مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه قهوه

Lavazza Desea

دستگاه قهوه دستگاهی دوستانه که برای ارائه بسته کاملی از فرهنگ قهوه ایتالیایی طراحی شده است: از اسپرسو گرفته تا کاپوچینو معتبر یا لاته. رابط لمسی انتخاب ها را در دو گروه جداگانه ترتیب می دهد - یکی برای قهوه و دیگری برای شیر. نوشیدنی ها را می توان با عملکردهای افزایش دما و کف شیر شخصی سازی کرد. خدمات ضروری با نمادهای روشن در مرکز نشان داده شده است. این دستگاه مجهز به لیوان شیشه‌ای اختصاصی است و زبان فرم Lavazza را با استفاده از سطحی کنترل شده ، جزئیات تصفیه شده و توجه ویژه به رنگها ، مواد و آمپر اعمال می کند. پایان

نام پروژه : Lavazza Desea, نام طراحان : Florian Seidl, نام مشتری : Lavazza.

Lavazza Desea دستگاه قهوه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.