مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

تقویم تقویم تبلیغاتی سایت پورتال ، goo (http://www.goo.ne.jp) یک تقویم کاربردی با ورق برای هر ماه است که به جیب تبدیل می شود و به شما امکان می دهد کارت های ویزیت ، یادداشت ها و رسید خود را نگه دارید و مدیریت کنید. . موضوع Red String برای پیوند بین goo و کاربران آن است. در حقیقت هر دو انتهای جیب توسط بخیه های قرمز رنگ که برجسته طراحی می باشد ، نگه داشته شده اند. تقویم به شکلی دلپذیر و بیانگر ، درست برای سال 2014 است.

نام پروژه : 17th goo Calendar “12 Pockets 2014”, نام طراحان : Katsumi Tamura, نام مشتری : NTT Resonant Inc..

17th goo Calendar “12 Pockets 2014” تقویم

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.