مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ تعلیق

Spin

لامپ تعلیق اسپین که توسط روبن سلدانا طراحی شده است ، یک لامپ LED معلق برای روشنایی لهجه است. بیان حداقلی خطوط اساسی آن ، هندسه گرد و شکل آن ، اسپین را به زیبایی و هماهنگی خود می بخشد. بدنه آن ، کاملاً از جنس آلومینیوم ساخته شده است ، ضمن اینکه به عنوان یک سینک گرما عمل می کند ، سبک و قوام را به خود اختصاص می دهد. پایه سقفی نصب شده با آن و تنش فوق العاده نازک آن باعث ایجاد احساس شناوری هوایی می شود. در رنگ سیاه و سفید موجود است ، چرخش نور مناسب برای قرار دادن در میله ها ، پیشخوان ها ، ویترین ها ...

لامپ کم نور

Sky

لامپ کم نور نوری که به نظر می رسد شناور است. یک دیسک باریک و سبک چند سانتی متر زیر سقف نصب شده است. این مفهوم طراحی است که توسط Sky به دست آمده است. Sky جلوه ای بصری ایجاد می کند که باعث می شود تا خانه ها در 5 سانتی متر از سقف به حالت تعلیق درآیند ، این نور را به سبک شخصی و متفاوت می بخشد. به دلیل کارایی بالا ، Sky مناسب برای تابش از سقف های بلند است. با این حال ، طراحی تمیز و خالص آن اجازه می دهد تا آن را به عنوان گزینه ای عالی برای روشنایی هر نوع طراحی داخلی که مایل به انتقال حداقل لمس هستند ، در نظر گرفته شود. در آخر ، طراحی و عملکرد ، با هم.

نورافکن

Thor

نورافکن Thor یک نورافکن LED است که توسط روبن سلدانا طراحی شده است و دارای شار بسیار زیاد (حداکثر 4.700 لیتر) ، مصرف تنها 27W تا 38W (بسته به مدل) و طرحی با مدیریت حرارتی بهینه که فقط از اتلاف منفعل استفاده می کند. این باعث می شود ثور به عنوان محصولی بی نظیر در بازار است. در کلاس خود ، Thor دارای ابعاد جمع و جور است به عنوان راننده به بازوی لامپ است. ثبات مرکز جرم آن به ما اجازه می دهد تا بدون ایجاد شیب مسیر ، ثور را که می خواهیم نصب کنیم. Thor یک نورافکن چراغ ایده آل برای محیط هایی با نیازهای شدید شار درخشان است.

کاسه زیتون

Oli

کاسه زیتون OLI ، یک شیء بصری مینیمالیستی ، بر اساس عملکرد آن ، ایده پنهان کردن چاله های ناشی از یک نیاز خاص ، تصور می شد. این به دنبال مشاهدات موقعیت های مختلف ، زشتی چاله ها و لزوم تقویت زیبایی زیتون بود. به عنوان یک بسته بندی دو منظوره ، Oli ایجاد شده است به طوری که پس از باز کردن آن ، بر عامل تعجب آور تأکید می شود. این طراح از شکل زیتون و سادگی آن الهام گرفته بود. انتخاب پرسلن به ارزش خود مواد و قابلیت استفاده آن مربوط می شود.

میز چند منظوره

Portable Lap Desk Installation No.1

میز چند منظوره این Portable Lap Desk Installation No.1 به گونه ای طراحی شده است که فضای کاری انعطاف پذیر ، چند منظوره ، متمرکز و مرتب را در اختیار کاربران قرار دهد. این میز از یک راه حل بسیار مناسب برای صرفه جویی در دیوار استفاده می کند و می تواند در برابر دیوار صاف نگه داشته شود. میز ساخته شده از بامبو از براکت دیواری قابل جدا شدن است که به کاربر این امکان را می دهد تا از آن به عنوان میز دامان در مکانهای مختلف منزل استفاده کند. این میز همچنین شامل یک شیار در قسمت بالا است که می تواند به عنوان یک پایه تلفن یا رایانه لوحی برای بهبود تجربه کاربری محصول استفاده شود.

عینک آب و روح

Primeval Expressions

عینک آب و روح شیشه های کریستالی به شکل تخم مرغ با یک برش شیب دار. یک قطره ساده از مایع زجاجیه ، یک لنز طبیعی ، که در عینک های کریستالی پر جنب و جوش قرار گرفته است که با خوشحالی بر گرد بودن آنها می چرخد ، ضمن حفظ ثبات خود از طریق چیدمان متفکر مواد. لرزیدن آنها فضایی آرام و سرگرم کننده را ایجاد می کند. در هنگام نگه داشتن لیوان ، شیشه ها به طرز کاملاً متناسب با کف کف می شوند. در همزیستی با ساحل های دست ساز ساخته شده از چوب گردو یا زایلیت - چوب های باستانی. تکمیل شده توسط سینی های گردوی بیضی شکل برای سه یا ده لیوان و یک سینی مخصوص غذا با انگشت. سینی ها به دلیل شکل بیضوی صاف و قابل چرخش قابل چرخش هستند.