مجله طراحی
مجله طراحی
صندلی

Tulpi-seat

صندلی Tulpi-design یک استودیوی طراحی هلندی است که دارای استعدادی برای طراحی دلپذیر ، اصلی و بازیگوش برای محیط های داخلی و خارجی است و دارای تمرکز عمده ای بر طراحی عمومی است. مارکو مندرز با کرسی Tulpi خود به شناخت بین المللی دست یافت. صندلی چشم نواز Tulpi ، به هر محیطی رنگ می بخشد. این یک ترکیب ایده آل از طراحی ، ارگونومی و پایداری با یک عامل سرگرم کننده بزرگ است! صندلی Tulpi وقتی سرنشین آن بلند می شود به طور خودکار می خورد ، صندلی تمیز و خشک را برای کاربر بعدی تضمین می کند! با چرخش 360 درجه ، صندلی Tulpi به شما امکان می دهد نمای شخصی خود را انتخاب کنید!

روشنایی شهری

Herno

روشنایی شهری چالش این پروژه طراحی روشنایی شهری متناسب با محیط تهران و جذابیت شهروندان است. این نور از برج آزادی الهام گرفته شده است: نماد اصلی تهران. این محصول برای نورپردازی محیط اطراف و افراد دارای تابش نور گرم و ایجاد فضای دوستانه با رنگ های مختلف طراحی شده است.

بلندگوهای بی سیم

FiPo

بلندگوهای بی سیم FiPo (شکل اختصاری "قدرت آتش") با طراحی چشم نواز خود ، به نفوذ عمیق صدا به سلولهای استخوانی به عنوان الهام بخش طراحی اشاره دارد. هدف تولید صدا با قدرت و کیفیت بالا به استخوان بدن و سلولهای آن است. این کار کاربر را قادر می سازد از طریق بلوتوث ، بلندگو را به تلفن همراه ، لپ تاپ ، تبلت و سایر دستگاه ها وصل کند. زاویه قرارگیری بلندگو با توجه به استانداردهای ارگونومیک طراحی شده است. علاوه بر این ، بلندگو قادر به جدا شدن از پایه شیشه ای خود است که کاربر را قادر به شارژ مجدد آن می کند.

روشنایی دوچرخه

Safira Griplight

روشنایی دوچرخه SAFIRA از قصد حل کردن لوازم جانبی کثیف روی فرمان برای دوچرخه سواران مدرن الهام گرفته است. با ادغام لامپ جلو و نشانگر جهت در طراحی گرفتن درخشان به هدف برسید. همچنین استفاده از فضای جعبه دنده توخالی به عنوان کابین باتری ظرفیت برق را به حداکثر می رساند. SAFIRA به دلیل ترکیبی از گرفتن ، چراغ دوچرخه ، نشانگر جهت و کابین باتری فرمان ، به جمع و جور ترین و مرتبط ترین سیستم روشنایی دوچرخه قدرتمند تبدیل می شود.

روشنایی دوچرخه

Astra Stylish Bike Lamp

روشنایی دوچرخه آسترا یک لامپ دوچرخه شیک با یک بازوی با بدنه یکپارچه با جنس آلومینیوم است. آسترا کاملاً بدنه سخت و سبک را در یک نتیجه تمیز و شیک ترکیب می کند. بازوی آلومینیومی یک طرفه نه تنها از دوام بالایی برخوردار است بلکه به Astra اجازه می دهد تا در وسط فرمان قرار بگیرد که وسیع ترین برد پرتوی را فراهم می کند. آسترا از یک خط قطع کامل برخوردار است ، این پرتو باعث ایجاد تابش درخشانی برای افراد در آن طرف جاده نخواهد شد. آسترا به دوچرخه می دهد یک جفت چشم براق جاده را روشن می کند.

واگن برقی پنیر سرد

Keza

واگن برقی پنیر سرد پاتریک ساران در سال 2008 واگن برقی پنیر Keza را ایجاد کرد. در درجه اول ابزاری است که این واگن برقی باید کنجکاوی شام را نیز برانگیزد. این امر با استفاده از یک ساختار چوبی لاکچری سبک مونتاژ شده بر روی چرخ های صنعتی حاصل می شود. هنگام باز کردن کرکره و استقرار قفسه های داخلی آن ، سبد خرید یک جدول بزرگ ارائه پنیرهای بالغ را نشان می دهد. پیشخدمت با استفاده از این مرحله آماده ، می تواند زبان بدن مناسبی را اتخاذ کند.