مجله طراحی
مجله طراحی
حلقه

Touch

حلقه با یک حرکت ساده ، یک عمل لمسی احساسات غنی را منتقل می کند. از طریق حلقه تاچ ، طراح قصد دارد این احساس گرم و بی شکل را با فلز سرد و جامد منتقل کند. برای ایجاد حلقه 2 منحنی به هم متصل می شوند که نشان می دهد 2 نفر دست در دست دارند. حلقه هنگام چرخش موقعیت بر روی انگشت و از زوایای مختلف ، جنبه خود را تغییر می دهد. هنگامی که قسمت های متصل بین انگشتان شما قرار دارند ، حلقه به رنگ زرد یا سفید ظاهر می شود. وقتی قسمت های متصل بر روی انگشت قرار گرفت ، می توانید از هر دو رنگ زرد و سفید با هم لذت ببرید.

انگشتر ساختاری

Spatial

انگشتر ساختاری این طرح شامل یک سازه قاب فلزی است که دراویش به گونه ای در آن نگه داشته شده است که بر سنگ و همچنین ساختار قاب فلزی تأکید دارد. این سازه کاملاً باز است و اطمینان حاصل می کند که این سنگ ستاره طراحی است. فرم نامنظم druzy و توپ های فلزی که سازه را در کنار هم نگه می دارند ، کمی نرمی را در طراحی به ارمغان می آورد. جسور ، مبهم و پوشیدنی است.

طراحی پوشاک

Sidharth kumar

طراحی پوشاک NS GAIA یک برچسب مدرن لباس زنانه است که از دهلی نو ساخته شده است و از لحاظ طراحی و تکنیک های پارچه ای بی نظیر است. این برند طرفدار بزرگی برای تولید آگاهانه و همه چیز در زمینه دوچرخه سواری و بازیافت است. اهمیت این عامل در ستونهای نامگذاری ، "N" و "S" در NS GAIA که طبیعت و پایداری است ، نشان داده شده است. رویکرد NS GAIA "کمتر کمتر است". با اطمینان از تأثیر حداقل محیط زیست ، برچسب نقش موثری در حرکت آهسته مد بازی می کند.

گوشواره

Van Gogh

گوشواره گوشواره هایی با الهام از درخت بادام در شکوفه که توسط ون گوگ نقاشی شده است. ظرافت شاخه ها توسط زنجیرهای ظریف کارتیه تولید می شود که مانند شاخه ها با باد می چرخند. سایه های مختلف سنگ های قیمتی مختلف ، از تقریباً سفید تا صورتی شدیدتر ، سایه های گل ها را نشان می دهد. خوشه گلهای شکوفه با قلاب های مختلف نمایش داده می شود. ساخته شده با طلای 18 عیار ، الماس صورتی ، مورگانیت ، یاقوت کبود صورتی و تورمالین صورتی. جلا و بافت پایان. بسیار سبک و کاملاً مناسب. این ورود بهار به شکل جواهر است.

کیف های دستی

Qwerty Elemental

کیف های دستی درست مانند تحول در طراحی ماشین تحریرها ، تبدیل از یک فرم بصری کاملاً پیچیده به شکل هندسی تمیز و ساده را نشان می دهد ، Qwerty-elemental تجسم قدرت ، تقارن و سادگی است. قطعات فولادی سازنده ساخته شده توسط صنعتگران مختلف ویژگی بصری متمایز محصول است که جلوه معماری به کیسه می بخشد. ویژگی اصلی کیف ، دو کلید ماشین تحریر است که توسط خود طراح ساخته و مونتاژ می شود.

مجموعه لباس زنانه

Macaroni Club

مجموعه لباس زنانه این مجموعه ، Macaroni Club ، از اواسط قرن 18th توسط ماکارونی ها و الهام گرفته شده است و آنها را با افراد معتاد به آرم امروز پیوند می دهد. ماکارونی اصطلاح برای مردانی بود که از مرزهای معمولی مد در لندن فراتر رفتند. آنها شیدایی آرم قرن 18 بودند. این مجموعه با هدف نشان دادن قدرت آرم از گذشته تا به امروز و ایجاد باشگاه ماکارونی به عنوان یک برند به خودی خود ساخته شده است. جزئیات طراحی از لباس های ماکارونی در سال 1770 الهام گرفته شده است و روند مد فعلی با حجم و طول شدید.