مجله طراحی
مجله طراحی
فرش

Folded Tones

فرش فرشها ذاتاً مسطح هستند ، هدف این بود که این واقعیت ساده را به چالش بکشیم. توهم سه بعدی فقط با سه رنگ حاصل می شود. تنوع رنگ و عمق فرش بستگی به عرض و چگالی نوارها ندارد ، به جای یک پالت بزرگ از رنگها که ممکن است فضای خاصی از آن داشته باشد ، بنابراین امکان استفاده انعطاف پذیر را فراهم می کند. از بالا یا دور ، فرش شبیه یک صفحه تاشو است. اما ، هنگام نشستن یا دراز کشیدن بر روی آن ، توهم چینها ممکن است قابل درک نباشد. این منجر به استفاده از خطوط تکراری ساده می شود که می توانید به عنوان یک الگوی انتزاعی از نزدیک استفاده کنید.

پاراتنت

Positive and Negative

پاراتنت این محصولی است که به طور همزمان به عنوان عملکرد و زیبایی عمل می کند ، با ادعای فرهنگ و ریشه ها. Paravant "مثبت و منفی" به عنوان سدی قابل تنظیم و همراه برای حفظ حریم خصوصی عمل می کند که باعث ایجاد فضای بیرون زده یا اختلال در آن نمی شود. نقوش اسلامی جلوه ای به توری می بخشد که از مواد Corian / Resin تفریق می شود و قصدی دارد. مشابه یین یانگ ، همیشه چیزهای کمی در بد و همیشه کمی بد در خوب است. وقتی خورشید غروب می کند "مثبت و منفی" ، واقعاً لحظه درخشان آن است و سایه های هندسی اتاق را رنگ می کنند.

Electrik-Trike

Lecomotion

Electrik-Trike هر دو سازگار با محیط زیست و ابتکاری ، LECOMOTION E-trike یک سه چرخه با کمک الکتریکی است که از چرخ دستی های خرید تو در تو الهام گرفته است. LECOMOTION E-trikes به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان بخشی از سیستم اشتراک گذاری دوچرخه شهری کار می کنند. همچنین طراحی شده است که در یک خط برای ذخیره سازی جمع و جور لانه می شود و برای تسهیل جمع آوری و جابجایی بسیاری از افراد در یک زمان از طریق درب عقب چرخان و یک مجموعه میل لنگ قابل جابجایی. کمک پدال ارائه می شود. می توانید از آن به عنوان یک دوچرخه معمولی ، با یا بدون باتری پشتیبانی استفاده کنید. محموله همچنین امکان حمل 2 کودک یا یک بزرگسال را فراهم کرد.

خرد کن کاغذی

HandiShred

خرد کن کاغذی HandiShred یک خردکن کاغذ دستی قابل حمل است که هیچ منبع انرژی خارجی ندارد. این دستگاه به صورت کوچک و مرتب طراحی شده است ، بنابراین می توانید آن را روی میز خود ، داخل یک کشو یا کیف دستی قرار دهید که بتواند به راحتی دسترسی داشته باشد و در هر زمان و هر مکان ، سند مهم شما را خرد کند. این خردکن دستی بسیار کار می کند تا هرگونه اسناد و یا رسیدهای خود را برای اطمینان از اینکه خصوصی ، محرمانه و هرگونه اطلاعات شخصی در هر زمان امن نگه داشته می شود ، خرد کند.

جدول تعامل

paintable

جدول تعامل Paintable یک میز چند منظوره برای همه است ، می تواند یک میز معمولی ، یک میز نقاشی یا یک ساز موسیقی باشد. شما می توانید از رنگ های مختلفی برای رنگ آمیزی روی سطح میز استفاده کنید تا موسیقی را با دوستان یا خانواده خود ایجاد کنید و سطح آن ترسیم را انتقال می دهد تا توسط حسگرهای رنگ تبدیل به ملودی شود. دو راه نقاشی وجود دارد ، طراحی خلاقانه و طراحی نت موسیقی ، بچه ها می توانند هر چیزی را که می خواهند برای ایجاد موسیقی تصادفی بکشند یا از قانونی که طراحی می کنیم برای پر کردن رنگ در موقعیت خاص استفاده کنند تا قافیه مهد کودک را بکشند.

چت بدون هندزفری

USB Speaker and Mic

چت بدون هندزفری بلندگو و میکروفون DIXIX USB برای عملکرد آن طراحی شده است. بلندگو میکروفون برای مکالمه هندزفری از طریق اینترنت ایده آل است ، میکروفون درست رو به روی شماست تا صدای شما را به گیرنده منتقل کند و بلندگو صدا را از شخصی که با او ارتباط برقرار می کنید ، ضربدر می کند.