مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه قهوه

Lavazza Idola

دستگاه قهوه یک راه حل مناسب برای دوستداران قهوه که به دنبال تجربه مناسب اسپرسو ایتالیایی در خانه هستند. رابط کاربری حساس به لمس با بازخورد آکوستیک دارای چهار انتخاب و عملکرد افزایش دما است که تجربه ای متناسب با هر سلیقه یا مناسبت را ارائه می دهد. دستگاه نشان می دهد آب از دست رفته ، یک ظرف درپوش کامل یا لزوم سقوط از طریق آیکون های روشنایی اضافی و سینی قطره ای به راحتی قابل تنظیم است. طراحی با روحیه ای باز ، سطح با کیفیت و جزئیات پیچیده آن ، تکامل زبان فرم تأسیس شده لاواززا است.

نام پروژه : Lavazza Idola, نام طراحان : Florian Seidl, نام مشتری : Lavazza.

Lavazza Idola دستگاه قهوه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.