مجله طراحی
مجله طراحی
میکسر حوضه شیر آب

Straw

میکسر حوضه شیر آب طراحی میکسر حوضه ی شیرینی Straw با الهام از فرم های توپی از نی های نوشیدنی جوان و سرگرم کننده که همراه با یک نوشیدنی با طراوت در تابستان یا نوشیدنی گرم در زمستان همراه هستند. با این پروژه می خواستیم به طور هم زمان شیئی از طراحی معاصر ، مهیج و سرگرم کننده ایجاد کنیم. با فرض حوضه به عنوان یک ظرف ، ایده اولیه برای تأکید بر شیر آب به عنوان عنصر تماس با کاربر ، درست مانند کاه های نوشیدنی ، نقطه تماس یک نوشیدنی است.

نام پروژه : Straw, نام طراحان : Ctesi - Barros & Moreira, SA, نام مشتری : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Straw میکسر حوضه شیر آب

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.