مجله طراحی
مجله طراحی
ارتباط بصری

Plates

ارتباط بصری برای نشان دادن بخش های مختلف فروشگاه سخت افزار Didyk Pictures با این ایده آشنا شدیم که آنها را به عنوان چندین بشقاب با اشیاء سخت افزاری مختلف در بالای آنها ، به روشی رستوران ارائه دهید. ظروف سفیدی و ظروف سفید به برجسته تر کردن اشیاء ارائه شده و پیدا کردن بخش خاصی برای بازدید کنندگان فروشگاه آسانتر می کند. این تصاویر همچنین در تابلوهای تبلیغاتی و پوسترهای 6x3 متری در وسایل حمل و نقل عمومی در سرتاسر استونی استفاده شده است. پس زمینه سفید و یک ترکیب ساده اجازه می دهد تا این پیام تبلیغاتی حتی توسط یک شخص در حال گذر با ماشین درک شود.

نام پروژه : Plates, نام طراحان : Sergei Didyk, نام مشتری : Didyk Pictures.

Plates ارتباط بصری

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.