مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

NTT COMWARE “Season Display”

تقویم این یک تقویم میز است که با یک طرح برش ساخته شده و دارای نقوش فصلی در نقش برجسته و برجسته است. برجسته طراحی هنگامی که نمایش داده می شود ، نقوش فصلی با زاویه 30 درجه برای مشاهده بهتر تنظیم می شوند. این شکل جدید بیانگر استعداد جدید NTT COMWARE برای تولید ایده های جدید است. اندیشه به قابلیت تقویم با فضای نوشتاری کافی و خطوط حاکم داده می شود. برای مشاهده سریع و آسان برای استفاده ، پیرایش با اصالت که آن را از تقویم های دیگر جدا می کند ، مفید است.

نام پروژه : NTT COMWARE “Season Display”, نام طراحان : Katsumi Tamura, نام مشتری : NTT COMWARE CORPORATION.

NTT COMWARE “Season Display” تقویم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.