مجله طراحی
مجله طراحی
نصب مجسمه

Superegg

نصب مجسمه Superegg نشان دهنده ضرب سریع کپسولهای یکبار مصرف قهوه است که نمادی از راحتی انسان و تأثیر آن بر محیط زیست است. شکل ظاهری هندسی Superegg که در زیر سطح زمین قرار دارد ، ظاهر می شود ، همانطور که توسط ریاضیدان گابریل لام مستند شده است ، با کپسول های قهوه دور انداخته شده تصادفی که در خطوط کاملی قرار گرفته اند خال خال است. تجربه احشایی بیننده را از هر زاویه و مسافتی درگیر می کند. بیش از 3000 کپسول از طریق فراخوان برای اقدام در رسانه های اجتماعی و جامعه محلی جمع آوری شد. Superegg به بیننده این امکان را می دهد تا زباله ها را کشف کرده و عادتهای جدید بازیافت را ترغیب کنند.

نام پروژه : Superegg, نام طراحان : Jaco Roeloffs, نام مشتری : Jaco Roeloffs.

Superegg نصب مجسمه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.