مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران باربیکیو

Grill

رستوران باربیکیو محدوده این پروژه در حال بازسازی فروشگاه تعمیر موتور سیکلت 72 متر مربعی موجود در یک رستوران جدید باربیک است. دامنه کار شامل طراحی مجدد کاملی از فضای بیرونی و داخلی است. نمای بیرونی از یک جفت مشبک باربیکی با طرح ساده رنگ سیاه و سفید از ذغال الهام گرفته شده است. یكی از چالش های این پروژه ، قرار دادن نیازهای برنامه نویسی تهاجمی (40 صندلی در منطقه ناهار خوری) در چنین فضای كوچك است. علاوه بر این ، ما باید با بودجه کمی غیرمعمول (40،000 دلار آمریکا) کار کنیم ، که شامل همه واحدهای جدید HVAC و یک آشپزخانه تجاری جدید است.

اقامت

Cheung's Residence

اقامت این اقامتگاه با سادگی ، باز بودن و نور طبیعی در ذهن طراحی شده است. ردپای ساختمان منعکس کننده محدودیت سایت موجود است و منظور از بیان رسمی تمیز و ساده است. یک دهلیز و بالکن در ضلع شمالی ساختمان واقع شده است که ورودی و فضای ناهار خوری را روشن می کند. پنجره های کشویی در انتهای جنوبی ساختمان که اتاق نشیمن و آشپزخانه برای به حداکثر رساندن نورهای طبیعی و ایجاد انعطاف پذیری مکانی تهیه شده اند ، ارائه شده است. برای تقویت هرچه بیشتر ایده های طراحی ، چراغ های سبک در سراسر ساختمان ارائه شده است.

مرکز اطلاعات موقت

Temporary Information Pavilion

مرکز اطلاعات موقت این پروژه یک غرفه موقت مخلوط در Trafalgar ، لندن برای توابع و رویدادهای مختلف است. ساختار پیشنهادی با استفاده از بازیافت ظروف حمل و نقل به عنوان ماده اولیه ساختمانی ، بر مفهوم "موقتی بودن" تأکید می کند. طبیعت فلزی آن به معنای ایجاد رابطه متضاد با ساختمان موجود است که ماهیت انتقال مفهوم را تقویت می کند. همچنین بیان رسمی ساختمان به صورت تصادفی سازماندهی و مرتب شده است و یک نشانه موقت را در سایت ایجاد می کند تا در طول عمر کوتاه ساختمان ، تعامل بصری را به خود جلب کند.

نمایشگاه ، خرده فروشی ، کتابفروشی

World Kids Books

نمایشگاه ، خرده فروشی ، کتابفروشی RED BOX ID با الهام از یک شرکت محلی برای ایجاد یک کتابفروشی پایدار و کاملاً عملی بر روی یک ردپای کوچک ، از مفهوم "کتاب باز" برای طراحی یک تجربه خرده فروشی کاملاً جدید که از جامعه محلی پشتیبانی می کند استفاده کرد. کتاب های World Kids Books واقع در ونکوور ، کانادا ، اولین نمایشگاه است ، فروشگاه های خرده فروشی دوم و یک فروشگاه اینترنتی سوم. کنتراست جسورانه ، تقارن ، ریتم و موسیقی پاپ رنگ افراد را به خود جلب می کند و فضایی پویا و سرگرم کننده را ایجاد می کند. این یک مثال عالی از چگونگی تقویت ایده ایده کسب و کار از طریق طراحی داخلی است.

نوسازی شهری

Tahrir Square

نوسازی شهری میدان تحریر ستون فقرات تاریخ سیاسی مصر است و بنابراین احیای طراحی شهری آن یک مطلوب سیاسی ، زیست محیطی و اجتماعی است. طرح جامع شامل بسته شدن بعضی از خیابان ها و ادغام آنها در میدان موجود بدون ایجاد اختلال در جریان ترافیک است. سپس سه پروژه برای قرار دادن کارکردهای تفریحی و تجاری و همچنین یک یادبود برای نشان دادن تاریخ سیاسی مدرن مصر ایجاد شد. در این طرح فضای کافی برای تردد و نشستن و نواحی نشیمن و نسبت بالای فضای سبز برای معرفی رنگ به شهر در نظر گرفته شده است.

میدان عمومی

Brieven Piazza

میدان عمومی الهام بخش از این طراحی ، محبت به سادگی و بینش تجرید و نمادگری Mondrian با لمس شخصیت و اصالت بیان شده در خطاطی تاریخی کوفی میدان است. این طرح جلوه ای از همجوشی منسجم بین سبک های طرفداری از این پیام است که احتمال اختلاط سبک متفاوت به ظاهر متناقض در مورد مشاهده چشم غیر مسلح وجود دارد در حالی که هنگام حفر عمیق در فلسفه در پشت آنها شباهت هایی وجود دارد که منجر به یک اثر هنری منسجم می شود. جذاب تر از درک واضح است.