مجله طراحی
مجله طراحی
خانه داخلی

Seamless Blank

خانه داخلی این خانه برای ارائه سبک زندگی بی نظیر مهماندار است که یک طراح گرافیک و خانه کارآفرین است. طراح مواد طبیعی را برای نشان دادن ترجیحات مهماندار و حفظ مناطق خالی برای پر کردن وسایل اعضای خانواده ارائه می دهد. آشپزخانه مرکز خانه است ، ویژه ای که برای اتاق مهمانسرا طراحی شده است و اطمینان حاصل کنید که والدین می توانند در هر مکانی ببینند. این خانه مجهز به کفپوش بدون درز گرانیت سفید ، نقاشی معدنی ایتالیایی ، شیشه شفاف و روکش پودر سفید است تا جزئیات ظریف مواد را نشان دهد.

خانه داخلی

Warm loft

خانه داخلی خانه ای به سبک صنعتی با مواد گرم. این خانه برای ارتقاء کیفیت زندگی عملکردهای مختلفی را برای مشتری آماده می کند. طراح سعی کرد تا لوله ها را به هر فضایی متصل کند و لوله های ترکیبی از چوب ، فولاد و ENT برای نشان دادن داستان زندگی مشتریان استفاده کند. با سبک صنعتی معمولی یکسان نیست ، این خانه فقط چند رنگ را وارد می کند و فضای ذخیره سازی زیادی را آماده می کند.

اتاق قفل

Sopron Basket

اتاق قفل Sopron Basket یک تیم بسکتبال بسکتبال بانوان مستقر در Sopron ، مجارستان است. از آنجا که آنها با 12 جام قهرمانی در سطح ملی یکی از موفق ترین تیم های مجارستان هستند و با کسب مقام دوم در یورو لیگ ، مدیریت این باشگاه تصمیم به سرمایه گذاری در یک مجموعه اتاق قفل جدید گرفت تا یک تسهیلات نسبتاً معتبر به نام این باشگاه داشته باشد ، متناسب با نیازهای بازیکن. بهتر ، به آنها انگیزه دهید و وحدت خود را ارتقا دهید.

معماری مختلط

Shan Shui Plaza

معماری مختلط این پروژه در واقع در شهر تاریخی شیان ، بین مرکز تجاری و رودخانه TaoHuaTan ، نه تنها پیوند گذشته و حال ، بلکه شهری و طبیعت است. این پروژه با الهام از داستان چینی شکوفه شکوفه هلو ، با ارائه یک ارتباط نزدیک با طبیعت ، یک مکان زندگی و کار بهشتی را ارائه می دهد. در فرهنگ چینی ، فلسفه آب کوه (شان شویی) معنای اساسی رابطه انسان و طبیعت را در خود جای داده است ، بنابراین با بهره گیری از منظره آبکی سایت ، این پروژه فضاهایی را ارائه می دهد که منعکس کننده فلسفه شان شویی در شهر است.

بیمارستان

Warm Transparency

بیمارستان به طور معمول ، یک بیمارستان به دلیل داشتن ساختار سازه مصنوعی ، فضایی را به خود اختصاص داده است که از لحاظ رنگی طبیعی و یا مواد طبیعی ضعیفی برای بهبود عملکرد و کارایی آن وجود ندارد. بنابراین ، بیماران احساس می کنند که جدا از زندگی روزمره خود هستند. در نظر گرفتن یک فضای راحت که در آن بیماران می توانند از استرس صرف کنند و عاری از آن باشند ، باید در نظر گرفته شود. معماران TSC با استفاده از مقدار زیادی چوب از فضای چوبی ، فضای راحت و راحت و فضای کمر را فراهم می کنند. شفافیت گرم این معماری باعث ارتباط مردم و خدمات پزشکی می شود.

خانه مسکونی

Slabs House

خانه مسکونی خانه اسلب برای مخلوط کردن مصالح ساختمانی ، ترکیب چوب ، بتن و فولاد طراحی شده است. این طرح به یکباره بسیار مدرن و در عین حال باهوش است. پنجره های عظیم یک نقطه کانونی فوری هستند ، اما در اثر اسلب بتنی از آب و هوا و نمای خیابان محافظت نمی شوند. باغ ها از نظر سطح زمین و طبقه اول بسیار زیاد هستند و به ساکنان اجازه می دهند تا در تعامل با ملک با طبیعت ارتباط برقرار کنند و با حرکت از ورودی به اماکن زندگی ، یک جریان منحصر به فرد ایجاد می کنند.