مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه حمام

Up

مجموعه حمام در بالا ، مجموعه حمام طراحی شده توسط Emanuele Pangrazi ، نشان می دهد که چگونه یک مفهوم ساده می تواند نوآوری ایجاد کند. ایده اولیه این است که راحتی را کمی کج کنید تا هواپیمای صندلی بهداشتی کج شود. این ایده به موضوع اصلی طراحی تبدیل شده و در کلیه عناصر مجموعه وجود دارد. موضوع اصلی و روابط سخت هندسی به مجموعه سبکی معاصر و متناسب با سلیقه اروپایی می دهد.

صندلی

5x5

صندلی صندلی 5x5 یک پروژه طراحی معمولی است که در آن محدودیت به عنوان یک چالش شناخته می شود. صندلی صندلی و قسمت پشتی آن از جنس زنیت ساخته شده است که شکل دادن آن بسیار دشوار است. Xilith ماده اولیه ای است که می توان 300 متر زیر سطح زمین یافت و با زغال سنگ ترکیب شده است. در حال حاضر اکثر مواد اولیه دور انداخته می شوند. از دید محیطی این ماده زباله هایی را در سطح زمین ایجاد می کند. بنابراین ایده در مورد طراحی صندلی بسیار تحریک آمیز و چالش برانگیز به نظر می رسید.

مدفوع

Musketeers

مدفوع ساده. زیبا عملکردی Musketeers مدفوع سه پا ساخته شده از فلز پوشیده از پودر است که با پاهای چوبی با برش لیزری به شکل خم شده است. یک پایه سه پا از نظر هندسی ثابت شده است که در واقع پایدار است و از داشتن چهار مورد کمترین احتمال لرزش دارد. با تعادل و کارایی فوق العاده ، ظرافت تفنگداران در ظاهر مدرنیستی خود ، آن را به یک قطعه عالی در اتاق شما تبدیل کرده است. اطلاعات بیشتر کسب کنید: www.rachelledagnalan.com

کاشی کف

REVICOMFORT

کاشی کف REVICOMFORT کف قابل جابجایی و قابل استفاده مجدد است. سریع و آسان برای استفاده آماده برای استفاده. ایده آل برای بازسازی در یک محصول واحد ویژگی های فنی کاشی های پرسلن با بدنه کامل ، مزایای اقتصادی جایگذاری ساده در صرفه جویی در زمان ، سهولت در تحرک و استفاده مجدد در فضاهای مختلف را دارد. REVICOMFORT را می توان در چندین مجموعه Revigrés انجام داد: جلوه ها ، رنگ ها و سطوح مختلف.

دیفیوزر رایحه

Magic stone

دیفیوزر رایحه Magic Stone بسیار بیشتر از یک لوازم خانگی است ، قادر به ایجاد یک فضای جادویی است. شکل آن از طبیعت الهام گرفته است ، به یک سنگ فکر می کند ، که از آب یک رودخانه صاف شده است. عنصر آب به صورت نمادین با موجی نمایش داده می شود که قسمت بالایی را از بدن تحتانی جدا می کند. آب عنصر اصلی این محصول است که از طریق اولتراسوند آب و روغن معطر را اتمی می کند و یک بخار سرد ایجاد می کند. موتیف موج ، برای ایجاد جو از طریق چراغ LED است که هموار رنگ ها را تغییر می دهد. دکمه ظرفیت را کنترل می کنید که همه عملکردها را کنترل می کند.

اسباب بازی ها

Minimals

اسباب بازی ها Minimals یک خط شایان ستایش از حیوانات مدولار است که با استفاده از پالت رنگ اولیه و اشکال هندسی مشخص می شود. این نام ، در یک زمان ، از کلمه "مینیمالیسم" و انقباض "حیوانات کوچک" گرفته شده است. مطمئناً ، آنها با از بین بردن تمام اشکال ، ویژگی ها و مفاهیم غیر ضروری ، قصد دارند ذات اسباب بازی را در معرض نمایش بگذارند. آنها در کنار هم ، یک پانتون از رنگ ها ، حیوانات ، لباس ها و آرکی تایپ ها ایجاد می کنند و افراد را ترغیب می کنند شخصیتی را که خودشان را با خودشان انتخاب می کنند انتخاب کنند.