مجله طراحی
مجله طراحی
تقویم

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

تقویم ما با شما شهرهایی می سازیم. پیامی که NTT ارتقاء فروش شرکتهای ژاپن شرقی در آن ارسال کرده است در این تقویم میز قرار دارد. قسمت بالایی ورق های تقویم ، برش هایی از ساختمان های رنگارنگ است و صفحه های همپوشانی یک شهر شاد را تشکیل می دهند. این یک تقویم است که می توانید هر ماه از تغییر مناظر خط ساختمانها لذت ببرید و این احساس را برای شما فراهم می کند که در طول سال شاد بمانید.

نام پروژه : NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”, نام طراحان : Katsumi Tamura, نام مشتری : NIPPON TELEGRAPH AND TELEPHONE EAST CORPORATION.

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town” تقویم

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.