مجله طراحی
مجله طراحی
بلندگوی بی سیم

Saxound

بلندگوی بی سیم Saxound یک مفهوم منحصر به فرد است که از برخی از سخنرانان پیشرو در جهان الهام گرفته است. این تلفیقی از بهترین نوآوری است که قبلاً چند سال پیش با ترکیبی از نوآوری های ما ساخته شده است ، بنابراین تجربه ای جدید را برای آن ایجاد می کند. People.The اصلی Saxound شکل استوانه ای و مونتاژ نخ است. ابعاد Saxound از دیسک کامپکت معمولی به قطر 13 سانتیمتر و ارتفاع 9.5 سانتی متر الهام گرفته شده است که می تواند با یک دست جابجا شود. از دو 1 تشکیل شده است "صدای جیر جیر ، دو راننده وسط 2" و رادیاتور باس در چنین فاکتور شکل کوچکی قرار گرفته اند.

نام پروژه : Saxound, نام طراحان : Syed Tajudeen Abdul Rahman, نام مشتری : Design Under Garage.

Saxound بلندگوی بی سیم

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.