مجله طراحی
مجله طراحی
برچسب ها

Stumbras Vodka

برچسب ها این مجموعه ودکا کلاسیک Stumbras سنت های ساخت ودکا قدیمی لیتوانی را احیا می کند. طراحی باعث می شود کالای سنتی قدیمی نزدیک و مرتبط با مصرف کننده امروزی باشد. بطری شیشه ای سبز ، تاریخ ساخت ودکا لیتوانی ، افسانه های مبتنی بر واقعیت های واقعی و جزئیات دلپذیر و چشم نواز است - فرم برش خورده یادآور عکس های قدیمی ، نوار شیب دار در پایین که تکمیل کننده ترکیب متقارن کلاسیک است ، و قلم ها و رنگ هایی که هویت هر مارک فرعی را منتقل می کند - همه باعث شده مجموعه ودکا سنتی غیر طبیعی و جالب باشد.

نام پروژه : Stumbras Vodka, نام طراحان : Asta Kauspedaite, نام مشتری : Stumbras.

Stumbras Vodka برچسب ها

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.