مجله طراحی
مجله طراحی
بسته بندی مواد غذایی کره ای

Darin

بسته بندی مواد غذایی کره ای دارین به منظور رهایی مردم مدرن از عدم تمایل به محصولات غذایی سنتی غذایی کره در جامعه خستگی طراحی شده است ، و از وضوح ساده و گرافیکی در تحویل بسته ها به حساسیت افراد مدرن برخلاف تصاویر نامشخص که توسط فروشگاه های مواد غذایی سنتی کره استفاده شده است. . تمام طرح ها از نقوش گردش خون ساخته شده اند و هدف از تأمین نشاط و سلامتی برای افراد 20 و 30 خسته را نشان می دهند.

انیمیشن سه بعدی

Alignment to Air

انیمیشن سه بعدی در مورد انیمیشن نامه خلاق ، جین با الفبای A. شروع به کار کرد و وقتی به مرحله مفهوم می رسد ، او سعی کرد حالات شدیدتری را نشان دهد که بر فلسفه او منعکس می شود که کاملاً فعال اما در عین حال سازماندهی است. در طول راه ، او با كلمات متناقض و كامل برخورد كرد ، و به طرز ايستاده مانند تراز به هوا كه عنوان اين پروژه است ، کاملاً در حال ايدهي براي ايده خود بود. با توجه به این نکته ، انیمیشن لحظه های دقیق تر و لطیف تری را بر روی کلمه اول ارائه می دهد. از طرف دیگر ، این پایان با یک لکه دار نسبتاً انعطاف پذیر و گشاد برای نشان دادن حرف آخر است.

طراحی وب و Ux

Si Me Quiero

طراحی وب و Ux وب سایت Sí ، Me Quiero فضایی است که به خود بودن کمک می کند. برای اجرای این پروژه ، مصاحبه ها باید انجام شود و زمینه های اجتماعی و فرهنگی در رابطه با زنان باید مورد بررسی قرار گیرد. پیش بینی او در جامعه و با خودش. نتیجه گرفته شد که وب همراهی خواهد بود و با رویکرد کمک به دوست داشتن خود انجام می شود. در طراحی آن سادگی با رنگ های خنثی با استفاده از تضادهای قرمز برای جلب توجه به برخی اقدامات ، رنگ های نام تجاری کتاب منتشر شده توسط مشتری منعکس شده است. الهام از هنر ساختگرایی ناشی شده است.

طراحی لیبل شراب

314 Pi

طراحی لیبل شراب آزمایش با طعم شراب روندی بی پایان است که به مسیرهای جدید و عطرهای واگرا منجر می شود. دنباله نامحدود pi ، عدد غیر منطقی با اعشار بی پایان بدون دانستن آخرین مورد آنها الهام بخش نام این شراب ها بدون سولفیت بود. این طراحی با هدف قرار دادن ویژگی های 3،14 سری شراب به جای مخفی کردن آنها در بین تصاویر یا گرافیک ها انجام شده است. به دنبال یک رویکرد حداقلی و ساده ، این برچسب تنها ویژگی های واقعی این شراب های طبیعی را نشان می دهد زیرا می توان در نوت بوک Oenologist مشاهده کرد.

کتاب

ZhuZi Art

کتاب مجموعه ای از نسخه های کتاب برای آثار جمع آوری شده از خوشنویسی و نقاشی سنتی چینی توسط موزه هنر نانجینگ ژوزی منتشر شده است. با قدمت طولانی و تکنیک ظریف ، نقاشی ها و خطاطی های سنتی چینی به دلیل جذابیت بسیار هنری و کاربردی خود به گنجینه ای می رسد. در هنگام طراحی مجموعه ، از شکل ها ، رنگ ها و خطوط انتزاعی برای ایجاد یک حساسیت سازگار و برجسته کردن فضای خالی در طرح استفاده شده است. بی دردسر همزمان با هنرمندان در سبک های سنتی نقاشی و خطاطی.

عکاسی

The Japanese Forest

عکاسی جنگل ژاپنی از منظر مذهبی ژاپن گرفته شده است. یکی از ادیان باستانی ژاپن Animism است. پویاییسم اعتقادی است بر این که موجودات غیر انسانی ، زندگی هنوز هم (مواد معدنی ، مصنوعات و غیره) و چیزهای نامرئی نیز دارای یک هدف هستند. عکاسی مشابه این است. ماسارو Eguchi در حال شلیک چیزی است که احساس را در موضوع به وجود می آورد. درختان ، چمنها و مواد معدنی احساس زندگی را احساس می کنند. و حتی مصنوعاتی مانند سدهایی که مدت طولانی در طبیعت باقی مانده اند اراده را احساس می کنند. درست همانطور که طبیعت دست نخورده را مشاهده می کنید ، آینده مناظر موجود را مشاهده خواهید کرد.