مجله طراحی
مجله طراحی
گرد و غبار و جارو

Ropo

گرد و غبار و جارو روپو یک مفهوم گرد و غبار و توازن است که هرگز متعادل نیست و هرگز روی زمین نمی افتد. به لطف وزن کمی مخزن آب که در قسمت زیرین مخزن گرد و غبار قرار دارد ، روپو خود را به طور طبیعی متعادل نگه می دارد. کاربران پس از جابجایی آسان گرد و غبار با کمک لب راست گرد و غبار ، می توانند جارو و گرد و غبار را به هم بچسبانند و بدون نگرانی از سقوط آن ، آن را به عنوان یک واحد جدا کنند. فرم ارگانیک مدرن قصد دارد سادگی را به فضای داخلی بیاورد و ویژگی wobble rocking websle قصد دارد ضمن تمیز کردن کف ، کاربران را سرگرم کند.

نام پروژه : Ropo, نام طراحان : Berk Ilhan, نام مشتری : .

Ropo گرد و غبار و جارو

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.