مجله طراحی
مجله طراحی
کیت ساخت چند منظوره

JIX

کیت ساخت چند منظوره JIX کیت ساختمانی است که توسط هنرمند تجسمی و طراح محصولات مستقر در نیویورک و پاتریک مارتینز ساخته شده است. این ترکیب از عناصر مدولار کوچکی تشکیل شده است که بطور خاص طراحی شده اند تا کاه های آشامیدنی استاندارد به هم متصل شوند تا بتوانند طیف گسترده ای از سازه ها را ایجاد کنند. اتصالات JIX در شبکه های مسطح قرار گرفته اند که به راحتی از هم جدا می شوند ، از هم جدا می شوند و در جای خود قفل می شوند. با JIX می توانید همه چیز را از ساختار بلندپروازانه به اندازه اتاق گرفته تا مجسمه های برجسته جدول ، همه با استفاده از اتصالات JIX و نی های نوشیدنی بسازید.

مجموعه حمام

CATINO

مجموعه حمام CATINO از میل به شکل دادن به یک فکر متولد می شود. این مجموعه اشعار زندگی روزمره را از طریق عناصر ساده تداعی می کند ، که آرکیپت های موجود تخیل ما را به روشی معاصر تفسیر می کنند. این پیشنهاد بازگشت به محیطی از گرما و استحکام ، از طریق استفاده از چوب های طبیعی ، ساخته شده از جامد و مونتاژ شده برای ماندگاری است.

دستشویی

Angle

دستشویی دستشویی های زیادی با طراحی عالی در جهان وجود دارد. اما ما پیشنهاد می کنیم در این مورد از زاویه ای جدید مشاهده کنیم. ما می خواهیم فرصتی برای لذت بردن از روند استفاده از سینک بگذاریم و جزئیات لازم و غیر زیبایی را به عنوان سوراخ تخلیه مخفی کنیم. "زاویه" طرحی لاکونیک است که در آن تمام جزئیات برای استفاده راحت و نظافت سیستم مورد نظر قرار گرفته است. در حین استفاده از آن ، سوراخ تخلیه را مشاهده نمی کنید ، همه چیز به نظر می رسد که اگر آب به سادگی از بین می رود. این اثر ، با یک توهم نوری توسط یک مکان خاص از سطوح سینک حاصل می شود.

بلندگو قابل حمل

Ballo

بلندگو قابل حمل استودیوی طراحی سوئیس BERNHARD | BURKARD یک اسپیکر منحصر به فرد را برای OYO طراحی کرد. شکل گوینده یك حوزه كامل و بدون موضع واقعی است. بلندگو BALLO برای یک موسیقی 360 درجه ای دراز می کشد ، رول می کند و می آویزد. طراحی از اصول طراحی مینیمالیستی پیروی می کند. کمربند رنگارنگ دو نیمکره را فیوز می کند. این اسپیکر را محافظت می کند و هنگام دراز کشیدن روی سطح ، صدای باس را افزایش می دهد. این اسپیکر از باتری قابل شارژ لیتیوم داخلی ساخته شده است و با بیشتر دستگاه های صوتی سازگار است. جک 3.5 میلی متری یک پلاگین معمولی برای هدفون است. بلندگو BALLO در ده رنگ مختلف موجود است.

ترموستات منزل فردی

The Netatmo Thermostat for Smartphone

ترموستات منزل فردی ترموستات برای تلفن های هوشمند مغایر با طراحی سنتی ترموستات ، طراحی زیبا و مینیمالیستی را ارائه می دهد. مکعب شفاف در یک لحظه از رنگ سفید به رنگ دیگر منتقل می شود. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی از 5 فیلم رنگی قابل تعویض را در پشت دستگاه اعمال کنید. نرم و سبک ، رنگ لمس ظریف و اصالت را به ارمغان می آورد. فعل و انفعالات بدنی به حداقل می رسد. یک لمس ساده امکان تغییر دما را در حالی که تمام کنترل های دیگر از طریق تلفن هوشمند کاربر ساخته شده است. صفحه ای از جوهر E برای کیفیت بی نظیر و کمترین مصرف انرژی انتخاب شده است.

لامپ

Schon

لامپ منابع نور این لامپ منحصر به فرد در مرکز شکل کلی قرار گرفته است ، بنابراین یک منبع نوری نرم و یکنواخت را روشن می کند. سطوح نوری از بدنه اصلی جدا شده است بنابراین شکل بدنه ساده با قسمت های پایین به علاوه صرفه جویی در مصرف انرژی در اثر مصرف کم برق باعث می شود ویژگی فوق العاده ای به آن بخشیده شود. همچنین بدنه قابل لمس برای روشن یا خاموش کردن چراغ یکی دیگر از ویژگی های مدرن این نور بی نظیر است. بیان منجر به تفاوت در روشنایی می شود و نورپردازی لامپ طراحی شده است. بیشترین نور از لامپ ها به طوری که بیننده از نور استفاده نکند ، کم رنگ می شود. زیبا برای زندگی