مجله طراحی
مجله طراحی
قایق بادبانی کروزر

WAVE CATAMARAN

قایق بادبانی کروزر با فکر کردن در مورد دریا به عنوان جهانی در یک حرکت مداوم ، "موج" را به عنوان نمادی از آن گرفتیم. با شروع از این ایده ، ما خطوطی از حلقه ها را که به نظر می رسد خود را برای تعظیم می کنند ، مدل کردیم. عنصر دوم در پایه ایده پروژه مفهوم فضای زندگی است که ما می خواستیم به نوعی تداوم بین فضای داخلی و خارجی بکشیم. از طریق ویندوزهای بزرگ شیشه ای تقریباً نمای 360 درجه ای به دست می آوریم که امکان ادامه بصری با خارج را فراهم می کند. نه تنها ، از طریق درهای بزرگ شیشه ای ، فضای باز در داخل در فضای فضای باز پیش بینی می شود. قوس ویسینتین / قوس. فویتیک

نام پروژه : WAVE CATAMARAN, نام طراحان : Roberta Visintin, نام مشتری : Dream Yacht Design.

WAVE CATAMARAN قایق بادبانی کروزر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.