مجله طراحی
مجله طراحی
میز

Minimum

میز در تولید و حمل و نقل بسیار سبک و ساده است. این طراحی بسیار کاربردی است ، اگرچه از نظر ظاهری بسیار سبک و بی نظیر است. این واحد کاملاً از هم جدا شده و قابل جدا سازی و مونتاژ در هر مکانی است. طول را می توان به صورت ترکیبی ساخت ، زیرا می تواند پاهای چوبی-فلزی باشد ، از طریق اتصالات فلزی مونتاژ می شود. فرم و رنگ پاها با توجه به شرایط مورد نیاز می تواند اصلاح شود.

نام پروژه : Minimum, نام طراحان : Viktor Kovtun, نام مشتری : Xo-Xo-L design.

Minimum میز

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.