مجله طراحی
مجله طراحی
سالن تجاری

Rublev

سالن تجاری طراحی سالن از ساختگرایی روسیه ، برج تاتلین و فرهنگ روسی الهام گرفته شده است. از برج های اتحادیه ای به عنوان چشمگیر در سالن استفاده می شود ، این کار برای ایجاد فضاهای مختلف در منطقه سالن به عنوان نوعی منطقه بندی خاص است. به دلیل گنبدهای گرد به شکل اتاق استراحت یک منطقه راحت با مناطق مختلف با ظرفیت کلی 460 صندلی است. این منطقه با نوع صندلی های مختلف ، برای ناهار خوری دیده می شود. کار کردن؛ آسایش و آرامش گنبدهای نور دور که در سقف شکل یافته موج دار قرار گرفته اند دارای نورپردازی پویا هستند که در طول روز تغییر می کند.

خانه مسکونی

SV Villa

خانه مسکونی فرضیه SV Villa برای زندگی در شهری با امتیازات حومه شهر و همچنین طراحی مدرن است. این سایت با نماهای غیرقابل مقایسه از شهر بارسلونا ، کوه Montjuic و دریای مدیترانه در پس زمینه ، شرایط روشنایی غیرمعمول را ایجاد می کند. این خانه ضمن حفظ سطح بسیار بالایی از زیبایی شناسی ، روی مواد محلی و روشهای تولید سنتی متمرکز است. این خانه ای است که از سایت خود دارای حساسیت و احترام است

واحدهای مسکن

The Square

واحدهای مسکن ایده طراحی مطالعه روابط معماری بین اشکال مختلفی است که برای ایجاد واحدهای متحرک در کنار هم قرار گرفته اند. این پروژه شامل 6 واحد است که هر یک از آنها 2 کانتینر حمل و نقل بر روی یکدیگر تشکیل شده است که یک توده L شکل را تشکیل می دهد این واحدهای L شکل در موقعیت های با هم تداخل دارند و Voids و Solid را ایجاد می کنند تا احساس حرکت و ایجاد حرکت روزانه و تأمین نور روز کافی و تهویه مناسب را داشته باشند. محیط. هدف اصلی طراحی ایجاد خانه ای کوچک برای کسانی بود که شب را در خیابان ها می گذرانند بدون خانه و سرپناهی.

رستوران چینی

Ben Ran

رستوران چینی بن ران رستوران چینی با هنرمندی هماهنگ است که در یک هتل لوکس ، وانگوه Eminent ، مالزی واقع شده است. طراح از درون گرا و مختصر بودن تکنیک های سبک شرقی برای ایجاد یک سلیقه واقعی ، فرهنگ و روح رستوران استفاده می کند. این سمبل شفافیت ذهنی است ، سعادتمندان را رها کنید و به بازگشت طبیعی و ساده به ذهن اصلی دست پیدا کنید. فضای داخلی طبیعی و ناخوشایند است. با استفاده از مفهوم باستانی همچنین همزمان با نام رستوران بن ران ، به معنی اصلی و طبیعت است. رستوران تقریباً 4088 فوت مربع است.

فعال سازی پرانرژی پل ها

Solar Skywalks

فعال سازی پرانرژی پل ها کلانشهرهای جهان - مانند پکن - تعداد زیادی عابر پیاده را در حال عبور از شریانهای پر رفت و آمد دارند. آنها غالباً جذاب نیستند و باعث کاهش سطح کلی تصور شهری می شوند. ایده طراحان از پوشیدن پیاده روها با ماژول های زیبایی شناسی ، تولید برق و تبدیل آنها به نقاط جذاب شهر ، نه تنها پایدار است ، بلکه باعث ایجاد تنوع مجسمه ای می شود که در منظره شهری به چشم نواز تبدیل می شود. ایستگاه های شارژ اتومبیل E یا دوچرخه E در زیر پیاده ها از انرژی خورشیدی به طور مستقیم در سایت استفاده می کنند.

سالن مو

Vibrant

سالن مو با ثبت ماهیت تصویر گیاه شناسی ، باغ آسمانی در سراسر راهرو ایجاد شده است ، بلافاصله پذیرای میهمانان به زیر شیروانی می رود ، به دور از جمعیت حرکت می کند و از ورودی آن استقبال می کند. با نگاهی بیشتر به فضا ، طرح باریک و باریک با لمس های طلایی جزیی گسترش می یابد. استعاره های گیاه شناسی هنوز هم با شور و نشاط در تمام اتاق بیان می شوند و باعث جایگزینی صدای شلوغی می شوند که از خیابان ها بیرون می آید و در اینجا به یک باغ پنهانی تبدیل می شود.