مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه اسپرسو

Lavazza Tiny

دستگاه اسپرسو یک دستگاه اسپرسو کوچک و دوستانه ، تجربه معتبر قهوه ایتالیایی را به خانه شما منتقل می کند. این طرح با شادمانی مدیترانه ای - متشکل از بلوک های رسمی ساختمانی رسمی - تجلیل از رنگ ها و استفاده از زبان طراحی Lavazza در ظاهر و جزئیات است. پوسته اصلی از یک قطعه ساخته شده است و دارای سطوح نرم اما دقیقاً کنترل شده است. تاج مرکزی ساختار بصری را اضافه می کند و الگوی جلو مضمون افقی را که اغلب در محصولات Lavazza وجود دارد تکرار می کند.

نام پروژه : Lavazza Tiny, نام طراحان : Florian Seidl, نام مشتری : Lavazza.

Lavazza Tiny دستگاه اسپرسو

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.