مجله طراحی
مجله طراحی
میکسر حوضه شیر آب

Smooth

میکسر حوضه شیر آب طراحی میکسر حوضه شیر آب Smooth با خالص ترین شکل سیلندر الهام گرفته شده است و یک قشر طبیعی لوله را که در آن جریان دارد تا زمانی که به کاربر برسد ، می سازد. ما در نظر داشتیم اشکال پیچیده معمول را که این نوع محصول در اختیار دارد ، تجزیه کنیم و در نتیجه شکلی استوانه ای صاف و کاملاً مینیمالیستی حاصل شود. ظاهری براق ناشی از خطوط هنگامی که این شیء عملکرد خود را به عنوان یک رابط کاربری به عهده بگیرد بسیار تعجب آور می شود ، زیرا این یک مدل است که یک طراحی پویا را با عملکرد عالی یک میکسر حوضه ترکیب می کند.

نام پروژه : Smooth, نام طراحان : Ctesi - Barros & Moreira, SA, نام مشتری : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Smooth میکسر حوضه شیر آب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.