مجله طراحی
مجله طراحی
کتابفروشی

Guiyang Zhongshuge

کتابفروشی این كتابفروشی با راهروهای كوهستانی و قفسه های كل كلمه ای به جستجوی استالاكتیت ، خوانندگان را به دنیایی از غار كارست معرفی می كند. در این روش ، تیم طراحی تجربه تصویری خارق العاده ای را به ارمغان می آورد و در عین حال ویژگی ها و فرهنگ محلی را در میان جمعیت بیشتری گسترش می دهد. Guiyang Zhongshuge از ویژگی های فرهنگی و نشانه های شهری در شهر Guiyang بوده است. علاوه بر این ، همچنین شکاف جو فرهنگی در گویانگ را می سازد.

نام پروژه : Guiyang Zhongshuge, نام طراحان : Li Xiang, نام مشتری : X+Living.

Guiyang Zhongshuge کتابفروشی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.