایجاد یک محیط ناهار خوری منحصر به فرد با درهم آمیختن زیبایی شناسی ژاپنی با عناصر فرهنگ چینی بود. مواد سنتی با پیوندهای محکم با هنر و صنایع دستی دو کشور ، دیوارها و سقفها را پوشانده است تا یک فضای صمیمی ایجاد کند. ماده طبیعی و پایدار نمادی از فلسفه ضد شهری در داستان کلاسیک چینی ، هفت گانه از باغ بامبو ، و فضای داخلی احساس ناهار خوری در یک بیشه بامبو را برانگیخته است.

صندلی

Osker

صندلی اسکر بلافاصله شما را به نشستن و استراحت دعوت می کند. این صندلی دارای طراحی بسیار برجسته و خمیده ای است که ویژگی های متمایزی از قبیل نجاری های چوبی کاملاً دست ساز ، آرماتورهای چرمی و کوسن را ارائه می دهد. بسیاری از جزئیات و استفاده از مواد با کیفیت بالا: چرم و چوب جامد طراحی مدرن و بی موقع را تضمین می کند.

خانه

Zen Mood

خانه ذن مود یک پروژه مفهومی است که در 3 محرک اصلی قرار دارد: مینیمالیسم ، سازگاری و زیبایی شناسی. بخش های جداگانه به شکل ها و شکل های متنوعی استفاده می شوند: خانه ها ، دفاتر یا نمایشگاه ها با استفاده از دو قالب می توانند ایجاد شوند. هر ماژول با 3.20 with 6.00 متر چیده شده در 19m arranged در 01 یا 02 طبقه طراحی شده است. حمل و نقل عمدتا توسط کامیون ها انجام می شود و فقط در یک روز قابل حمل و نصب است. این یک طراحی منحصر به فرد و معاصر است که فضاهایی ساده ، سرزنده و خلاق ایجاد می کند که از طریق یک روش سازنده تمیز و صنعتی امکان پذیر است.

سیستم راه یابی

Airport Bremen

سیستم راه یابی یک طراحی مدرن با کنتراست بالا و اطلاعات واضح Hirarchie سیستم جدید را متمایز می کند. سیستم جهت گیری سریع کار می کند و سهم مثبتی در کیفیت خدمات فرودگاهی خواهد داشت. مهمترین وسیله در کنار استفاده از یک فونت جدید ، یک عنصر مشخص فلش معرفی رنگ های متفاوت و با کنتراست بالا. این امر به ویژه در جنبه های عملکردی و روانشناختی ، مانند دید خوب ، خوانایی و ثبت اطلاعات بدون مانع وجود داشت. موارد جدید آلومینیومی با روشنایی LED بهینه و معاصر استفاده شده است. برج های علامت اضافه شده است.