مجله طراحی
مجله طراحی
میکسر حوضه شیر آب

Straw

میکسر حوضه شیر آب طراحی میکسر حوضه ی شیرینی Straw با الهام از فرم های توپی از نی های نوشیدنی جوان و سرگرم کننده که همراه با یک نوشیدنی با طراوت در تابستان یا نوشیدنی گرم در زمستان همراه هستند. با این پروژه می خواستیم به طور هم زمان شیئی از طراحی معاصر ، مهیج و سرگرم کننده ایجاد کنیم. با فرض حوضه به عنوان یک ظرف ، ایده اولیه برای تأکید بر شیر آب به عنوان عنصر تماس با کاربر ، درست مانند کاه های نوشیدنی ، نقطه تماس یک نوشیدنی است.

میکسر حوضه شیر آب

Smooth

میکسر حوضه شیر آب طراحی میکسر حوضه شیر آب Smooth با خالص ترین شکل سیلندر الهام گرفته شده است و یک قشر طبیعی لوله را که در آن جریان دارد تا زمانی که به کاربر برسد ، می سازد. ما در نظر داشتیم اشکال پیچیده معمول را که این نوع محصول در اختیار دارد ، تجزیه کنیم و در نتیجه شکلی استوانه ای صاف و کاملاً مینیمالیستی حاصل شود. ظاهری براق ناشی از خطوط هنگامی که این شیء عملکرد خود را به عنوان یک رابط کاربری به عهده بگیرد بسیار تعجب آور می شود ، زیرا این یک مدل است که یک طراحی پویا را با عملکرد عالی یک میکسر حوضه ترکیب می کند.

مورد باتری قابل حمل

Parallel

مورد باتری قابل حمل مانند آیفون 5 ، موازی تنظیم موازی با مصرف باتری فوق العاده 2500 میلی آمپری ساعت با مصرف باتری فوق العاده - این یک عمر 1.7 برابر بیشتر است. این کار برای مشتریانی که همیشه در حال استفاده هستند و از توانایی آیفون استفاده کامل می کنند بسیار راحت است. موازی باتری قابل جدا شدن با یک مورد پلی کربنات سفت و سخت مکمل است. در صورت نیاز به برق بیشتر ، ضربه بزنید. بردارید تا وزن کم شود. این ارگونومیک به گونه ای طراحی شده است که به خوبی در دستان شما باشد. با کابل رعد و برق داخلی و 5 رنگ مطابق با کیس محافظ ، طول آن برابر با آیفون 5 است.

میز با رومیزی قابل تنظیم

Dining table and beyond

میز با رومیزی قابل تنظیم این جدول قابلیت تنظیم سطح آن با اشکال ، مواد ، بافت ها و رنگ های مختلف را دارد. برخلاف یک میز معمولی ، که رومیزی آن به عنوان یک سطح ثابت برای لوازم جانبی خدمت (صفحه ، پلاکت های خدمت دهنده و غیره) ارائه می شود ، اجزای این جدول مانند سطح و لوازم جانبی سرویس دهنده عمل می کنند. این لوازم جانبی بسته به نیاز ناهار خوری مورد نیاز می تواند در اجزای مختلف و اندازه متفاوت تشکیل شود. این طراحی منحصر به فرد و خلاقانه با تنظیم مجدد لوازم جانبی خمیده خود ، یک میز ناهارخوری سنتی را به یک محور پویا تبدیل می کند.

هایپرکار

Shayton Equilibrium

هایپرکار تعادل شایتون نمایانگر نژادپرستی خالص ، انحراف در چهار چرخ ، یک مفهوم انتزاعی برای اکثر مردم و تحقق رویاها به تعداد کمی خوش شانس است. این نشان دهنده لذت نهایی است ، یک درک جدید از گرفتن از یک نقطه به نقطه دیگر ، جایی که هدف به اندازه تجربه مهم نیست. شیتون قرار است محدوده قابلیت های مواد را کشف کند ، پیشرانه ها و مواد جدید جایگزین سبز را که می تواند عملکرد را در عین حفظ شجره های هایپرکار تقویت کند ، آزمایش کند. فاز زیر این است که سرمایه گذار / ها را پیدا کنید و تعادل شیتون را به واقعیت تبدیل کنید.

دستگاه دسترسی بیومتریک برای باز کردن قفل درها

Biometric Facilities Access Camera

دستگاه دسترسی بیومتریک برای باز کردن قفل درها یک دستگاه بیومتریک که در دیوارها یا کیوسک ها قرار گرفته است و عنبیه و تمام صورت را ضبط می کند ، سپس برای تعیین امتیازات کاربر به یک بانک اطلاعاتی مراجعه می کند. با باز کردن قفل درها یا ورود به سیستم کاربران ، دسترسی به آن امکان دسترسی پیدا می کند. ویژگی های بازخورد کاربر برای هم ترازی آسان خود ساخته شده است. به طور نامرئی چشم را روشن می کند ، و کم نور نیز وجود دارد. قسمت جلوی آن دارای 2 قسمت پلاستیکی است که رنگ های دو رنگ را امکان پذیر می کند. قسمت کوچکتر با جزییات دقیق چشم را جلب می کند. این فرم 13 مؤلفه جلویی را به یک محصول زیبایی شناختی ساده تر می کند. این شرکت برای بازارهای شرکتی ، صنعتی و خانگی است.