مجله طراحی
مجله طراحی
فروشگاه عینک

FVB

فروشگاه عینک فروشگاه عینک سعی در ایجاد فضایی بی نظیر دارد. با استفاده خوب از مش منبسط با اندازه های مختلف سوراخ از طریق نوترکیب و لایه بندی و استفاده از آنها از دیوار معماری تا سقف داخلی ، ویژگی لنزهای مقعر نشان داده می شود - جلوه های مختلفی از ترخیص کالا از گمرکی و مبهم بودن. با استفاده از لنزهای مقعر با تنوع زاویه ، جلوه های پیچ خورده و کج شده تصاویر بر روی طراحی سقف و کابینت صفحه نمایش ارائه شده است. خاصیت لنزهای محدب ، که سایز اشیاء را مطابق میل خود تغییر می دهد ، در دیوار نمایشگاه بیان شده است.

ویلا

Shang Hai

ویلا این ویلا با الهام از فیلم The Great Gatsby ساخته شده است ، زیرا مالک مرد نیز در صنعت مالی حضور دارد و مهماندار سبک قدیمی Art Deco شانگهای دهه 1930 را دوست دارد. بعد از اینکه طراحان نمای ساختمان را مورد مطالعه قرار دادند ، دریافتند که این سبک از سبک Art Deco نیز برخوردار است. آنها فضایی منحصر به فرد را ایجاد کرده اند که متناسب با سبک مورد علاقه Art Deco در دهه 1930 و مطابق با سبک های زندگی معاصر است. برای حفظ قوام فضا ، آنها مبلمان ، لامپ و لوازم جانبی فرانسوی طراحی شده در دهه 1930 را برگزیدند.

ویلا

One Jiyang Lake

ویلا این یک ویلای خصوصی است که در جنوب چین واقع شده است ، جایی که طراحان برای انجام طراحی ، تئوری ذن بودیسم را در عمل می گیرند. با رها کردن غیر ضروری و استفاده از مواد طبیعی ، بصری و روش های طراحی مختصر ، طراحان یک فضای زندگی ساده و آرام ، آرام و راحت معاصر شرقی را ایجاد کردند. فضای زندگی راحت معاصر شرقی از همان زبان طراحی ساده مانند مبلمان مدرن با کیفیت بالا و مدرن ایتالیایی برای فضای داخلی استفاده می کند.

کلینیک زیبایی پزشکی

Chun Shi

کلینیک زیبایی پزشکی کانسپت طراحی پشت این پروژه "یک کلینیک بر خلاف یک کلینیک" است و از برخی از گالری های هنری کوچک اما زیبا الهام گرفته شده است و طراحان امیدوارند که این کلینیک پزشکی دارای خلق و خوی گالری باشد. از این طریق میهمانان می توانند زیبایی ظریف و یک فضای آرام را احساس کنند ، نه یک محیط بالینی استرس زا. آنها یک ورودی تاج و یک استخر لبه بی نهایت اضافه کردند. استخر بصری با دریاچه ارتباط برقرار می کند و نمایانگر معماری و نور روز است و میهمانان را به خود جلب می کند.

سالن تجاری

Rublev

سالن تجاری طراحی سالن از ساختگرایی روسیه ، برج تاتلین و فرهنگ روسی الهام گرفته شده است. از برج های اتحادیه ای به عنوان چشمگیر در سالن استفاده می شود ، این کار برای ایجاد فضاهای مختلف در منطقه سالن به عنوان نوعی منطقه بندی خاص است. به دلیل گنبدهای گرد به شکل اتاق استراحت یک منطقه راحت با مناطق مختلف با ظرفیت کلی 460 صندلی است. این منطقه با نوع صندلی های مختلف ، برای ناهار خوری دیده می شود. کار کردن؛ آسایش و آرامش گنبدهای نور دور که در سقف شکل یافته موج دار قرار گرفته اند دارای نورپردازی پویا هستند که در طول روز تغییر می کند.

خانه مسکونی

SV Villa

خانه مسکونی فرضیه SV Villa برای زندگی در شهری با امتیازات حومه شهر و همچنین طراحی مدرن است. این سایت با نماهای غیرقابل مقایسه از شهر بارسلونا ، کوه Montjuic و دریای مدیترانه در پس زمینه ، شرایط روشنایی غیرمعمول را ایجاد می کند. این خانه ضمن حفظ سطح بسیار بالایی از زیبایی شناسی ، روی مواد محلی و روشهای تولید سنتی متمرکز است. این خانه ای است که از سایت خود دارای حساسیت و احترام است