مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی کافه

Quaint and Quirky

طراحی داخلی کافه خانه دسرهای Quaint & Quirky یک پروژه است که نشانگر مدرن امروزی با لمس طبیعت را نشان می دهد که دقیقاً منعکس کننده رفتارهای خوشمزه است. این تیم می خواهد محلی را ایجاد کند که بی نظیر باشد و آنها برای الهام گرفتن به لانه پرنده نگاه می کنند. سپس این مفهوم از طریق مجموعه ای از غلاف های صندلی که به عنوان ویژگی اصلی فضا ارائه می شود ، به زندگی درآمد. ساختار پر رنگ و رنگ همه غلافها به ایجاد حس یکنواختی کمک می کند که به زمین و کف اشکوب متصل می شود حتی به محض اینکه باعث جلب توجه محیط می شود.

نام پروژه : Quaint and Quirky, نام طراحان : Chaos Design Studio, نام مشتری : Bird Nest Secret.

Quaint and Quirky طراحی داخلی کافه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.