مجله طراحی
مجله طراحی
بسته مراقبت از پوست

Bionyalux

بسته مراقبت از پوست مفهوم ترمیم پوست در محصولات جدید پوست ، همزمان با بار صفر بازیافت باگاس ، حفاظت از محیط زیست و مفهوم زیست محیطی است. از ویژگی های محصول 60 روز ماندگاری محدود درجه یک غذا با 30 روز روند بهبود پوست ، 30 و 60 به عنوان نماد تشخیص بصری محصول انتخاب شده و سه مرحله استفاده ، 1،2 ، 3 در چشم انداز یکپارچه شده اند.

نام پروژه : Bionyalux, نام طراحان : 33 and Branding, نام مشتری : BIONYALUX.

Bionyalux بسته مراقبت از پوست

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.