مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

Calendar 2014 “Flowers”

تقویم اتاق طراحی کنید ، فصول را وارد کنید - تقویم گل با طراحی گلدان همراه با 12 گل مختلف ارائه می شود. هر ماه زندگی خود را با یک گل فصلی روشن کنید. طرح های با کیفیت توانایی اصلاح فضای و تغییر ذهن کاربران آن را دارند. آنها راحتی دیدن ، نگه داشتن و استفاده را به شما ارائه می دهند. آنها از سبکی و یک عنصر غافلگیرکننده غنی شده و فضای را غنی می کنند. محصولات اصلی ما با استفاده از مفهوم زندگی با طراحی طراحی شده اند.

برچسب ها

Propeller

برچسب ها پروانه مجموعه ای از ارواح از نقاط مختلف جهان است که با موضوع سفر هوایی و یک مسافر خلبان به عنوان یک شخصیت برند مرتبط است. ویژگی های هر نوع نوشیدنی از طریق تصاویر متعدد در معرض نمایش قرار می گیرد ، کتیبه هایی شبیه به نشان های حمل و نقل هوایی و طرح هایی که به عنوان دستور العمل های کوکتل استفاده می شوند. طراحی چند وجهی با تن های مختلفی از فویل رنگی ، لاک های مختلف ، الگوهای و نقش برجسته ها تکمیل شده است.

تقویم

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

تقویم تقویم تبلیغاتی سایت پورتال ، goo (http://www.goo.ne.jp) یک تقویم کاربردی با ورق برای هر ماه است که به جیب تبدیل می شود و به شما امکان می دهد کارت های ویزیت ، یادداشت ها و رسید خود را نگه دارید و مدیریت کنید. . موضوع Red String برای پیوند بین goo و کاربران آن است. در حقیقت هر دو انتهای جیب توسط بخیه های قرمز رنگ که برجسته طراحی می باشد ، نگه داشته شده اند. تقویم به شکلی دلپذیر و بیانگر ، درست برای سال 2014 است.

برچسب ها

Stumbras Vodka

برچسب ها این مجموعه ودکا کلاسیک Stumbras سنت های ساخت ودکا قدیمی لیتوانی را احیا می کند. طراحی باعث می شود کالای سنتی قدیمی نزدیک و مرتبط با مصرف کننده امروزی باشد. بطری شیشه ای سبز ، تاریخ ساخت ودکا لیتوانی ، افسانه های مبتنی بر واقعیت های واقعی و جزئیات دلپذیر و چشم نواز است - فرم برش خورده یادآور عکس های قدیمی ، نوار شیب دار در پایین که تکمیل کننده ترکیب متقارن کلاسیک است ، و قلم ها و رنگ هایی که هویت هر مارک فرعی را منتقل می کند - همه باعث شده مجموعه ودکا سنتی غیر طبیعی و جالب باشد.

تقویم

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

تقویم ما با شما شهرهایی می سازیم. پیامی که NTT ارتقاء فروش شرکتهای ژاپن شرقی در آن ارسال کرده است در این تقویم میز قرار دارد. قسمت بالایی ورق های تقویم ، برش هایی از ساختمان های رنگارنگ است و صفحه های همپوشانی یک شهر شاد را تشکیل می دهند. این یک تقویم است که می توانید هر ماه از تغییر مناظر خط ساختمانها لذت ببرید و این احساس را برای شما فراهم می کند که در طول سال شاد بمانید.

تقویم

NTT COMWARE “Season Display”

تقویم این یک تقویم میز است که با یک طرح برش ساخته شده و دارای نقوش فصلی در نقش برجسته و برجسته است. برجسته طراحی هنگامی که نمایش داده می شود ، نقوش فصلی با زاویه 30 درجه برای مشاهده بهتر تنظیم می شوند. این شکل جدید بیانگر استعداد جدید NTT COMWARE برای تولید ایده های جدید است. اندیشه به قابلیت تقویم با فضای نوشتاری کافی و خطوط حاکم داده می شود. برای مشاهده سریع و آسان برای استفاده ، پیرایش با اصالت که آن را از تقویم های دیگر جدا می کند ، مفید است.