مجله طراحی
مجله طراحی
جداول جداشونده

iLOK

جداول جداشونده طراحی پاتریک ساران از فرمول معروف ابداع شده توسط لوئیس سالیوان "فرم زیر عملکرد" است. با این روح ، جداول iLOK برای اولویت بندی سبکی ، قدرت و مدولار طرح شده است. این امر به لطف مواد چوبی کامپوزیتی تخته های میز ، هندسه قوسی پاها و براکت های ساختاری ثابت شده در قلب لانه زنبوری امکان پذیر شده است. با استفاده از محل اتصال مایل به پایه ، فضای مفید در زیر بدست می آید. سرانجام ، از چوب ظهور زیبایی زیبایی است که مورد استقبال شام های خوب قرار می گیرد.

لامپ آویز

Snow drop

لامپ آویز قطره برفی یک سقف و روشنایی مدولار است. راحتی وی تنظیم درخشندگی آن با مدولاسیون به لطف سیستم قرقره ای صاف است. قدم به قدم با بازی با وزنه های ضد وزن کاربر قادر به افزایش و کاهش درخشندگی است. مدولاسیون این طرح مراحل مختلف شکوفا شدن یک برفی را از ابتدا با چهار ضلعی تا انتهای آن با چهار مثلث فراکتال یادآوری می کند. لامپ کهربا ادیسون کهربا ، در زمان بسته بودن طرح ، درون یک جعبه اختصاصی چهار گوشه ساخته شده از پلکسی سفید اپالسنتس قرار می گیرد.

پرس دستی

Kwik Set

پرس دستی مطبوعات چند منظوره چرمی دست چند منظوره یک ماشین بصری ، جهانی طراحی شده است که زندگی از پیشروان چرمی روزمره را ساده می کند و از فضای کوچک شما بیشتر استفاده می کند. این برنامه کاربران را قادر می سازد تا طرح های چرمی ، نقش برجسته / برجسته را برش دهند و سخت افزارهایی را با 20 عیار و آداپتورهای سفارشی تنظیم کنند. این پلت فرم از ابتدا به عنوان یک محصول برتر کلاس طراحی شده است.

ساعت

Pin

ساعت همه چیز با یک بازی ساده در یک کلاس خلاقیت آغاز شد: موضوع "ساعت" بود. بنابراین ، ساعتهای مختلف دیواری و دیجیتال و آنالوگ بررسی و تحقیق شده است. ایده اولیه با کمترین مقدار ساعت از ساعت شروع شده است. پین هایی که معمولاً در آن ساعت ها آویزان هستند. این نوع ساعت شامل یک قطب استوانه ای است که بر روی آن سه پروژکتور نصب شده است. این پروژکتورها سه دسته موجود را با مشخصات ساعتهای آنالوگ معمولی یکسان می کنند. با این حال ، آنها همچنین شماره های پروژه را نشان می دهند.

Dashcam Car

BlackVue DR650GW-2CH

Dashcam Car BLackVue DR650GW-2CH یک دوربین داشبورد ماشین نظارت با یک شکل استوانه ای ساده و در عین حال پیشرفته است. نصب این واحد آسان است و به لطف چرخش 360 درجه بسیار قابل تنظیم است. نزدیکی داشکام با شیشه جلو ، لرزش ها و تابش خیره کننده را به حداقل می رساند و ضبط را حتی نرم تر و با ثبات تر امکان پذیر می کند. پس از یک تحقیق کامل برای پیدا کردن شکل هندسی کامل که می تواند با ویژگی ها هماهنگ باشد ، شکل استوانه ای که عناصر پایداری و قابلیت تنظیم را فراهم می آورد برای این پروژه انتخاب شد.

چهار پایه

Tri

چهار پایه چهار پایه در سد طبیعی جامد که با ماشینهای CNC کار می کند و خصوصیت آن به پایان رسیده است این است که از بلوک سد چوب جامد بدون درمان 50 50 50 تشکیل شده است که با دستی با رنده های کاغذ سنباده ساخته شده و سطح مات را صاف می کند و به لمس صاف و تقویت می کند فرم ها و رنگ بندی چوب سدر خاص ، داشتن روغن طبیعی است که از آن محافظت می کند و آن را به عنوان یک شیء کاربردی و عملی در نگهداری آن یک طراحی نرم می کند که باعث افزایش مواد طبیعی می شود و علاوه بر این عطر آن می توانید در مورد طراحی لمس حسی صحبت کنید. راحتی و عطر.